COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Nallıhan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

10 yılı aşkındır, kaliteli ve profesyonel hizmetin İstanbul’daki adresi olan TKA Bilişim, Nallıhan bilgisayar tamiri alanında kendini ispatlamış bir firmaıdır. Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla sadece onarım değil, gerekli bakımlar da yapılmaktadır. Kargo yoluyla cihaz teslimi kabul ettiğimiz Nallıhan bölgesi için şubemiz bulunmamaktadır.

tka lab

Nallıhan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayarınızda yaşadığınız herhangi bir arıza için TKA Bilişim teknik servisimize başvurabilir ve Nallıhan bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede anakart, chipset, ekran tamiri vb. alanlardaki problemler için kalıcı çözümlere kavuşmuş olursunuz.

Firmamız, bilgisayarınızın onarım ya da bakımına dair ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek her bütçeye uygun bir çözüm süreci oluşturmaktadır. Eğer ekran kısmında değişim gibi yedek parça gerektiren bir durum söz konusuysa, ekibimiz marka ve modele uygun bir şekilde onarımı gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde mevcut şikayetiniz üzerine donanımsal ya da sistemsel bir sıkıntıyla karşı karşıyaysanız garanti kapsamı dahilinde yedek parça değişimi yapmaktayız.

Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ile bakım ve onarım alanında, kargo yoluyla Nallıhan bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda sadece tamir değil, cihazlarınız için rutin bakımları da yaparak profesyonel destek sağlamaktayız.

Nallıhan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim bünyesindeki kadromuz marka uzmanlarından ve özel eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Bu sayede bütün marka ve modeller için Nallıhan bilgisayar tamiri hizmeti verilmektedir. Sadece İstanbul’da, yerinde hizmet imkanı bulunan firmamız, bulunduğunuz bölgeden kargoyla cihaz alımı kabul etmektedir.

Günümüz Dünyasının popüler markaları olan Apple, Samsung, Dell, Macbook, Casper ve Asus gibi modeller dışında Acer, HP, Packard Bell, Toshiba, Lenovo gibi kalan tüm markalarda da onarım yapmaktayız. Siz de bilgisayarınızda bazı problemlerden şikayetçiyseniz, sayfamızda yer alan formu doldurabilir ve ihtiyacınıza yönelik bir talep oluşturabilirsiniz.

tka ekran kartı tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim yılların verdiği tecrübeyle sektörde müşterilerin odağı haline gelmiş bir firmadır. Bu anlamda sadece mevcut şikayeti anlık çözümlerle geçiştirmeyerek kalıcı ve uzun vadeli bir sonuç sağlar. Yaşanan arızalar, eğer profesyonel kişilerce ele alınmadıysa, belli bir zaman sonra tekrar etmesi çok olasıdır. Aynı problemlerin bir daha yaşanmaması adına firmamız, gelecekte oluşabilecek arızalara karşı önlem almakta ve sizi ek maliyetten kurtarmaktadır.

Uzman kadromuz var olan arızayı giderdikten sonra çeşitli denetlemeler yapmakta ve sorunun kaynağına inerek tekrarlanmasının önüne geçmektedir. Nallıhan bölgesinden sadece kargo ile alım kabul etmekle beraber, hızlı ve efektif bir çalışma sistemine sahiptir.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Nallıhan bilgisayar tamiri alanında kurumsal bir hizmet anlayışı olan firmamız, müşterileri için pek çok garanti kapsamı sunmaktadır. Her şeyden önce, işin resmiyet kazanması adına cihazı müşteriden alırken belli bir form imzalanmaktadır. Sözleşme görevi gören bu formun biri müşteriye teslim edilerek onarım sonrası, teslimde geri alınmaktadır. Böylece onarımın bittiği, resmi olarak belgelenmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz diğer garanti detayları aşağıdaki gibidir.

 • Cihaz için garanti belgesi ve bandrol verilmektedir.
 • Uygulanan tüm işçilik için 3 aylık koşulsuz servis garantisi sunulmaktadır.
 • Cihaz üzerinde yapılan tüm işlemlerin gösterildiği bir rapor, teslim sırasında müşteriye verilerek imzası alınmaktadır. Bu sayede cihazın sağlamlığı konusunda karşılıklı onay sağlanmaktadır.
 • Yedek parçaların değişmesi halinde garanti süresi 24 aya kadar varmaktadır.
 • Müşterinin şikayeti dışında cihaz bir kontrol sisteminden geçirilir. 12 adımlı olan bu teknik analiz ile diğer arızaların saptaması yapılmaktadır. Başka bir soruna rastlanılması halinde gerekli bilgilendirme müşteriye yapılmakta ve kayda alınmaktadır. Müşterinin talebine göre onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön