COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Beyoğlu Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka beyoğlu bilgisayar servisi

Beyoğlu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç

Bilgisayar servisi, üretilen veya satışı yapılan ürünlerin montaj, bakım, onarım gibi hizmetlerini yürütmek için kurulan tesislerdir. Günümüzde hemen hemen her ürün çeşidi için kurulan bu istasyonların, bilgisayarların bakımı için olan yerleridir. Bu servislerde verilen hizmetler;

 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri
 • VIP hizmetlerdir

Apple ürünleri tamiri içerisinde İMac tamiri, Macbook tamiri ve Mac Mini tamiri yer almaktadır. Bu servisler ekran tamiri, logicboard tamiri, superdrive değişimi, sıvı teması tamiri, klavye tamiri, kasa değişimi ve uprade işlemleri gibi tamirleri kapsamaktadır.

Profesyonel hizmetler, notebook tamiri, masaüstü (desktop) tamiri, oyuncu bilgisayarı tamiri, render bilgisayar tamiri, Microsoft surface tamiri, bakım ve performans servisi gibi hizmetler sunmaktadır.

tka anakart tamiri

Elektronik hizmetler kapsamı içerisinde ekran kartı, notebook ve normal anakart, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi gibi ürünlerin tamirlerini bu bakım servisleri yapmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetlerini de yapan bu servis her türlü bakım, tamir, onarım çalışmalarının hizmetini vermektedir. Kasa ve menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan, kamera tamirleri ve notebook bakım ve performans hizmetleri bilgisayar servisi kapsamında yapılmaktadır.

VIP hizmetler arasında, kapıda bilgisayar tamiri ve servisi ile bireylerin kendilerini özel hissettirecek ve güven sağlayacak hizmetleri içerisinde barındırır. Covid-19 tedbirleri kapsamında dışarıda tamir yaptırmak istemeyen müşterilere özel VIP hizmetlerini kullanarak kapıda tamir servisini kullanabilirsiniz.

Beyoğlu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilgisayar servisi tüm markalara hizmet vermektedir. Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba gibi öne çıkan markaların teknik servis hizmetlerini bu bilgisayar servisleri yapmaktadır.

tka laptop ram tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim kurumsal ve bireysel olarak müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunmaktadır. Bilgisayar bakım, onarım ve tamirleri için müşterilerine güven aşılayan bu kurum hızlı servis olanaklarıyla hizmet sonunda sorun yaşamınızı önlemektedir. Bilgisayar servisi tüm markalara hizmet vermekle kalmayıp her türlü problem oluşumunu kendi imkanları dahilinde çözüme kavuşturmaktadır. TKA Bilişim’i tercih etmeniz için gerekli nedenler şöyledir.

 • Bilgisayar bakım servisinde tüm servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz şartsız servis garantisi verilmektedir.
 • Değişen yedek parçaların garanti süreleri 24 aydır.
 • Bu servisler de değişen veya alınan cihazlarda hem bandrol hem de garanti belgeleri verilmektedir.
 • Bu bilgisayar servisinde sadece İstanbul içi onarım süresi ortalama bir iş günüdür. Farklı şehirlerden gelen ürünlerin onarım süreleri kargoya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
 • Cihazı alırken imzalanan form sözleşme niteliği taşımaktadır. Formun biri müşteriye verilir. İş bittiğinde ise bilgisayar veya cihaz teslimi sırasında form müşteriden geri alınır.
 • Yapılan işlemlere dair teslim sırasında müşteriler rapor verilir. Müşteriye cihazı sağlam teslim aldığına dair imza attırılır.
 • Bilgisayar servisine iletilen şikâyet haricinde 12 adımlı bir kontrol işlemi yapılmaktadır. Başka herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer cihazda sorun çıkarsa müşteriye bildirilerek kayıt tutulur. Müşteriye her türlü bilgiler verilip, müşteri güveni sarsılmadan servis işlemlerine devam edilmektedir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim altyapısı vizyonu ve misyonu ile yüksek verimlilikte, ileri teknoloji ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurumdur. Verilerin güvenliğinin sağlanması, müşteri memnuniyeti ve kalite çözümleri ile bakım, onarım ve tamirlerinizi servis yetkililerinden yaptırabilirsiniz. Bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrosu ve garantili çözümler kapsamında cihazınızın tesliminde kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön