COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Üsküdar Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka üsküdar bilgisayar servisi

Üsküdar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Günümüz şartlarında, teknoloji ve internet kullanımı hayatlarımızda büyük bir yer edinmiştir. Bununla beraber, günlük işlerimizi kolaylaştırması sayesinde bilişim araçları günlük yaşamımızın vazgeçilmez birer öğesi haline gelmiştir. TKA Bilişim olarak bilişim teknolojileri alanında, müşterilerimize ihtiyaç duyabileceği en etkili ve profesyonel destek hizmetini sunuyoruz.

30’u aşkın sayıda olan servis bölgelerimizden biri olan Üsküdar ilçesinde hizmet veren TKA Bilişim, hem bireysel hem kurumsal müşterilerimiz için kısaca şu hizmetleri sağlar:

 • Bilgisayar ve notebook bilgisayar servisi
 • Anakart tamiri
 • Ekran kartı tamiri
 • Chipset değişimi
 • Bakım ve performans hizmeti
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Microsoft Surface tamiri

tka masaüstü bilgisayar tamiri

Bunlara ek olarak; Apple ürünleri tamiri ve yerinde bilgisayar servisi gibi destek hizmetlerimiz mevcuttur.

Üsküdar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak bütün markalara hizmet veriyoruz. Cihazınızın marka ve modeli fark etmeksizin, size en uygun ve etkili çözümü sunuyoruz.

Ek olarak; bireysel müşterilerimizin Apple marka cihazlarına göre özel onarım ve bakım işlemleri de yapıyoruz

tka laptop ankart tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Biz, kurumsal olarak faaliyet gösteren TKA Bilişim olarak, müşterilerimizin taleplerine yönelik pratik ve güvenilir çözümleri, ekonomik servis fiyatları ile sunuyoruz. Bütün hizmet bölgelerimizde olduğu gibi, Üsküdar bilgisayar servisinde de her biri alanında uzman, profesyonel ekip arkadaşlarımız, teknik ya da donanımsal sorunlarınızı, bakım/destek ihtiyaçlarınızı, en kaliteli ekipman ve araçları kullanarak çözüme ulaştırır.

Yüksek verim: Bize ilettiğiniz şikayet haricinde cihazınızda başka bir sorun olup olmadığını görmek için 12 adımlı bir kontrol süreci gerçekleştiriyoruz, eğer bir sorun varsa bu, müşterimize bildiriliyor ve kayıt altına alınıyor.

Hızlı ve güvenilir: Bilişim alanındaki birçok teknik servis, onarım/bakım için süreci için 14 güne kadar varabilen sürelerde hizmet verirken, TKA Bilişim olarak ortalama 1 iş gününde onarım hizmeti sağlıyoruz

tka nükleon

Cihazınızı teslim alırken size imzalattığımız form, sözleşme niteliği taşımakta olup bütün süreç güvenilir ve sistematik bir şekilde ilerler.

Garantili: Bütün teknik servis işçiliklerimizde 3 ay koşulsuz servis garantisi veriyoruz. Değişen yedek parçalarda 24 aya kadar garanti süresi veriyoruz.

Geniş kapsamlı ve kaliteli hizmet anlayışı: Tüm markalara uygun çözümleri sunuyoruz. Cihazınızın markasına özel çözümler ve onarım teknikleri ile etkili ve kaliteli bir servis süreci deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Ulaşılabilirlik: İstanbul’un 39 ilçesinde de hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz..

Müşteri hizmetleri ya da bölgesel telefon numaralarımıza cihazınızla alakalı sorununuzu bildirdiğiniz takdirde, servis ekibimiz cihazınızı yerinde onarabilir, ya da arıza tespiti için en yakın servisimize götürebilir. Cihazınızın gerekli bakım ve onarımları tamamlanıp, sorunsuz çalıştığına emin olduktan sonra size teslim edilir.

Müşteri hizmetleri ya da bölgesel telefon numaralarımıza cihazınızla alakalı sorununuzu bildirdiğiniz takdirde, servis ekibimiz cihazınızı yerinde onarabilir, ya da arıza tespiti için en yakın servisimize götürebilir. Cihazınızın gerekli bakım ve onarımları tamamlanıp, sorunsuz çalıştığına emin olduktan sonra size teslim edilir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim olarak müşterilerimize maksimum verim sağlamak adına, servisimizde yapmış olduğumuz işçilik ve teknik bakım hizmetlerine garanti sağlıyor, böylece müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Uzun vadeli çözümler ile, verdiğimiz hizmet sonrasında bir sorun yaşanmasının da önüne geçiyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde yaptırmış olduğunuz tüm teknik servis işçiliklerinin tam 3 ay koşulsuz servis garantisi vardır. Bununla birlikte, bütün yedek parça değişimlerinde 24 aya kadar varan garanti süresi sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön