COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Yıldırım Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Yıldırım Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

yıldırım bilgisayar tamiri

Sektörde uzun yıllarca hizmet sağlayan TKA Bilişim, kaliteli çalışma prensipleri ve donanımlı ekipmanlarıyla yalnızca İstanbul’da değil, Türkiye’nin birçok yerine de aynı hizmet anlayışını ulaştırmaktadır. Bursa’nın Yıldırım ilçesinden laboratuvarlarımıza ulaşan tüm cihazlar için de son derece özveriyle çalışan operasyon ekiplerimiz, Yıldırım bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında hangi hizmetleri sunmaktadır?

Tüm Laptop ve Notebook bilgisayarlarınız için; Laptop kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, Laptop klavye tamiri, Laptop fan tamiri, Laptop kamera tamiri ve Laptop Harddisk tamiri gibi Laptop ve Notebook tamiri hizmetlerini TKA Bilişim tarafından alabilirsiniz.

Ayrıca elektronik hizmetler kapsamında bulunan tüm anakart tamiri ve ekran kartı tamiri hizmetlerinin yanı sıra hassas işçilik gerektiren BIOS ve IO programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi işlemlerini hızlı ve kalıcı şekilde TKA Bilişim’in Türkiye’nin en donanımlı laboratuvarlarında son teknoloji ekipmanları yardımıyla yaptırabilirsiniz.

Profesyonellik gerektiren birçok hizmet TKA Bilişim’in Yıldırım bilgisayar tamiri hizmetlerinde de yer almaktadır. Oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayarı tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, Microsoft Surface tamiri, bilgisayar bakımı hizmetleri ve performans hizmetleri sunulan bu hizmetler arasında bulunmaktadır.

Eğer Apple marka cihazlarınızda oluşan hasarlar için Apple kapsamındaki garanti süreniz dolmuşsa cihazınızdaki hasar tespitleri ve onarımı için TKA Bilişim’e başvurabilirsiniz. Apple ürünleri konusunda oldukça uzman ekipler ve ekipmanlar yardımıyla çalışan TKA Bilişim, Apple ürünleri tamiri hizmetini kalıcı ve etkili bir şekilde çözümleyeceğinin garantisini tüm müşterilerine veriyor. MacBook, iMac ve Mac Mini cihazlarınızın tamiri için vakit kaybetmeden bilgisayar mühendislerinden oluşan ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Sektöründe lider konumda olan birçok kurumsal firmaya bilgisayar servisi hizmeti sağlayan TKA Bilişim, konum fark etmeksizin Türkiye’nin birçok yerinde bulunan müşterilerine de tamir hizmetleri ve servisi sunmaktadır.

Cihazınızda hiçbir hasar oluşturmadan yapılan taşımacılık ve hızlı onarım garantileri ile sizlere ulaşıyoruz. Yalnızca İstanbul’da bulunan müşterilerimize değil İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir’de de sizlere ulaşıp cihazınızı kalıcı çözümlerle ve hassas taşımacılık yöntemlerimizle teslim ediyoruz.

laptop işlemci termal macun

Yıldırım Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Yıldırım bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalara hizmet vermekteyiz. Sahip olduğunuz her marka ve model bilgisayarın bakım ve onarım işlemleri, TKA Bilişim ekipleri tarafından Yıldırım bilgisayar tamiri servis bölgemizden gelen cihazlar için özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

Tüm markalar konusunda oldukça deneyimli ve tecrübeli olan operasyon ekibimiz marka fark etmeksizin masaüstü ve dizüstü, tüm model ve serilerdeki bilgisayar modellerine anakart tamiri, ekran kartı tamiri, Chipset değişimi ya da BGA Reballing gibi onarım işlemlerini yapmaktadır. Sahip olduğunuz bilgisayar markası ne kadar popüler ya da ne kadar az kullanılıyor olsa da TKA Bilişim bu konuda hiçbir seçicilik yapmadan tüm müşterilerine aynı hizmetlerle ulaşmayı hedefliyor.

yıldırım laptop rami

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Birçok şubesiyle hizmet veren TKA Bilişim, İstanbul’un en çok tercih edilen teknik servisi unvanıyla Türkiye’nin birçok yerine de aynı şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 10 yıldan fazla bir süredir sektöründe deneyime sahip olan TKA Bilişim, geçen bu sürede sahip olduğu kalite ve çalışma anlayışını giderek pekiştirmiş ve daha kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmuştur.

En iyi onarım ekipmanlarıyla en iyi laboratuvarlarda, en gelişmiş tekniklerle birçok hizmeti hızlı ve kalıcı bir şekilde çözen TKA Bilişim ekibi, bu başarısını Türkiye’nin birçok yerine taşımayı hedefliyor. Ücretsiz arıza tespit hizmetiyle bilgisayarınızda tespit edemediğiniz hasarlar mühendislerimiz tarafından tespit ediliyor ve sizlere tüm tamir hizmetleri için en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Üstelik TKA Bilişim’in sunmuş olduğu garanti fırsatlarıyla da yapılan işlemler için garanti belgenizle beraber cihazınız sizlere özenle teslim ediliyor. Cihazınız taşınırken hiçbir hasar vermeden sizlere ulaştırmayı kesin bir şekilde garantiliyoruz. Garantili onarım güvencesiyle yapılan tamir işlemleri için bilgisayarınızı TKA Bilişim’e emanet edebilirsiniz.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Tüm servis bölgelerimizde olduğu gibi müşterilerimizin tamamına aynı kalitede hizmet verip aynı garantileri sunuyoruz. TKA Bilişim olarak Yıldırım bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında hangi garantileri sunuyoruz?

Tüm servis bölgelerinde olduğu gibi Yıldırım bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında TKA Bilişim, müşterilerini güven konusunda son derece desteklemeye devam ediyor. Birçok alanda en uygun ve en kapsamlı garantileri sunan TKA Bilişim’in garanti olanakları, verilen tüm hizmetlerin profesyonelliği ve ciddiyetini kanıtlar nitelikte.

TKA Bilişim, diğer servis bölgelerinde de olduğu gibi Yıldırım bilgisayar tamiri servisi kapsamında gerçekleşen tüm teknik servis işçilikleri için 3 ay koşulsuz garanti fırsatı vermektedir. 3 ay garantinin yanı sıra, değiştirilen yedek parçalar için de 24 aya kadar varan garanti süresiyle de cihazınızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca şubelerimiz tarafından verilen garanti belgesi ve cihaz bandrolü ile de garanti işlemleri belgelendirilmektedir.

Müşteri ve cihazın teslim edildiği TKA Bilişim arasında sözleşme niteliği taşıyan form, müşteri tarafından imzalanır ve tamir işlemleri tamamlanınca işin bittiğini göstermek için ekipler tarafından geri alınır. Ayrıca, cihazınızın teslimi esnasında verilen rapor, yapılan tüm işlem ve hizmetlerin bir göstergesidir. Ekiplerimizce hazırlanan rapor, teslimat sırasında müşteri tarafından “Cihazı sağlam teslim aldım.” şeklinde imzalanır.

Son olarak kontrol ekibimiz tarafından yapılan 12 adımlı kontrol testi ile müşterinin bildirdiği şikayet haricinde bir hasar varsa tespit ediliyor ve kayıt altına alınıp müşteriye haber veriliyor.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön