COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Günyüzü Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Günyüzü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

Bilgisayarlar, hemen hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Bakım ve onarım ise bilgisayarlar için hayati önem taşımaktadır. Her biri alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz, bilgisayarlarınızın tüm problemlerini çözüme kavuşturmak için hizmetinizdedir. 10 yılı aşkın süredir bilgisayar ile ilgili alanlarda hizmet veren TKA Bilişim;

 • VIP hizmetler
 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri

sizlere sunmaktadır. TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmeti ile karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözüm sunmaktadır.

eskişehir chipset tamiri

Karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturan TKA Bilişim ekibimiz, yapılan bakım ve onarımın yanında, daha sonraki zamanlarda başka sorunlarla karşılaşmamanız adına; 12 adımı içeren ek kontroller yapmaktadır. Bu kontroller sonucu farklı problemlerle karşılaşılırsa, bu sorun size rapor edilir ve bu sorun kayıt altında tutulur. Bu sorunu size bildirdikten sonra, dilerseniz karşılaşılan sorunu çözüme kavuşturulur veya mevcut sorunu çözerek cihazınızı size teslim ederiz.

Günyüzü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Gelişen dünyada bilgisayarlar, hayatımızda vazgeçilmez bir noktadırlar. Piyasada ihtiyaca ve zevke göre birçok marka ve model bulunmaktadır. Fakat çoğu tercihimize yönelik seçtiğimiz bilgisayarlar birtakım problemler doğurabilir. Bu durumda karşılaştığınızda TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmetine başvurmanız, cihazınız için alınan en doğru karar olacaktır.

TKA Bilişim ailesi olarak ürününüzün marka ve modeli ne olursa olsun, tüm bakım ve onarım hizmetini garantili ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktayız.

eskişehir laptop ekran değişimi

Neden TKA Bilişim?

Bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayarların bakım ve onarım ihtiyacı da önemli oranda artmıştır. Cihazı ile alakalı problem yaşayan kişilerin tercihi ise alanında uzman kişiler olmuştur. TKA Bilişim olarak, bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun profesyonel çalışanlarımız sayesinde sorunuz hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Her model ve markayı uygun, bütün bakım ve onarım hizmetlerini uzman ekiplerimizce sunan TKA Bilişim, cihazınızın onarımını ortalama 1 iş günü gibi bir sürede gideriyor. Böylece cihazınızı çok kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Eğer İstanbul dışındaysanız ve cihazınız bizim güvencemizde ise; o zaman cihazınızı, kargo süresini de hesaba katarak teslim alabilirsiniz.

TKA Bilişim’in uzmanlarına ürününüzü teslim ederken sizlere sözleşme niteliğinde bir form imzalatıyoruz. Bu sözleşme sayesinde tüm haklarınız korunmaktadır. TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmeti altında cihazınız gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Teslim sırasında cihazınız üzerine yapılan tüm işlemler sizlere ayrıntılı bir şekilde raporlanıyor. Son olarak; cihazınızı sağlam bir şekilde teslim alınırken işlem başında size verilen formu imzalı bir şekilde sizden teslim alıyoruz. Böylece TKA Bilişim güvencesi ile cihazını teslim alıyorsunuz.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bilgisayar tamiri hizmeti olarak, marka ve model fark etmeden her türlü bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizce sunulan hizmetler ise belirli garanti çerçevesinde sizlere sunulmaktadır. 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekten olan TKA Bilişim ailesi olarak önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Tüm cihazlarınız emin ellerde, güvence altındadır.

Alanında uzman ekiplerimiz cihazınızın tüm sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. TKA Bilişim çalışanlarımız onarımı ve bakımı yapılmış cihazınızı bandrollü ve garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim ediyor. Bu sayede cihazınız herhangi bir sorun durumuzda karşılaşma olasılığına karşı garantimiz altında bulunuyor.

Sizlere sunulan garanti kapsamında; yapılan tüm işçiliklerde 3 ay koşulsuz servis garantisi sunulmaktadır. Ayrıca, eğer cihazınızda uzmanlarımız tarafından değiştirilen parçalar için ise 24 aya kadar olan garanti sunulmaktadır. Cihazınız TKA Bilişim güvencesi ile garanti altına alınmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön