COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Nallıhan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

10 yılı aşkındır, kaliteli ve profesyonel hizmetin İstanbul’daki adresi olan TKA Bilişim, Nallıhan bilgisayar tamiri alanında kendini ispatlamış bir firmaıdır. Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla sadece onarım değil, gerekli bakımlar da yapılmaktadır. Kargo yoluyla cihaz teslimi kabul ettiğimiz Nallıhan bölgesi için şubemiz bulunmamaktadır.

tka lab

Nallıhan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayarınızda yaşadığınız herhangi bir arıza için TKA Bilişim teknik servisimize başvurabilir ve Nallıhan bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede anakart, chipset, ekran tamiri vb. alanlardaki problemler için kalıcı çözümlere kavuşmuş olursunuz.

Firmamız, bilgisayarınızın onarım ya da bakımına dair ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek her bütçeye uygun bir çözüm süreci oluşturmaktadır. Eğer ekran kısmında değişim gibi yedek parça gerektiren bir durum söz konusuysa, ekibimiz marka ve modele uygun bir şekilde onarımı gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde mevcut şikayetiniz üzerine donanımsal ya da sistemsel bir sıkıntıyla karşı karşıyaysanız garanti kapsamı dahilinde yedek parça değişimi yapmaktayız.

Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ile bakım ve onarım alanında, kargo yoluyla Nallıhan bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda sadece tamir değil, cihazlarınız için rutin bakımları da yaparak profesyonel destek sağlamaktayız.

Nallıhan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim bünyesindeki kadromuz marka uzmanlarından ve özel eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Bu sayede bütün marka ve modeller için Nallıhan bilgisayar tamiri hizmeti verilmektedir. Sadece İstanbul’da, yerinde hizmet imkanı bulunan firmamız, bulunduğunuz bölgeden kargoyla cihaz alımı kabul etmektedir.

Günümüz Dünyasının popüler markaları olan Apple, Samsung, Dell, Macbook, Casper ve Asus gibi modeller dışında Acer, HP, Packard Bell, Toshiba, Lenovo gibi kalan tüm markalarda da onarım yapmaktayız. Siz de bilgisayarınızda bazı problemlerden şikayetçiyseniz, sayfamızda yer alan formu doldurabilir ve ihtiyacınıza yönelik bir talep oluşturabilirsiniz.

tka ekran kartı tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim yılların verdiği tecrübeyle sektörde müşterilerin odağı haline gelmiş bir firmadır. Bu anlamda sadece mevcut şikayeti anlık çözümlerle geçiştirmeyerek kalıcı ve uzun vadeli bir sonuç sağlar. Yaşanan arızalar, eğer profesyonel kişilerce ele alınmadıysa, belli bir zaman sonra tekrar etmesi çok olasıdır. Aynı problemlerin bir daha yaşanmaması adına firmamız, gelecekte oluşabilecek arızalara karşı önlem almakta ve sizi ek maliyetten kurtarmaktadır.

Uzman kadromuz var olan arızayı giderdikten sonra çeşitli denetlemeler yapmakta ve sorunun kaynağına inerek tekrarlanmasının önüne geçmektedir. Nallıhan bölgesinden sadece kargo ile alım kabul etmekle beraber, hızlı ve efektif bir çalışma sistemine sahiptir.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Nallıhan bilgisayar tamiri alanında kurumsal bir hizmet anlayışı olan firmamız, müşterileri için pek çok garanti kapsamı sunmaktadır. Her şeyden önce, işin resmiyet kazanması adına cihazı müşteriden alırken belli bir form imzalanmaktadır. Sözleşme görevi gören bu formun biri müşteriye teslim edilerek onarım sonrası, teslimde geri alınmaktadır. Böylece onarımın bittiği, resmi olarak belgelenmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz diğer garanti detayları aşağıdaki gibidir.

 • Cihaz için garanti belgesi ve bandrol verilmektedir.
 • Uygulanan tüm işçilik için 3 aylık koşulsuz servis garantisi sunulmaktadır.
 • Cihaz üzerinde yapılan tüm işlemlerin gösterildiği bir rapor, teslim sırasında müşteriye verilerek imzası alınmaktadır. Bu sayede cihazın sağlamlığı konusunda karşılıklı onay sağlanmaktadır.
 • Yedek parçaların değişmesi halinde garanti süresi 24 aya kadar varmaktadır.
 • Müşterinin şikayeti dışında cihaz bir kontrol sisteminden geçirilir. 12 adımlı olan bu teknik analiz ile diğer arızaların saptaması yapılmaktadır. Başka bir soruna rastlanılması halinde gerekli bilgilendirme müşteriye yapılmakta ve kayda alınmaktadır. Müşterinin talebine göre onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön