COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka büyükçekmece bilgisayar servisi

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel santral

Bilgisayar servisi, tüm bilgisayarların bakım, onarım ve tamirlerinin yapıldığı servis istasyonudur. Bu servislerde elemanlar, iş planı dahilinde bilgisayarların arızalarını tespit ederek onarımlarını, periyodik bakımlarını ve kurulumlarını yapmaktadır. Birçok alanı kapsayan bilgisayar hizmetleri şu şekildedir:

VIP hizmetler, kapıda bilgisayar servisi ve bilgisayar tamiridir. VIP hizmeti ile müşterilerini özel hissettiren bu hizmet alanı servisleri, firmayı önemli ve güvenilir kılar.

Apple ürünleri tamiri yapılan bu serviste IMac, Macbook, Mac mini onarım ve bakımları da yapılmaktadır. Mühendis olarak çalışan elemanları ile kaliteli onarım, hızlı ve uygun bir şekilde tamir etmeyi garantileyen servis hizmeti bulunmaktadır.

Profesyonel hizmetler adı altında notebook, masaüstü (desktop), oyuncu bilgisayarı, render bilgisayarı, Microsoft Surface tamiri ile bakım ve performans hizmetleri sunar.

Elektronik hizmetler dahilinde ekran kartı tamiri, notebook anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi gibi ürünlerin onarım ve bakım çalışmalarını yapmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetleri, bilgisayar servisi kapsamında notebook kasa ve menteşe tamiri, notebook ekran tamiri, notebook klavye tamiri, notebook harddisk tamiri, notebook fan tamiri, notebook kamera tamiri, notebook bakım ve performans hizmetlerini vermektedir.

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilgisayar servisi hizmetleri tüm markaları kapsamaktadır. Her marka bilgisayarın donanım problemlerini çözmeye ve cihazları sorunsuz bir şekilde tamir etmeyi sağlayan servislerdir. Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packerdbell, Samsung, Sony ve Toshiba gibi markaları kapsayan bu hizmet servisinin bakım, onarım, tamirleri yapılmaktadır.

tka anakart tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel kadrosuyla bilgisayar ve internet alanını kapsayan her konuya uzun vadeli ve etkili çözümler sunmayı amaçlamıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile hızlı ve güvenilir çözümler üreten, garantili servis ve ekonomik servis fiyatları hizmetini sunmaktadır. TKA Bilişim’in servisini tercih etmenizde ki en büyük nedenlerden biri de tüm teknik servis işlerinde 3 ay boyunca koşulsuz servis garantisi vermesidir. Ayrıca TKA Bilişim’in tercih edilme nedenleri şu şekildedir:

 • Bilgisayar servisi değişen tüm yedek parçalarda 24 aya varan garanti süresi vermektedir.
 • Servis hizmeti kapsamında hem cihazın arkasına bandrol hem de garanti belgesi verilmektedir.
 • Cihazların sorunlarına göre İstanbul ve çevresinde genelde onarım süreleri 1 iş günüdür. Fakat şehir dışından gelen onarım ve bakım çalışmaları kargoya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Bilgisayar servisi cihazı alırken imzalanan form sözleşme niteliği taşımaktadır. Formun bir tanesi müşteriye verilir. İşin bittiğinin anlaşılması için bilgisayar teslimi sırasında form geri alınır.
 • Teslimat sırasında müşteriye yapılan işlemlere dair raporlar verilir. Cihazı teslim aldığına dair müşteriye imza attırılır.
 • Bilgisayar teknik servisi cihaz ile ilgili iletilen şikâyet haricinde, başka bir sorununun olup olmadığını anlamak için cihaz 12 adımlık bir kontrolden geçirilir. Eğer harici bir sorunu varsa müşteriye bu bilgi verilip kayıt altına alınır. Sorunun çözümü gerçekleşmeden de ilgili şikâyeti çözüme kavuşturmak mümkündür.
Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

-Bilgisayar servisleri teknik ve donanımsal olarak yaşanılan sorunlara karşı uzman personeli ve kaliteli ekipmanları ile çözüm olanakları sunmaktadır. Hızlı, güvenilir ve garanti sağlayan kurumsal bir yapıda çalışan TKA Bilişim kurumsal yapınızın gelişmesine ve güçlenmesine destek olmaktadır. Verdiği hizmetler doğrultusunda her marka ürünün tamirini gerçekleştirirken cihazlara gereken özeni gösterip müşteriye güven sağlamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile kapıda ödeme imkânı sunan hizmetten faydalanmak istiyorsanız bu bilgisayar servisi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön