COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çubuk Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

çubuk bilgisayar servisi

Çubuk ilçesi bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuzda sunulan hizmetler, apple ürünleri tamiri, profesyonel hizmetler, elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleri olmak üzere 4 ana kategoride ayrılmıştır.

Apple ürünleri tamirinde, iMac, Mac Book, Mac Mini ürünlerinin onarımı, bakımı ve performans hizmetleri işlemleri yapılmaktadır.

Profesyonel hizmetlerimizde, laptop tamiri – notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, render bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri ve son olarak bakım ve onarım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çubuk bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuz elektronik hizmetler de bulundurmaktadır. Sıklıkla arıza sebebi olan ekran kartı ve anakart tamiri, ince işçilik ve pek çok teknik donanım gerektiren BGA reballing ve chipset değişimi gibi. Ayrıca BIOS ve IO programlama hizmetleri de sunmaktayız.

Notebook bilgisayar hizmetlerimiz, laptop kasa ve menteşe tamiri, laptop ekran tamiri, laptop klavye tamiri, laptop harddisk tamiri, laptop fan tamiri ve laptop kamera tamiridir. Ek olarak bakım ve performans hizmetlerimizde notebook bilgisayar hizmet kataloğumuzda mevcuttur.

çubuk bilgisayar servisi

Çubuk Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz sunmak için tüm bilgisayar markalarına, bakım, onarım ve performans hizmetlerini sunuyoruz. Çokça tercih edilen:

 • Lenovo
 • HP
 • Acer
 • Asus
 • Apple

Markalarından, daha az tercih edilen:

 • Hometech
 • Huawei
 • MSI

çubuk bilgisayar tamiri

Markalarına kadar, markası farketmeksizin tüm bilgisayarlarınız TKA Bilişim Çubuk bilgisayar tamiri hizmetleri ile güvenilir ellerde.

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, sık görülen RAM, işlemci, ekran kartı ve işletim sistemi gibi performansı azaltan sorunlardan, anakart, ekran kartı ve fan gibi onarım gerektiren parçalara kadar bilgisayar bakım ve onarımının kapsadığı tüm hizmetleri vermektedir.

Arızalı cihazları teslim alırken veya işçilikleri tamamlanmış cihazları teslim ederken kargo kullanıyoruz. Onarım veya bakım süresi ortalama 1 gün sürüyor ancak kargo süreçlerinde çeşitli durum ve yoğunlukların yaşanmasından dolayı kargo süreçleri değişkenlik gösterebiliyor.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarında alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla en kaliteli onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Sektöründe lider birçok firma ile çalışmalarımız devam ediyor.

Sunduğumuz hizmetlere ek olarak cihazları teslim almadan önce 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. Bu kontrol sayesinde kullanıcının fark edemediği sorunları da belirliyoruz. Kullanıcı tarafından tespit edilememiş bu sorunları da bildiriyoruz ve tarafımızdan teslim edilen ürünlerin sorunsuz şekilde kullanıcı ile buluşmasını sağlıyoruz.

Cihazları teslim alırken sözleşme niteliği taşıyan formlar dolduruluyor ve formun bir tanesi kullanıcıya teslim ediliyor. Onarım veya bakımdan işlemleri tamamlanan cihaz kullanıcıya teslim edilirken form kullanıcıdan tarafımızca işin bittiğini göstermek amacıyla geri alınıyor.

Çubuk ilçesine sağladığımız bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında onarım veya bakım görmüş ürünlerin arkalarına bandrol basılıyor ve garanti belgesi kullanıcıya teslim ediliyor ve farklılık gösteren garanti süreleri tanımlanıyor. İşlemleri tamamlanan cihazların teslimi sırasında kullanıcıya cihazın gördüğü işlemler hakkında rapor veriliyor.

bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, tüm kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri pek çok hizmet bulunmaktadır. Sorun çıkaran parçaların tamiri, bakım ve performans hizmetleri, tamir edilemeyecek durumda olan parçaların tedariği ve değişmesi gibi.

Sunduğumuz hizmetler farklılık gösteren süreler ile garanti altına alınmaktadır. Servisimizde işlem görmüş tüm bilgisayarlar koşulsuz şartsız 3 ay servis garantisi altına alınmaktadır. Buna ek olarak eğer parça değişimi yapıldıysa değişen parça için 24 aya varan garanti süresi sağlanmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön