COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bala Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Bala Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bala ankara bilgisayar servisi

Bilgisayar; ofiste, okulda ve evde kısaca her anımızda ihtiyacımızı karşılayan aletlerdir. Onlar sayesinde birçok işimizi kolayca halledebiliriz. Her ihtiyacımıza koşan bu aletler de zaman zaman bozulabilir veya bakıma ihtiyaç olabilir. Peki bu durumla karşılaşanlar ne yapmalı? Bunun en güzel cevabı da uzman kişilerden yardım almak olacaktır.

TKA Bilişim Bala bilgisayar tamiri hizmeti sayesinde, bünyesinde bulunan alanında uzman ekiplerimizce cihazınızın tüm bakım ve onarım işlerini hızlı ve güvenilir şekilde halletmektedir. TKA Bilişim ailesi olarak sizlere;

 • VIP hizmetler
 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri
sunmaktayız. 10 yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenilir hizmet sunan TKA Bilişim olarak, bütün bakım ve onarım işlerini profesyonelce çözmektedir. Uzman ekiplerimizce arızalı cihazınızın sorunu kısaca belirleniyor ve eğer İstanbul içerisinde iseniz ortalama 1 iş günü gibi bir sürede tamirini gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz. Eğer Ankara’da oturuyor ve cihazınızı TKA Bilişim uzmanlarına teslim ettiyseniz, cihazınız ekstra olarak kargo süresi sonunda sizlere teslim edilecektir. Böylece bilgisayarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

bala ankara bilgisayar servisi

Bala Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Birçok bilgisayar kullanıcısı, ihtiyaçlarına göre farklı bilgisayar marka ve modellerini tercih edebilmektedir. Alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz sayesinde, bilgisayarınızın marka ve modeli ne olursa olsun yaşadığınız her türlü problemi hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

TKA Bilişim ekibi olarak, yazılımsal ve donanımsal problemler sorunsuzca çözüm bulmaktadır. TKA Bilişim bilgisayar tamir hizmetini tercih eden müşterilerimiz cihazlarındaki sorunu gidermek amacıyla cihazlarını bizlere teslim ederken sözleşme niteliğinde bir form imzalatılmaktadır. Cihazının ilgili sorunu giderildikten sonra cihaza yapılan tüm işlemler, ilgili ekiplerimizce teslim almaya gelen müşterilerimize aktarılmaktadır. Cihazını sağlam bir şekilde teslim alan müşterimiz, sözleşme niteliğinde olan formu imzalı bir şekilde çalışanlarımıza teslim eder.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayarlar hepimizin hayatında önemli bir yere sahiptir. Fakat zaman zaman istenmeyen arızalarla karşılaşabiliriz. Bu durumda ise güvenilir ve hızlı bir çözüme kavuşturacak bir uzman ekip arayışına gireriz. İşinde uzman TKA Bilişim sayesinde her türlü cihaz sorununuza çözüm sunmaktayız.

10 yılı aşkın süredir kaliteli ve hızlı hizmet veren TKA Bilişim Ankara’daki ilçelere de hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de Bala bilgisayar tamiri hizmetidir. Eğer bu bölgede oturuyorsanız ve bilgisayarınızı alanında uzman ekiplere teslim etmek istiyorsanız; TKA Bilişim bir telefon uzağınızda.

TKA Bilişim olarak, her biri alanında uzman ekiplerimizce model ve marka ne olursa olsun tüm cihazınızdaki tüm sorunlara profesyonelce çözüm sunmaktayız. Cihazınızda oluşan arıza ile gidermekle kalmıyoruz aynı zamanda cihazınızda olası başka bir sorunu belirlemek amacıyla 12 adımdan oluşan kontroller yapılmaktadır. Eğer bize bildirdiğiniz sorunlar dışında, ekstra bir sorun ile karşılaşırsak; firmamız olarak durumu sizlere belirtiyoruz ve saptanan durumu kayıt altına alıyoruz. Dilerseniz sonradan saptanan durumu ekiplerimizce çözüme kavuşturabiliriz.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim ailesi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir. TKA Bilişim güvencesiyle üstlendiğimiz her türlü bakım ve onarım hizmetlerimiz garanti altındadır. Tüm bilgisayar marka ve modellerini kapsayan garanti hizmetimiz sayesinde cihazlarınız emin ellerde.

Bala bilgisayar tamiriyle cihazlarınıza yönelik yapılacak her türlü bakım ve onarım işlemleri güvence altındadır. Bilgisayarındaki sorunun çözümüne göre de kapsadığı garantili hizmetlerimiz de farklılık gösterebilir. Uzman ekiplerimizce yapılan tüm servis işçiliklerinde, daha sonrasında yaşayacağınız olası sorunları giderebilmek adına 3 ay koşulsuz servis garantisi sunmaktayız. Ayrıca cihazınızda ekiplerimiz tarafından bakım veya onarım amaçlı değiştirilen yedek parçalar için ise 24 aya kadar varan garanti süresini yine sizler için sağlamaktayız. TKA Bilişim güvencesi altında; Bala bilgisayar tamiri hizmetinden faydalanan müşterilerimizin bilgisayarları yanında garanti belgesi ile birlikte bandrollü bir şekilde teslim edilmektedir. Bu sayede cihazlarınızı garantili bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön