COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gaziemir Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Gaziemir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka harddisk tamiri

Gaziemir bilgisayar tamiri yapan işletmeleri araştıran kişiler genellikle kurumun kaç yıldır bu alanda hizmet verdiğini öğrenmek istemektedirler. Buradan yola çıkarak müşteri memnuniyeti ve servis kalitesi hakkında fikir sahibi olan arızalı bilgisayar sahipleri kendileri için en doğru seçimi yapmak istemektedirler. TKA Bilişim 10 yılı aşkın süredir İzmir Gaziemir bilgisayar tamiri alanında çalışmalarını sürdürmekte ve problemli cihazların tamirini çok kısa sürelerde yaparak müşterilerinin işlerine devam edebilmelerini sağlamaktadır.

Bilgisayarlar kullanmaya veya zaman bağlı olarak eskiyebilen, arızalanabilen veya bakıma ihtiyaç duyabilen cihazlardır. Zamanında yapılan tamir ve bakım işlemleri, daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemekte ve bilgisayarınızın çalışmayı sürdürmesini sağlamaktadır. Gaziemir bilgisayar tamiri arayışında olan kişiler de en çok ekran kartı sorunu yaşamakta ve bunun için onarım veya parça değişimi talep etmektedirler. TKA Bilişim her biri alanında uzman çalışanları ile tüm tamir ve onarım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta ve bilgisayarınızın ilk günkü performansında çalışmasına olanak sağlamaktadır. TKA Bilişimin vermiş olduğu diğer hizmetlerden bazıları da;

 • Anakart tamiri
 • Harddisk tamiri
 • Laptop kasa ve menteşe değişimi
 • Laptop ekran tamiri
 • Chipset değişimi
şeklindedir.

Gaziemir bilgisayar tamiri yapan işletmelerin bu iş için kullandıkları ekipmanlar büyük önem arz etmektedir. Eskimiş, işlevini tam olarak yerine getiremeyen tamir ve onarım ekipmanları bilgisayarınızdaki problemin tam olarak çözülememesine neden olabilmektedir. TKA Bilişim ise tam da bu noktada son teknoloji cihazlarla tamir ve bakım işlemleri yapmakta ve cihazınızdaki arızaların kesin olarak çözülmesini sağlamaktadır. Sizler de Gaziemir bilgisayar servisi arayışındaysanız TKA Bilişimi tercih ederek bütün tamir işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Arızanızın tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak adına form doldurabilir, TKA Bilişim yetkililerinden hemen geri dönüş alabilirsiniz.

Bilgisayarınızın problemini tam olarak saptayamayan İzmir Gaziemir’de bilgisayar tamiri yapan kurumlar, küçük sorunların büyümesine neden olabilmektedir. Bu noktada da düşük maliyetlerle çözebileceğiniz arızalar yerini cihazınızın bir daha kullanılamamasına bırakmaktadır. Bilgisayarınızın tüm tamir ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde yaptırmak ve zaman kaybetmemek isterseniz TKA Bilişim ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Kendini her geçen gün geliştiren kurum, bilgisayar tamiri ve onarımı sektörüne getirdiği birçok yenilikle de dikkat çekmektedir.

laptop anakart tamiri

Gaziemir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Gaziemir bilgisayar tamiri sektöründe her kurum bütün bilgisayarların tamir ve bakım işlemlerini yapamayabilmektedir. Bazı işletmeler ise bilgisayarınızın marka ve modelinin tamir işlemlerini yapabildiğini söylese de arızalarınızı gideremeyebilmektedir. Bu sebeple İzmir Gaziemir bilgisayar tamircilerini detaylı bir şekilde araştırmalı ve seçiminizi bu araştırmaya göre yapmalısınız. Aksi takdirde yeni bir bilgisayar almak zorunda kalabilir, yüksek maliyetlerle karşılaşabilirsiniz. Bölgede uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren TKA Bilişim ise teknolojiyi yakından takip eden çalışanları sayesinde her marka ve model bilgisayarların tüm problemlerini çözmektedir. Tamir işlemleri ile ilgili işleyecek süreç hakkında bilgi sahibi olmak adına hemen form doldurabilirsiniz.

Yüksek ücretler ödeyerek en son teknolojilere sahip bilgisayarlar satın alan kişiler ise bakım ve onarım işleri için Gaziemir bilgisayar tamiri arayışındayken tercih edecekleri kurumlardan çekinmektedirler. Bu durumda da bilgisayar sahipleri hem zaman kaybetmekte hem de işlerinin aksamasına neden olmaktadırlar. TKA Bilişim ise; Lenovo, MSI, Asus, HP, Dell, Razer, Acer, Apple gibi daha birçok markanın tüm modellerini tamir edebilecek kalifiye elemana sahip olmakla birlikte bütün bakım işlemlerinizi de büyük bir özenle yapmaktadır. Sizler de tecrübeli ve her biri alanında bilgi sahibi çalışanlara sahip olan TKA Bilişimi tercih edebilir kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

tka teknisyen

Neden TKA Bilişim?

TKA Bilişim müşterilerinin beyan ettiği problemin dışında cihazda başka bir sorunun olup olmadığı tespit etmek için 12 aşamadan oluşan bir kontrol gerçekleştirmektedir. Bu nokta da çıkan sorunlar müşteri ile paylaşılmakta ve süreç müşterinin istediği şekilde devam etmektedir. Kurum servisine kabul ettiği her bilgisayar için bir form doldurmakta ve bu form sözleşme niteliği taşımaktadır. Tüm işlemler bittikten sonra müşteri bu forma cihazını sorunsuz aldığına dair imza atmaktadır. Bu özelliği ile de kurum Gaziemir bilgisayar tamiri hizmeti veren kurumlar arasında fark yaratmaktadır. TKA Bilişim ile irtibata geçmek ve tamir işlemleri hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını almak isterseniz hemen iletişim formu doldurabilirsiniz.

İzmir Gaziemir bilgisayar tamiri arayan kişilerden bazıları işlerinin aksamasını istememekte ve bilgisayarının sorununun hızlı bir şekilde çözülmesini istemektedir. Ancak birçok bilgisayar servisi cihazın birkaç gün serviste kalacağını belirtmektedir. Bunun yanında masaüstü bilgisayar sahipleri cihazları arızalanınca uzak bir bölgede yer alan servise cihazını götürken zorlanmakta ve taşınma esnasında farklı problemler olabilmektedir. TKA Bilişim ise kargo ile cihazlarınızı servislerine kabul etmekte, problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmakta ve işlerinize kaldığını yerden devam edebilmenize fırsat vermektedir. Bilgisayarınızın tüm tamir ve bakım işlemlerini yaptırmak için TKA Bilişim’e sayfada yer alan formdan kolayca ulaşabilirsiniz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim müşterilerinin memnuniyetini daime düşündüğünden sağladığı garanti süreleri ile de dikkat çekmektedir. Bütün teknik servis işçiliklerine hiçbir koşul aramaksınız 3 ay garanti veren kurum, parça değişimlerine ise 24 aya varan garanti imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında tüm tamir ve değişim işlemleri için müşterilere garanti belgesi verilmekte ve bilgisayara bandrol yapıştırılmaktadır. Gaziemir bilgisayar tamiri işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırmak isterseniz TKA Bilişim’i tercih edebilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön