COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Gemlik Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

yıldırım bilgisayar tamiri

TKA Bilişim sektörde 10 yılı aşan tecrübesiyle tüm bireysel ve kurumsal IT ihtiyaçlarını karşılıyor. Bünyesinde yer alan tecrübeli, dinamik uzman teknisyen ekibi ve mühendisleri ile sizlere Gemlik bilgisayar tamiri hizmetlerini sunuyor. Alanında en iyi servislerden olan TKA Bilişim, müşterilerine cihazları hakkında bilgilendirmeler yapıyor ve ayrıca tamiri yapılan cihazları kargo ile adresinize yolluyor.

Cihazlarda marka ve model gözetmeden tüm bilgisayarlarda güvenilir ve pratik çözümler sunan TKA Bilişim, bilgisayarların en önemli parçası olan anakartların onarım ve bakımına ayrıca hassasiyet gösteriyor. Anakartların haricinde anakart üzerinde yer alan ekran kartı, sabit disk ve işlemci gibi bileşenlerin de arızaları giderilerek onarımları yapılıyor. Onarım hizmetlerinin yanında bakım ve değişim hizmetleri de veriliyor.

Ekran Kartı

Bilgisayarlarda çok yaşanan sorunlardan bir tanesi de ekran kartı sorunlarıdır. Bilgisayarınızda ekran kartı ile ilgili sorun yaşadığınızda ekranda değişik görüntüler meydana gelir. Bu durumlardan bazıları ekranın kararması ve kapanmasıdır. TKA Bilişim, tecrübeli uzman kadrosunda yer alan teknisyen ve mühendislerin ekran kartı konusunda uzmanlıkları ile BGA Rework cihazı kullanarak arızaları gidermektedir.

Ekran

Laptop bilgisayarların kasasında en dikkat edilmesi gereken ve en hassas yerleri ekranlarıdır. TKA Bilişim’in teknisyen ve mühendisleri, tecrübelerinin getirdiği profesyonellik ile LCD ve LED ekranların onarım ve bakımını gerçekleştirir. Laptop ekranının kırılması durumunda ekranın hassasiyetle değiştirilmesi gerekir. TKA Bilişim her marka laptopun ekran değişimini yapmakta ve her türlü ekran sorununu çözmektedir. Gemlik bilgisayar hizmetleri için sayfamızdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakım ve Onarım

TKA Bilişim notebook, laptop ve oyun bilgisayarı kategorilerinde yer alan her marka bilgisayarın bakım, tamir ve onarımını gerçekleştirir. Bu bakım ve onarımları gerçekleştirirken en iyi ekipmanları kullanır. Cihazların uzun süreli ve hassasiyet göstermeden kullanımları sonucunda bazı yıpranmalar ve bozulmalar meydana gelebilir. TKA Bilişim uzman kadrosu ile dizüstü bilgisayarların temizlik, her türlü bakım ve onarımını başarılı sonuçlar alacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Yapılan bakım ve onarımlar sonucunda bilgisayarlar en yüksek performansına ulaşmaktadır. Bilgisayarlar için yapılan tamir hizmetleri dışında cihazların performansını artırmak için BIOS programlama, veri kurtarma ve periyodik bakım hizmetleri de başarı ile verilmektedir.

laptop işlemci termal macun

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Her türlü bilgisayar tamir, bakım ve onarım hizmetleri verilmesinin yanında bu hizmetler tüm bilgisayar markalarını ve modellerini kapsamaktadır. Bursa Gemlik bilgisayar tamiri kapsamında tüm hizmetler verilmektedir.

Bunun yanında TKA Bilişim’in İstanbul merkezli teknik servis laboratuvarlarında üzerinde en sık çalışılan bilgisayar markaları; Apple, HP, Sony, Samsung, Casper ve Dell gibi dünyanın önde gelen bilgisayar markalarıdır. Tüm marka bilgisayarlar için başarı ile hizmet verilmektedir. Gemlik bilgisayar tamiri hizmetleri için TKA Bilişim’e ulaşabilirsiniz.

laptop işlemci termal macun

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim teknik servisinde yer alan uzman teknisyenleri ve mühendisleri ile 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın tecrübesi, tecrübeli ve pratik teknik kadrosu ile TKA Bilişim güvenilir bilgisayar hizmetleri sunmaktadır. Garantili ve güvenilir çözümler ile bilgisayarınızda uzun vadeli ve yüksek bir performansa ulaşabilirsiniz. İstanbul dışında şubesinin olmamasının yanında kargo hizmeti ile özenle bakımı ve onarımı yapılmış cihazlarınız yine özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Gemlik bilgisayar tamiri için cihazınızı TKA Bilişim’e gönderebilirsiniz. En pratik şekilde bakım ve onarımı yapılacak cihazlarınız kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bünyesinde yer alan tüm bilgisayar servis işçiliklerinde 3 ay garanti verilmektedir. Cihazlarda değişen parçaların ise garanti süresi 24 aydır. Tamir edilen cihazlar bandrollenmekte ve işlemlere dair garanti belgeleri cihazlarla beraber gönderilmektedir. Tamir ettiğimiz bilgisayarların arkasına bandrol veriyor ve işlemlerimizi garantileyen bir garanti belgesi gönderiyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön