COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

İzmir Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

İzmir'de Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

TKA Bilişim’in İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında diğer tüm servis bölgelerinde olduğu gibi birçok tamir hizmeti bulunmaktadır. İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri; VIP Hizmetler, Apple ürünleri tamiri, profesyonel hizmetler, elektronik hizmetler ve notebook bilgisayar hizmetleri kategorilerinde bulunan hizmetlerden oluşmaktadır. TKA Bilişim’in İzmir’in çeşitli ilçelerine sunmuş olduğu bakım ve onarım işlemleriyle Çeşme, Karşıyaka, Karabağlar, Ödemiş, Urla ya da Konak gibi İzmir’in birçok ilçesinden ulaşıp TKA Bilişim’in servis hizmetlerinden bilgisayarınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Laptop kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, Laptop klavye tamiri, Laptop Harddisk tamiri, Laptop fan tamiri, Laptop kamera tamiri gibi Notebook bilgisayar hizmetleri ya da elektronik ve profesyonel tamir hizmetlerinden TKA Bilişim profesyonelliği ile İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında yararlanabilirsiniz.

Her türlü donanım ve yazılım arızalarını gidermeye yönelik oluşturulan hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlar için oluşturulan hizmetlerden, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, Chipset değişimi; oyun bilgisayarı, Render bilgisayar ve masaüstü bilgisayar tamiri ya da bilgisayar bakımı ve performans hizmetlerini TKA Bilişim’in tüm servis bölgelerinden sahip olduğunuz cihazınız için öncelikli olarak yapılan arıza tespitinin ardından alabilirsiniz.

izmir bilgisayar ekran kartı tamiri

Bilgisayar Anakart Tamiri İzmir

İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri arasında bulunan bilgisayar anakart tamiri, tüm teknik servis işçilikleri arasında en temel arızalardan biri olarak kabul edilmektedir. Anakart, bilgisayarlar için en önemli ve en temel nitelikteki baskılı devre kartıdır. Anakart üzerinde bilgisayarlar için hayati önem taşıyan bazı bileşenler ve bağlantılar bulunur. Bu nedenle, anakart üzerinde meydana gelen en ufak arıza bile bilgisayarınızın normalin dışında çalışmasına neden olabilir. TKA Bilişim’in sıklıkla çözüm ürettiği anakart tamiri İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri arasında da çokça tercih edilmektedir. TKA Bilişim, İstanbul’da en donanımlı laboratuvarlarında bilgisayar mühendislerinden oluşan ekibiyle anakart tamiri işlemini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Ücretsiz hizmet olarak gerçekleştirdiği arıza tespit hizmetiyle bilgisayarınızdaki hata, TKA Bilişim’in alanında uzman ekiplerince tespit edilir. Eğer anakart üzerinde tamir işlemi gerçekleştirilemeyecek kadar bir hasar varsa TKA Bilişim sizden tamir için ekstra bir ücret talep etmeden anakart değişimini önermektedir.

Bilgisayar Chipset Tamiri İzmir

Anakart üzerindeki veri akışını gerçekleştiren ve yonga seti olarak da bilinen Chipset bir tür işlemcidir. Birçok üretici tarafından üretilen yonga setleri yine anakart gibi, bilgisayarlar için ciddi öneme sahip olan bileşenlerdendir.
İzmir bilgisayar tamiri hizmetlerinden biri olan bilgisayar Chipset değişimi ve tamiri, TKA Bilişim’in sağlamış olduğu diğer bilgisayar hizmetlerindendir. Chipset üzerindeki arızaların tespiti için mutlaka uzman bir bakış açısı gerekmektedir. Teknik servis konusunda hem tecrübeli hem de bilgi birikimi olarak oldukça üst düzey elemanlarıyla TKA Bilişim tüm Chipset tamiri ve değişimi işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm hassasiyet ve titizlikle yapılması şart olan bu işlem, TKA Bilişim’in en donanımlı laboratuvarlarında en uygun şartlar altında yapılmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri İzmir

Dizüstü bilgisayarlarınızın ekranında zamanla meydana gelen ciddi ya da önemsiz birçok hasar oluşabilmektedir. Ekranda bulunan çizikler, kırıklar ya da çatlaklar iyi bir kullanıcı deneyimini engelleyen faktörlerdendir. Ekran üzerinde oluşan hasarların dışında ekranda donma, ekran üzerinde oluşan çizgiler, bulanıklık, ölü piksel sorunu gibi arızalara da TKA Bilişim, tüm servis noktalarında çözüm üretmektedir. İzmir bilgisayar tamiri servis bölgesi için de tüm kalitesiyle aynı şekilde hizmet vermeye devam eden TKA Bilişim, tüm ekran tamiri hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmeyi garantilemektedir.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri İzmir

TKA Bilişim kalitesiyle yine tüm servis noktalarımızdan gelen cihazlar için dizüstü Notebook ve Laptop bilgisayarların tüm tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Laptop ekran tamiri, Laptop anakart tamiri, Laptop bakımı ve performans hizmetleri, Laptop Harddisk tamiri, Laptop kamera tamiri, Laptop fan tamiri, Laptop batarya tamiri gibi hizmetleri kapsayan tüm dizüstü bilgisayarlarınızın tamiri uygun bir şekilde etkili çözümlerle yapılmaktadır.

Dayanıksız menteşe bağlantılarındaki hasarların onarılması, kasa üzerindeki çizilmeler, bilgisayarın şarj adaptörünün yetersiz enerji sağlaması, ekranda meydana gelen arızalar ve hasarlar, anakart üzerinde oluşan deformasyonlar ve daha birçok soruna, profesyonel ve kaliteden ödün vermeyen kadromuzla anında müdahale ve çözüm sağlıyoruz.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

TKA Bilişim, tüm servis noktalarında ve servis bölgelerinde olduğu gibi marka ayırt etmeden sahip olduğunuz tüm marka ve modeldeki bilgisayarların tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında bulunan hizmetler de yine aynı şekilde tüm markaları kapsamaktadır. Sony, Toshiba, Apple, MSI, Casper, Monster, Samsung, Asus, Lenovo, Dell, HP ya da Acer gibi daha birçok bilgisayar markasına TKA Bilişim aynı hizmetleri sağlamaktadır. Bu alanda uzun yıllar çalışmış ve deneyim elde etmiş birikimli kadrosuyla her tür marka ve modelin tamir işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

izmir anakart tamiri

Apple Bilgisayar Tamiri İzmir

Apple servislerinden alacağınız garanti süreleri dolduysa, ödemeniz gereken çok fazla bir ücretle karşılaştıysanız ya da yakınınızda herhangi bir Apple teknik servis mağazası yoksa daha fazla vakit kaybetmeden TKA Bilişim’in tüm servis noktalarından Apple bilgisayar tamiri hizmetlerini alabilirsiniz. Apple bilgisayar tamiri, İzmir ve içerisinde bulunan tüm ilçelerden gelen cihazlar için TKA Bilişim’in İstanbul’daki donanımlı laboratuvarlarında özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Bilgisayarınız üzerinde meydana gelen hataların tespiti TKA Bilişim’in tüm servis bölgelerinde ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.
Hata tespiti ardından size en uygun tamir ücreti sunularak bilgisayarınız için kalıcı çözümler üretilmektedir. Apple bilgisayarlar üzerinde uzun yıllardır deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız İzmir bilgisayar tamiri kapsamında, bilgisayarınıza herhangi bir ek hasar vermeden ilk günkü gibi çalışması için uğraşacaktır.

Lenovo Bilgisayar Tamiri İzmir

Kurumsal alanda sıkça tercih edilen Lenovo bilgisayarların tamiri de TKA Bilişim güvencesiyle son teknoloji ekipmanlar ve en donanımlı laboratuvarlarda özenle yapılmaktadır. Tüm markaların tamir işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi Lenovo bilgisayarlar için de aynı şekilde aynı özenle çalışmaktayız.

Dell Bilgisayar Tamiri İzmir

Çok sık kullanılmasıyla beraber çeşitli arızalarla karşılaşabilen Dell bilgisayarlarınız için İzmir ve çevresinde bir teknik servis hizmeti arıyorsanız ve bulamıyorsanız TKA Bilişim olarak sizin için tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Birçok model ve seride benzer hatalarla getirilen Dell bilgisayarlar üzerinde yaptığımız tüm tamir işlemleri için kalıcı çözümleri garantiliyoruz.

Monster Bilgisayar Tamiri İzmir

Monster oyun bilgisayarları, güçlü donanım ve sistemleri nedeniyle oyuncular tarafından ya da büyük projeler üzerinde çalışan insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Modern tasarım ve gelişen teknolojisiyle Monster bilgisayarlarda da birçok bilgisayarda meydana gelen benzer arızalar oluşmaktadır.
TKA Bilişim olarak donanımsal ve yazılımsal tüm arızalara tamir hizmetlerimiz kapsamında her türlü çözümü ve hizmeti sunmaktayız. Monster bilgisayarlar için sahip olduğumuz gerekli ekipman ve donanımlar sayesinde bilgisayarınız için kesin çözümleri kısa bir süre içerisinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Toshiba Bilgisayar Tamiri İzmir

Japon teknolojisinin en sık bilinen markası olan ve dünyaca tanınan Toshiba, geçmişten günümüze üretmiş olduğu tüm model ve serilerdeki bilgisayarlarıyla popüler bir hale gelmiştir. Toshiba Laptop tamiri, ekran tamiri, batarya tamiri, anakart tamiri ve diğer profesyonel hizmetlerle tüm seri ve modeldeki Toshiba bilgisayarlarınıza İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında çözümler üretmekteyiz.

HP Bilgisayar Tamiri İzmir

HP marka dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızda meydana gelen her türlü anakart arızası, ekran kartı arızası, ekran donması, ekran çizikleri, Laptop çerçevesi kırılması ya da donanımda ve yazılımda oluşan tüm arızalar için her türlü hizmeti sağlamaktayız.
TKA Bilişim’in tüm servis bölgelerinden ulaşıp HP marka bilgisayarlarınız için tamir hizmeti alabilir ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

laptop termal macun

İzmir En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların her zaman ilk tercihi olan TKA Bilişim, 10 yılı aşkın süredir bilişim sektöründeki hünerlerini sergilemektedir. Geçen bu sürede deneyimlediği ve ders çıkardığı tüm konularda kendini geliştirip her zaman en iyisi ve en kalitelisi için çabalamıştır. Öğrenmiş olduğu kalite anlayışını da bulunduğu hizmet sektöründe müşterilerine doğrudan yansıtabilmiştir.

TKA Bilişim olarak sizlere her zaman en iyisini sunmak için, hiç yorulmadan yüksek motivasyonumuzla çalışmaya devam ediyoruz. Sağlamış olduğumuz tüm bilgisayar hizmetleri için özenle çalışıp yapmış olduğumuz analizler sonucunda hatalarımızı tespit edip en doğrusu için hala öğrenmeye ve çalışmaya gayret gösteriyoruz. Hedeflediğimiz en önemli şey, siz müşterilerimizin her zaman memnuniyetini ve onayını kazanmaktır.

Misyon ve vizyonumuzdan 10 yıldan fazla bir süredir taviz vermeden bulunduğumuz sektörde yerimizi ve kalitemizi korumak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Sahip olduğumuz en teknolojik ekipmanlar ve Türkiye’nin en donanımlı laboratuvarları ile bilgisayarlarınızda meydana gelen tüm arızalara hızlı bir şekilde sorunsuz müdahale gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çabamız ve gayretimiz, siz müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak ve aynı aile içerisinde bulunmaya devam etmek istediğimiz için. TKA Bilişim ailesi, İzmir bilgisayar tamiri servisi gibi tüm servis bölgelerinden gelen cihazlar için aynı özveriyle çalışmakta ve kaliteden ödün vermeden hizmet sağlamaktadır.

İzmir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranan TKA Bilişim, sunmuş olduğu garantilerle de bu konuda kendini ispatlamış oluyor. İzmir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında ve tüm servis bölgelerine dahil olan hizmetler kapsamında TKA Bilişim, teknik servis işçilikleri için 3 ay koşulsuz garanti sağlamaktadır. 3 ay koşulsuz garantinin haricinde servis sırasında değiştirilmiş olan yedek parçalar için de müşterilere 24 aya kadar varan garanti fırsatı verilmektedir. Bu sayede yapılan tüm işlemler ve değiştirilen parçalar için elinizde bir garanti belgesi ve cihazınız için servis bölgelerimiz tarafından verilen bir bandrol bulunmuş oluyor. Böylece TKA Bilişim olarak tüm haklarınızı garanti altına alıyor ve sizleri mağdur etmekten sakınıyoruz.

Ayrıca, cihazınız için sözleşme niteliği taşıyan bir formu imzalamanızı talep ediyoruz. Bu form cihazınızın teslim zamanı, işin bittiğinin bir göstergesi olarak servis bölgemiz tarafından alınmaktadır. Yapılan sözleşmenin haricinde operasyon ekibimiz servis esnasında cihazınıza gerçekleştirilen tüm işlemleri kaydeden bir rapor hazırlamaktadır. Bu rapor, sizlere cihaz için hangi işlemlerin yapıldığını gösterip bilgisayar üzerindeki işlemlerden haberdar olmanızı sağlamaktadır. Hazırlanan raporu, cihaz size teslim edildiği anda, eğer cihazı sağlam teslim aldıysanız “Cihazı sağlam teslim aldım.” şeklinde imzalamanız tüm servis bölgelerimizce talep edilmektedir. Sunduğumuz garantilerin kapsamında 12 adımlı kontrol testi işlemi de bulunmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından donanımlı laboratuvarlarımızda yapılan 12 adımlı test, cihazınız hakkında bildirdiğiniz şikâyet haricinde bir hasar olup olmadığının tespiti için yapılmaktadır. Eğer bildirmiş olduğunuz arıza ya da şikâyet dışında farklı bir arıza tespit edilirse ekiplerimizce kayıt altına alınıp sizlere anında haber verilmektedir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön