COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Gemlik Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

yıldırım bilgisayar tamiri

TKA Bilişim sektörde 10 yılı aşan tecrübesiyle tüm bireysel ve kurumsal IT ihtiyaçlarını karşılıyor. Bünyesinde yer alan tecrübeli, dinamik uzman teknisyen ekibi ve mühendisleri ile sizlere Gemlik bilgisayar tamiri hizmetlerini sunuyor. Alanında en iyi servislerden olan TKA Bilişim, müşterilerine cihazları hakkında bilgilendirmeler yapıyor ve ayrıca tamiri yapılan cihazları kargo ile adresinize yolluyor.

Cihazlarda marka ve model gözetmeden tüm bilgisayarlarda güvenilir ve pratik çözümler sunan TKA Bilişim, bilgisayarların en önemli parçası olan anakartların onarım ve bakımına ayrıca hassasiyet gösteriyor. Anakartların haricinde anakart üzerinde yer alan ekran kartı, sabit disk ve işlemci gibi bileşenlerin de arızaları giderilerek onarımları yapılıyor. Onarım hizmetlerinin yanında bakım ve değişim hizmetleri de veriliyor.

Ekran Kartı

Bilgisayarlarda çok yaşanan sorunlardan bir tanesi de ekran kartı sorunlarıdır. Bilgisayarınızda ekran kartı ile ilgili sorun yaşadığınızda ekranda değişik görüntüler meydana gelir. Bu durumlardan bazıları ekranın kararması ve kapanmasıdır. TKA Bilişim, tecrübeli uzman kadrosunda yer alan teknisyen ve mühendislerin ekran kartı konusunda uzmanlıkları ile BGA Rework cihazı kullanarak arızaları gidermektedir.

Ekran

Laptop bilgisayarların kasasında en dikkat edilmesi gereken ve en hassas yerleri ekranlarıdır. TKA Bilişim’in teknisyen ve mühendisleri, tecrübelerinin getirdiği profesyonellik ile LCD ve LED ekranların onarım ve bakımını gerçekleştirir. Laptop ekranının kırılması durumunda ekranın hassasiyetle değiştirilmesi gerekir. TKA Bilişim her marka laptopun ekran değişimini yapmakta ve her türlü ekran sorununu çözmektedir. Gemlik bilgisayar hizmetleri için sayfamızdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakım ve Onarım

TKA Bilişim notebook, laptop ve oyun bilgisayarı kategorilerinde yer alan her marka bilgisayarın bakım, tamir ve onarımını gerçekleştirir. Bu bakım ve onarımları gerçekleştirirken en iyi ekipmanları kullanır. Cihazların uzun süreli ve hassasiyet göstermeden kullanımları sonucunda bazı yıpranmalar ve bozulmalar meydana gelebilir. TKA Bilişim uzman kadrosu ile dizüstü bilgisayarların temizlik, her türlü bakım ve onarımını başarılı sonuçlar alacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Yapılan bakım ve onarımlar sonucunda bilgisayarlar en yüksek performansına ulaşmaktadır. Bilgisayarlar için yapılan tamir hizmetleri dışında cihazların performansını artırmak için BIOS programlama, veri kurtarma ve periyodik bakım hizmetleri de başarı ile verilmektedir.

laptop işlemci termal macun

Gemlik Bilgisayar Tamiri

Her türlü bilgisayar tamir, bakım ve onarım hizmetleri verilmesinin yanında bu hizmetler tüm bilgisayar markalarını ve modellerini kapsamaktadır. Bursa Gemlik bilgisayar tamiri kapsamında tüm hizmetler verilmektedir.

Bunun yanında TKA Bilişim’in İstanbul merkezli teknik servis laboratuvarlarında üzerinde en sık çalışılan bilgisayar markaları; Apple, HP, Sony, Samsung, Casper ve Dell gibi dünyanın önde gelen bilgisayar markalarıdır. Tüm marka bilgisayarlar için başarı ile hizmet verilmektedir. Gemlik bilgisayar tamiri hizmetleri için TKA Bilişim’e ulaşabilirsiniz.

laptop işlemci termal macun

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim teknik servisinde yer alan uzman teknisyenleri ve mühendisleri ile 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın tecrübesi, tecrübeli ve pratik teknik kadrosu ile TKA Bilişim güvenilir bilgisayar hizmetleri sunmaktadır. Garantili ve güvenilir çözümler ile bilgisayarınızda uzun vadeli ve yüksek bir performansa ulaşabilirsiniz. İstanbul dışında şubesinin olmamasının yanında kargo hizmeti ile özenle bakımı ve onarımı yapılmış cihazlarınız yine özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Gemlik bilgisayar tamiri için cihazınızı TKA Bilişim’e gönderebilirsiniz. En pratik şekilde bakım ve onarımı yapılacak cihazlarınız kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bünyesinde yer alan tüm bilgisayar servis işçiliklerinde 3 ay garanti verilmektedir. Cihazlarda değişen parçaların ise garanti süresi 24 aydır. Tamir edilen cihazlar bandrollenmekte ve işlemlere dair garanti belgeleri cihazlarla beraber gönderilmektedir. Tamir ettiğimiz bilgisayarların arkasına bandrol veriyor ve işlemlerimizi garantileyen bir garanti belgesi gönderiyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön