COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bala Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Bala Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bala ankara bilgisayar servisi

Bilgisayar; ofiste, okulda ve evde kısaca her anımızda ihtiyacımızı karşılayan aletlerdir. Onlar sayesinde birçok işimizi kolayca halledebiliriz. Her ihtiyacımıza koşan bu aletler de zaman zaman bozulabilir veya bakıma ihtiyaç olabilir. Peki bu durumla karşılaşanlar ne yapmalı? Bunun en güzel cevabı da uzman kişilerden yardım almak olacaktır.

TKA Bilişim Bala bilgisayar tamiri hizmeti sayesinde, bünyesinde bulunan alanında uzman ekiplerimizce cihazınızın tüm bakım ve onarım işlerini hızlı ve güvenilir şekilde halletmektedir. TKA Bilişim ailesi olarak sizlere;

 • VIP hizmetler
 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri
sunmaktayız. 10 yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenilir hizmet sunan TKA Bilişim olarak, bütün bakım ve onarım işlerini profesyonelce çözmektedir. Uzman ekiplerimizce arızalı cihazınızın sorunu kısaca belirleniyor ve eğer İstanbul içerisinde iseniz ortalama 1 iş günü gibi bir sürede tamirini gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz. Eğer Ankara’da oturuyor ve cihazınızı TKA Bilişim uzmanlarına teslim ettiyseniz, cihazınız ekstra olarak kargo süresi sonunda sizlere teslim edilecektir. Böylece bilgisayarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

bala ankara bilgisayar servisi

Bala Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Birçok bilgisayar kullanıcısı, ihtiyaçlarına göre farklı bilgisayar marka ve modellerini tercih edebilmektedir. Alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz sayesinde, bilgisayarınızın marka ve modeli ne olursa olsun yaşadığınız her türlü problemi hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

TKA Bilişim ekibi olarak, yazılımsal ve donanımsal problemler sorunsuzca çözüm bulmaktadır. TKA Bilişim bilgisayar tamir hizmetini tercih eden müşterilerimiz cihazlarındaki sorunu gidermek amacıyla cihazlarını bizlere teslim ederken sözleşme niteliğinde bir form imzalatılmaktadır. Cihazının ilgili sorunu giderildikten sonra cihaza yapılan tüm işlemler, ilgili ekiplerimizce teslim almaya gelen müşterilerimize aktarılmaktadır. Cihazını sağlam bir şekilde teslim alan müşterimiz, sözleşme niteliğinde olan formu imzalı bir şekilde çalışanlarımıza teslim eder.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayarlar hepimizin hayatında önemli bir yere sahiptir. Fakat zaman zaman istenmeyen arızalarla karşılaşabiliriz. Bu durumda ise güvenilir ve hızlı bir çözüme kavuşturacak bir uzman ekip arayışına gireriz. İşinde uzman TKA Bilişim sayesinde her türlü cihaz sorununuza çözüm sunmaktayız.

10 yılı aşkın süredir kaliteli ve hızlı hizmet veren TKA Bilişim Ankara’daki ilçelere de hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de Bala bilgisayar tamiri hizmetidir. Eğer bu bölgede oturuyorsanız ve bilgisayarınızı alanında uzman ekiplere teslim etmek istiyorsanız; TKA Bilişim bir telefon uzağınızda.

TKA Bilişim olarak, her biri alanında uzman ekiplerimizce model ve marka ne olursa olsun tüm cihazınızdaki tüm sorunlara profesyonelce çözüm sunmaktayız. Cihazınızda oluşan arıza ile gidermekle kalmıyoruz aynı zamanda cihazınızda olası başka bir sorunu belirlemek amacıyla 12 adımdan oluşan kontroller yapılmaktadır. Eğer bize bildirdiğiniz sorunlar dışında, ekstra bir sorun ile karşılaşırsak; firmamız olarak durumu sizlere belirtiyoruz ve saptanan durumu kayıt altına alıyoruz. Dilerseniz sonradan saptanan durumu ekiplerimizce çözüme kavuşturabiliriz.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim ailesi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir. TKA Bilişim güvencesiyle üstlendiğimiz her türlü bakım ve onarım hizmetlerimiz garanti altındadır. Tüm bilgisayar marka ve modellerini kapsayan garanti hizmetimiz sayesinde cihazlarınız emin ellerde.

Bala bilgisayar tamiriyle cihazlarınıza yönelik yapılacak her türlü bakım ve onarım işlemleri güvence altındadır. Bilgisayarındaki sorunun çözümüne göre de kapsadığı garantili hizmetlerimiz de farklılık gösterebilir. Uzman ekiplerimizce yapılan tüm servis işçiliklerinde, daha sonrasında yaşayacağınız olası sorunları giderebilmek adına 3 ay koşulsuz servis garantisi sunmaktayız. Ayrıca cihazınızda ekiplerimiz tarafından bakım veya onarım amaçlı değiştirilen yedek parçalar için ise 24 aya kadar varan garanti süresini yine sizler için sağlamaktayız. TKA Bilişim güvencesi altında; Bala bilgisayar tamiri hizmetinden faydalanan müşterilerimizin bilgisayarları yanında garanti belgesi ile birlikte bandrollü bir şekilde teslim edilmektedir. Bu sayede cihazlarınızı garantili bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön