COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Eskişehir Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Eskişehir'de Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de birçok servis bölgesi için hizmet sağlayan TKA Bilişim, bilgisayar tamiri kapsamında vermiş olduğu tüm hizmetleri servis bölgelerine dahil olan tüm iller için aynı şekilde, aynı şartlarda gerçekleştirmektedir. VIP Hizmetler, Profesyonel Hizmetler, Elektronik Hizmetler ve Notebook Bilgisayar Hizmetleri kategorilerinde sahip olduğu birçok hizmetle müşterilerinin tüm tamir ihtiyaçlarını hızlı ve kalıcı bir şekilde çözmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Dizüstü bilgisayarlarınız için Laptop kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, Laptop klavye tamiri, Laptop Harddisk tamiri, Laptop fan tamiri, Laptop kamera tamiri hizmetlerini alabilirsiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarların yanı sıra masaüstü bilgisayar tamiri hizmeti de sunan TKA Bilişim, Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetlerinde, sahip olduğunuz her çeşit bilgisayarın donanımsal ve yazılımsal hasarların tespitini ve onarımını yapmaktadır.

eskişehir bilgisayar kasa toplama desktop

Elektronik hizmetlerde de hassas bir işçilikle çalışan profesyonel bilgisayar mühendisleri, cihazınızın kalbi niteliğine sahip olan anakarta hiçbir zarar vermeden tüm onarımlarını gerçekleştirir. Tüm bu hizmetlerin kapsamında TKA Bilişim ekibi Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında neler gerçekleştirmektedir? Hizmetlerimizden bazıları:

Bilgisayar Anakart Tamiri Eskişehir

Bilgisayarınız için mihenk taşı görevi gören birçok sistem, anakart üzerinde kuruludur. Yani bilgisayarınız açıldığından beri gerçekleşen işlemlerin çoğu anakart sayesinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle anakart üzerinde meydana gelen en ufak bir arıza bile çeşitli sorunlara neden olabilmektedir. Anakartın zarar görmesi ya da bulundurduğu bileşenlerden birisinin düzgün çalışmaması durumunda cihazınız hiç açılmayabilir. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı acilen bir teknik servis bölgesine götürüp profesyonel kişiler tarafından destek almanız gerekmektedir.

Bilgisayar arızlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan anakart arızalarına birçok durum neden olabilmektedir. Anakart üzerindeki pinlerin hasar görmesi, aşırı ısınmalar, BIOS kaynaklı arızalar, teknik servisler tarafından yapılan hatalar gibi nedenlerden dolayı anakartınızda ciddi sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar oluşursa bilgisayarınız bazen hiç açılmayabilir bazen de ekranda alışık olmadığınız görüntülerle karşılaşabilirsiniz.

eskişehir laptop anakart tamiri

TKA Bilişim’in tüm markalar için son teknoloji ekipmanlarla özenle gerçekleştirdiği anakart tamiri işlemi, Eskişehir bilgisayar tamiri servis bölgesinden gelen cihazlar için de öncelikli olarak yapılan hasar tespiti ardından yapılır.

Eğer anakartınızın değişmesi için sahip olduğunuz bilgisayarın ihtiyacı olan anakartı bulamıyorsanız profesyonel ekipler tarafından yapılacak anakart tamiri işlemine başvurabilirsiniz. TKA Bilişim, alanında uzman bilgisayar mühendisleri tarafından yapılacak olan anakart tamiri işlemlerinin kalıcı ve etkili çözümlerinin garantisini Eskişehir bilgisayar tamiri servis bölgesinden ulaşan tüm müşterilerine vermektedir.

Bilgisayar Chipset Tamiri Eskişehir

Yonga seti olarak da bilinen Chipset’ler genellikle cihazınızın en önemli parçası olan anakartın beyni olarak bilinir. Ekran kartı ve anakart üzerinde oluşan herhangi bir hasarın sinyalini monitörünüzde meydana gelen değişikliklerle fark edebilirsiniz. Oldukça dikkatli ve hassas bir şekilde yapılması gereken Chipset değişimi işlemi mutlaka alanında uzman deneyimli kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde anakart üzerinde geri dönüşü olmayan durumlara sebebiyet verip cihazınızı tamamen kaybedebilirsiniz. TKA Bilişim de tam olarak bu noktada profesyonel ve oldukça deneyimli operasyon ekibiyle devreye giriyor. Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetleri arasında bulunan bilgisayar Chipset değişimi işlemlerini TKA Bilişim güvencesiyle yaptırabilirsiniz.

BGA Reballing Eskişehir

Çip taşıyıcı olan BGA, cihazlardaki aşırı ısınmanın önlenmesi ve son derece ileri bir elektrik performansı sağlamasıyla bilinir. BGA Reballing işlemi ise BGA üzerinde bulunan topların yenileriyle değiştirilmesi ve yeniden lehimlenmesi işlemlerinden oluşmaktadır.

Çeşitli donanımları gerektiren BGA Reballing için birçok işlem gerekmektedir. Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipmanların son kalite ürünlerden oluşması oldukça önemlidir. Aksi takdirde BGA devresine kalıcı hasarlar verilip bilgisayarınız üzerinde çeşitli arızalar oluşmasına neden olabilir.

eskişehir laptop anakart tamiri

BGA devresindeki topların değişme işlemi titiz bir çalışma gerektirir. Oldukça küçük olan bu parçaların temizlenmesi, çıkarılması ve yenisiyle değiştirilmesi işlemi uzun uğraş ve profesyonellik ister. Bu nedenle amatör kişilerce yapılmaması gerekir. En iyi ve en kaliteli BGA Reballing işlemi için Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında TKA Bilişim’in profesyonel ve elektronik hizmetlerdeki deneyimli ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

BIOS ve IO Programlama Eskişehir

Bilgisayarınız açıldığı esnada devreye ilk giren ve ilk çalışan yazılım olarak bilinen BIOS, donanımda fark ettiğiniz birtakım arızaların temel nedeni olabilir. TKA Bilişim’in son teknoloji ekipmanları ve donanımlı laboratuvarlarında BIOS programlama cihazlarıyla yazılımın güncellenmesi işlemini ya da alanında uzman bilgisayar mühendisleri tarafından yeniden yazılmasını sağlayabilirsiniz.

Çevresel aygıtların tanımlanması için ya da donanımla ilgili işlemlerin yapılması için büyük önem arz eden IO için yapılan IO programlama, genellikle işletim sistemindeki değişiklikler ile yapılabilir. Hem IO hem de BIOS programlama için doğru yerlere başvurduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Olası hatalarda yazılımda daha ciddi sorunlar meydana gelebilir.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Eskişehir

Yalnızca masaüstü bilgisayarlar için değil, günümüzde çok sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar için de TKA Bilişim’in tüm servis bölgelerinde olduğu gibi Eskişehir bilgisayar tamiri kapsamında da tamir hizmeti alabilirsiniz. Notebook ve Laptop bilgisayar tamiri kategorilerinde bulunan birçok hizmetten biri de dizüstü bilgisayar ekran tamiridir. Dizüstü bilgisayarınızda oluşan tüm ekran çizilmeleri, ekran donması, ekran kırılması, bilgisayar kapağı arızaları ve ölü piksel hataları gibi konularda dizüstü bilgisayar ekran tamiri hizmeti alabilirsiniz. TKA Bilişim tüm dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen ekran hasarlarında sizlere kalıcı ve etkili çözümlü hizmetler sağlamaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Eskişehir

TKA Bilişim’in Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise dizüstü bilgisayar tamiridir. Dizüstü bilgisayar tamiri kapsamında Laptop kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, Laptop klavye tamiri, Laptop Harddisk tamiri, Fan tamiri ve kamera tamiri hizmetleri verilmektedir. Verileriniz için büyük önem taşıyan Harddisk bozulmaları ve hasarları tüm belge ve dosyalarınızın bir anda silinmesine yol açabilir. TKA Bilişim, donanımlı laboratuvarlarında veri kurtarma işlemleri ile kaybolan verilerinizin geri gelmesini sağlayacaktır.

Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için cihazınızı TKA Bilişim’e ulaştırıp en kısa sürede ekiplerimiz tarafından size teslim edilmesini garanti edebilirsiniz.

eskişehir laptop anakart tamiri

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

TKA Bilişim tüm servis noktalarında olduğu gibi Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetleri için de marka seçiciliği yapmadan tüm markalara tamir hizmeti vermektedir. Cihazınızın hangi marka olduğu fark etmeksizin TKA Bilişim’in tüm servis hizmetlerinden etkili ve kalıcı yöntemlerle yararlanabilirsiniz.

Samsung Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Görüntü kalitesi ve çok amaçlı kullanım seçenekleriyle kullanıcıların son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği Samsung bilgisayarlar birçok modeliyle piyasada yerini almış bulunuyor. Çoğu bilgisayarda olduğu gibi gerek donanım gerekse yazılımda gerçekleşen bazı hatalar ve arızalar nedeniyle Samsung bilgisayarların da teknik servis desteğine ihtiyacı olabilir. TKA Bilişim, tüm markalar ve Samsung bilgisayarlar için sunmuş olduğu bakım ve tamir işlemlerini tüm servis bölgeleri için özenle gerçekleştirmektedir.

Dell Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Birçok seri ve modeliyle kullanıcıların beğenisini kazanan ve sıkça tercih edilen Dell marka bilgisayarların tüm tamir ve bakım işlemleri TKA Bilişim tarafından özenle yapılmaktadır. Eskişehir’de Dell bilgisayarınız için teknik servis hizmeti arıyorsanız ve bulamıyorsanız cihazınızı TKA Bilişim’e ulaştırıp TKA Bilişim’in Eskişehir bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

HP Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda her türlü bilgisayar hizmetini sunan ve etkili çözümleri garantileyen TKA Bilişim’e HP marka tüm model ve serilerdeki bilgisayarlarınızı teslim edebilirsiniz. Yıllarca kullanıcıların beğenisi ve talebiyle bilgisayar markaları arasında ilk sıralarda yer alan HP marka bilgisayarların tüm onarım ve bakım hizmetleri TKA Bilişim tarafından yapılmaktadır.

Apple Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Apple marka bilgisayarlarınızda gerçekleşebilecek tüm hasarlar için marka seçiciliği yapmadan tüm markalara hizmet sunan TKA Bilişim’in bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Apple ürünleri tamiri kategorisinde bulunan iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetlerine Eskişehir bilgisayar tamiri ve TKA Bilişim’in hizmet sağladığı tüm servis bölgeleri kapsamında ulaşabilirsiniz.

Asus Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Tayvan firması olan Asus marka bilgisayarlarda meydana gelebilecek tüm anakart, ekran kartı, klavye, fan, harddisk ya da performans hizmetleri için TKA Bilişim’in tüm hizmetlerini alabilirsiniz. Asus bilgisayarlarınızın donanımında ve yazılımında meydana gelen tüm arızaların onarımını profesyonel kadromuz desteğiyle kalıcı bir şekilde çözebiliriz.

MSI Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Genellikle oyun bilgisayarı olarak tercih edilen, güçlü donanımlara ve sistemlere sahip olan MSI marka bilgisayarlar oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Oyun bilgisayarı ve render bilgisayarı tamiri hizmetlerini özenle gerçekleştiren TKA Bilişim ile bilgisayarınızda meydana gelen tüm hasarlara çözüm bulabilirsiniz.

eskişehir teknik servis

Lenovo Bilgisayar Tamiri Eskişehir

Performans ürünlerine sahip olan ve kurumsal bilgisayar olarak sıkça tercih edilen Lenovo bilgisayarlar, son zamanlarda dokunmatik ekran deneyimi ve uzun süreli pil ömrü gibi birtakım özellikler de sunmaktadır. Oyun için masaüstü bilgisayarlar gibi dizüstü bilgisayarlar için de aynı performansı yakalamayı sağlayan Lenovo marka bilgisayarlarda zamanla çeşitli arızalar ve performans gerilemeleri yaşanabilmektedir. TKA Bilişim’in sunmuş olduğu tüm tamir hizmetlerinden Lenovo marka bilgisayarlarınız için de yararlanabilirsiniz.

Eskişehir En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Eskişehir’de bulunup da en iyi bilgisayar tamiri servisi için TKA Bilişim’i tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi 10 yılı aşkın bir süredir hizmet sağlayan TKA Bilişim’in zamanla kazanmış olduğu birikim ve tecrübedir. Bu birikim ve tecrübeyi TKA Bilişim’in operasyon kadrosunu oluştururken göstermiş olduğu özenle çok daha iyi gözlemleyebilirsiniz.

En kaliteli ve teknolojik ekipmanlara sahip olmasıyla ve Türkiye’nin en donanımlı laboratuvarlarında tamir hizmeti sağlamasıyla yıllardır bu sektördeki yerini korumuş ve korumaya devam etmektedir.

eskişehir yerinde bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • Tüm teknik servis işçilikleri için 3 ay koşulsuz garanti veriyoruz.
 • Servis esnasında değiştirilen yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti fırsatı sunuyoruz.
 • Sağlanan garantilerin ve yapılan hizmetlerin garanti belgesi veriliyor. Ayrıca cihaz arkasına yapıştırılan bandrol ile de desteklenmiş oluyor.
 • Servis noktamızda gerçekleşecek işlemler için müşteri tarafından sözleşme niteliği taşıyan bir form imzalanıyor ve bu form, cihazınızın teslimi sırasında işlemlerin bittiğine dair TKA Bilişim ekipleri tarafından geri alınıyor.
 • Operasyon ekiplerimizce yapılan tamir işlemlerinin tüm detayları için bir rapor hazırlanıyor ve bu rapor müşterilerimize veriliyor. Cihaz teslim edilirken müşteri, cihazı sağlam teslim aldığına dair onay olarak imza atıyor.
 • Tüm bu işlemler haricinde bildirmiş olduğunuz şikâyet dışında cihazda başka hasarların olup olmadığı 12 adımlı bir kontrol testi ile tespit ediliyor. Eğer varsa tespit edilen hasar kayıt altına alınıyor ve müşterilere bildiriliyor.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön