COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Orhangazi Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Orhangazi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bursa bilgisayar tamiri

VIP hizmetler, Apple ürünleri tamiri, profesyonel hizmetler, elektronik hizmetler ve Notebook bilgisayar hizmetleri kategorilerinde hizmet veren TKA Bilişim’in Bursa Orhangazi bilgisayar tamiri hizmetleri hangi hizmetleri kapsamaktadır?

VIP Hizmetler kategorisinde bulunan bilgisayar servisi hizmetleriyle TKA Bilişim, kurumsal müşterilerine de bireysel müşterilerine verdiği tüm güvenceleri sağlamaktadır.

Profesyonel hizmetler kategorisine dahil olan Laptop tamiri ve Notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı ve Render bilgisayar tamiri, bakım hizmetleri ve performans hizmetleri ya da Microsoft Surface tamiri gibi profesyonel işçilik gerektiren alanlarda da bilgisayarınızın tamir işlemlerini TKA Bilişim desteğiyle kalıcı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer hizmetlerden daha fazla hassasiyet ve ince işçilik gerektiren elektronik hizmetlerde ise alanında uzman bilgisayar mühendislerimiz oldukça titiz ve hassas bir şekilde laboratuvarlarımızda özenle çalışmaktadır. Anakart üzerinde büyük hassasiyetle gerçekleştirilmesi mühim olan BGA Reballing işlemi ve BIOS ve IO programlama hizmetleriyle cihazınızdaki ciddi hasarlar için kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca ekran kartı tamiri ve anakart tamiri ya da Chipset değişimi ile de TKA Bilişim’in tüm elektronik hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Son olarak Notebook bilgisayar hizmetleri kapsamında Laptop kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, Laptop klavye tamiri, Laptop Harddisk tamiri, Laptop fan tamiri ve Laptop kamera tamiriyle sahip olduğunuz Laptop ve Notebook üzerinde meydana gelen donanımsal hasarlara da yine TKA Bilişim güvencesiyle hasar tespiti ve onarımı yaptırabilirsiniz.

bursa mac bakımı

Orhangazi Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Orhangazi bilgisayar tamiri kapsamında sahip olduğunuz tüm markalar için bakım ve tamir hizmetleri gerçekleştirilmektedir. TKA Bilişim’in tüm servis bölgeleri için geçerli olan marka fark etmeksizin bakım ve onarım işlemleri, Orhangazi bilgisayar tamiri için TKA Bilişim’e kargo ile ulaştırdığınız tüm cihazlar için de yapılmaktadır.

Cihazınız hangi marka ve model olursa olsun TKA Bilişim’in sunmuş olduğu tüm hizmetleri dilediğiniz şekilde talep edebilirsiniz. İstanbul dışından bizlere kargo aracılığıyla ulaştırdığınız tüm cihazlar özenle taşınmakta ve kalıcı çözümlerle birlikte sizlere aynı özenle geri yollanmaktadır.

bursa imac macbook macpro tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar tamiri sektöründe uzun yıllardır ismini kalıcı hale getiren TKA Bilişim, çalışma anlayışı ve stratejisini gün geçtikçe daha da geliştirip kaliteli bir hale getirmektedir. Özenle seçmiş olduğu operasyon ekibi ve çalışma arkadaşlarıyla en donanımlı laboratuvarlarda son teknoloji ekipmanlarla çalışma fırsatı sunan TKA Bilişim, firma içerisindeki tüm motivasyonu her zaman yüksek tutmayı başarabilmiştir. Bu motivasyon ve çalışma prensipleriyle müşterilerinin hem kurumsal alanda hem de bireysel olarak beğenisini kazanan TKA Bilişim, çalışmalarına son hızla giderek artan kalitesiyle devam etmektedir.

bursa bilgisayar teknik servis

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Tüm markaları kapsayan hizmetlerimizle Orhangazi bilgisayar tamiri de dahil olmak üzere TKA Bilişim olarak tüm servis bölgelerimizde müşterilerimize hangi garantileri sunuyoruz?

 • Tüm teknik servis işçiliklerini kapsayan 3 ay koşulsuz garanti fırsatı. Değiştirilen yedek parçalar için 24 aya kadar garanti süresi.
 • Müşteriye verilmek üzere garanti belgesi ve cihaz bandrolü.
 • Sözleşme niteliği taşıyan müşteri tarafından imzalanması gereken form. (Bu form aynı zamanda teslim sırasında işin bittiğine dair bir göstergedir.)
 • Müşteriye verilmek üzere uzman ekiplerce yapılan her işlem için tutulan rapor.
 • Cihaz sağlam alındıysa sağlam alındığına dair müşteriden istenilen imza.
 • Farklı arızaların tespiti ve hasarın giderildiğinin kontrolü için 12 adımlı kontrol testi. (Eğer farklı bir arıza tespit edilirse kayıt altına alınır ve müşteriye bildirilir.)

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön