COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Beyoğlu Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka beyoğlu bilgisayar servisi

Beyoğlu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç

Bilgisayar servisi, üretilen veya satışı yapılan ürünlerin montaj, bakım, onarım gibi hizmetlerini yürütmek için kurulan tesislerdir. Günümüzde hemen hemen her ürün çeşidi için kurulan bu istasyonların, bilgisayarların bakımı için olan yerleridir. Bu servislerde verilen hizmetler;

 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri
 • VIP hizmetlerdir

Apple ürünleri tamiri içerisinde İMac tamiri, Macbook tamiri ve Mac Mini tamiri yer almaktadır. Bu servisler ekran tamiri, logicboard tamiri, superdrive değişimi, sıvı teması tamiri, klavye tamiri, kasa değişimi ve uprade işlemleri gibi tamirleri kapsamaktadır.

Profesyonel hizmetler, notebook tamiri, masaüstü (desktop) tamiri, oyuncu bilgisayarı tamiri, render bilgisayar tamiri, Microsoft surface tamiri, bakım ve performans servisi gibi hizmetler sunmaktadır.

tka anakart tamiri

Elektronik hizmetler kapsamı içerisinde ekran kartı, notebook ve normal anakart, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi gibi ürünlerin tamirlerini bu bakım servisleri yapmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetlerini de yapan bu servis her türlü bakım, tamir, onarım çalışmalarının hizmetini vermektedir. Kasa ve menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan, kamera tamirleri ve notebook bakım ve performans hizmetleri bilgisayar servisi kapsamında yapılmaktadır.

VIP hizmetler arasında, kapıda bilgisayar tamiri ve servisi ile bireylerin kendilerini özel hissettirecek ve güven sağlayacak hizmetleri içerisinde barındırır. Covid-19 tedbirleri kapsamında dışarıda tamir yaptırmak istemeyen müşterilere özel VIP hizmetlerini kullanarak kapıda tamir servisini kullanabilirsiniz.

Beyoğlu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilgisayar servisi tüm markalara hizmet vermektedir. Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba gibi öne çıkan markaların teknik servis hizmetlerini bu bilgisayar servisleri yapmaktadır.

tka laptop ram tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim kurumsal ve bireysel olarak müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunmaktadır. Bilgisayar bakım, onarım ve tamirleri için müşterilerine güven aşılayan bu kurum hızlı servis olanaklarıyla hizmet sonunda sorun yaşamınızı önlemektedir. Bilgisayar servisi tüm markalara hizmet vermekle kalmayıp her türlü problem oluşumunu kendi imkanları dahilinde çözüme kavuşturmaktadır. TKA Bilişim’i tercih etmeniz için gerekli nedenler şöyledir.

 • Bilgisayar bakım servisinde tüm servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz şartsız servis garantisi verilmektedir.
 • Değişen yedek parçaların garanti süreleri 24 aydır.
 • Bu servisler de değişen veya alınan cihazlarda hem bandrol hem de garanti belgeleri verilmektedir.
 • Bu bilgisayar servisinde sadece İstanbul içi onarım süresi ortalama bir iş günüdür. Farklı şehirlerden gelen ürünlerin onarım süreleri kargoya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
 • Cihazı alırken imzalanan form sözleşme niteliği taşımaktadır. Formun biri müşteriye verilir. İş bittiğinde ise bilgisayar veya cihaz teslimi sırasında form müşteriden geri alınır.
 • Yapılan işlemlere dair teslim sırasında müşteriler rapor verilir. Müşteriye cihazı sağlam teslim aldığına dair imza attırılır.
 • Bilgisayar servisine iletilen şikâyet haricinde 12 adımlı bir kontrol işlemi yapılmaktadır. Başka herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer cihazda sorun çıkarsa müşteriye bildirilerek kayıt tutulur. Müşteriye her türlü bilgiler verilip, müşteri güveni sarsılmadan servis işlemlerine devam edilmektedir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim altyapısı vizyonu ve misyonu ile yüksek verimlilikte, ileri teknoloji ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurumdur. Verilerin güvenliğinin sağlanması, müşteri memnuniyeti ve kalite çözümleri ile bakım, onarım ve tamirlerinizi servis yetkililerinden yaptırabilirsiniz. Bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrosu ve garantili çözümler kapsamında cihazınızın tesliminde kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön