COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Microsoft Surface Tamiri

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Microsoft Surface Nedir?

tka surface onarımı

ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft, dünya çapında sunduğu teknolojiler ve elektronik cihazlarla global bir markadır. Masaüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, laptop ve 2’si 1 arada PC ürünlerinde aranan markaların başında gelmektedir. İlk kez 2012 yılında Microsoft Surface adlı ilk bilgisayar modelini satışa sunmuştur. Surface serisine ilgi artarken, aynı zamanda gelişen teknolojiyle beraber, orijinal yedek parça bulma ve Microsoft Surface tamiri yaptırma imkanı da gelişmiştir.

Surface serisindeki laptoplarda çeşitli sebeplerle sorunlar görülebiliyor. Kullanıcı deneyimini önemseyen ve arıza oluşumu ihtimalini minimuma indirgeyen Microsoft için dahi bu durum geçerli. Sizleri şimdi bu sorunlar ve çözümleri hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Microsoft Surface tamiri gerektiren temel problemler ile başlayalım.

Microsoft Surface Cihazlarında En Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

tka surface onarımı

Her elektronik cihazda zaman zaman bazı sorunlar görülebilir. Kullanım süresi, hatalı kullanım, donanımsal veya yazılımsal hatalar sonucu Microsoft Surface bilgisayarlarında arıza meydana gelebiliyor. Kullanıcılardan gelen şikayetlerden birinin cihazdaki yavaşlama sorunu olduğunu görüyoruz. Cihazın kilitlenmesi ve yavaşlaması görülen en ciddi problemlerdir. Bu sorunun altında yatan sebepler ise genellikle donanım bileşenlerine bağlıdır. Microsoft Surface tamiri gerektiren sorunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ekran sorunları
 • Kilitlenme
 • Kapak sıkışması
 • Harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma
 • Yazılımsal hatalar
 • Darbe, düşme, sıvı teması, uzun süreli kullanım
 • Aşırı ısınma
 • Soket ve port hataları

Microsoft Surface serisindeki tüm bilgisayarlarda bu ve başka sorunlar görülebiliyor. Birçok kullanıcı, ne yazık ki cihazında süregelen problemleri geç fark ediyor veya bu sorunları göz ardı ediyor. Microsoft Surface tamiri ve bakımı zamanında yaptırılmalıdır; aksi durumda kullanıcının cihazından uzun süre verim alması beklenemez. TKA Bilişim, Microsoft Surface tamir ekibiyle her koşulda ve her tür problemde yanınızda olmaktadır.

Microsoft Surface tamiri konusunda uzman elemanlarımızla cihazınızın gereksinimlerini detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra, sorunun kaynağına inerek en güvenilir çözümleri sizlere sunmaktayız.

Microsoft Surface Tamir Servisleri Nelerdir?

tka surface onarımı

Surface modellerinde görülen teknik hataların çözümü sanıldığı kadar zor değildir. Microsoft Surface tamiri için alanında uzman, işinin ehli bir teknik servis bulmak yeterli olacaktır. TKA Bilişim, Microsoft Surface tamir servisleri ve teknik çözümleri ile cihazların gerekli kontrolünü, bakımını ve onarımını en kalıcı şekilde yapmaktadır. Bu model bilgisayarlarda yaşanan yazılımsal ve donanımsal hataların kısa sürede tespiti ve tam teşekküllü onarımı için Microsoft Surface tamiri ekibimiz aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir.

Microsoft Surface Pro tamir ve bakımı için en yetkin teknik servisin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Böylece, cihazda var olan problemlerle birlikte uzun vadede meydana gelebilecek başka problemler de çözülebilir. Microsoft Surface tamiri servislerimizde yedek parça kullanımından, işçiliğe kadar varan tüm süreçte müşterilerimizi anlayarak ve onları dinleyerek hareket etmekteyiz. Gerekli işlemleri uyguladığımız için cihazın ömrünün uzadığını da söyleyebiliriz. Surface Pro yedek parçalarının marka ile birebir uyumlu ve tamamen orijinal olduğunu da belirtmemiz gerekir. İşlemci, anakart, ekran kartı, ram ve tüm bileşenlerin tedariğinde ve Microsoft Surface tamiri işlemlerinde sizlerleyiz.

Microsoft Surface Tamir Ücretleri Ne Kadar?

tka surface onarımı

Hemen her türlü teknik servis ve tamir hizmetini veren firmamızda, aynı zamanda uygun fiyatlar sunmayı da prensip edindik. Microsoft Surface tamiri için 2020 yılında pek çok teknik servis firmasının güncel fiyat listelerinde artış görülüyor. Firmamız bu konuda müşterileri ile daima empati kurarak ve fiyat-hizmet kalitesi prensibine bağlı kalarak ücretlendirme yapıyor. Surface laptop modellerinde oluşan her tür arızada Microsoft Surface tamiri ekibimize danışabilir, hızlı ve bütçenize uygun çözümler alabilirsiniz. Cihazınızdaki arızanın durumuna göre sunacağımız ücret değişeceğinden, hususunda fiyat bilgisi almak için sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön