COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

İstanbul’da, 10 yıldan fazladır bilgisayar onarım ve bakım hizmeti veren TKA Bilişim, yaşadığınız her türlü arıza için kalıcı çözümler sağlamaktadır. Oluşturduğu uzman kadrosuyla bilişim alanında güçlü, başarılı ve deneyimli bir konuma sahiptir.

bursa bilgisayar tamiri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yenişehir bilgisayar tamiri alanında, kargo yolu ile kaliteli hizmet veren TKA Bilişim olarak firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Öncelikle müşteri şikayeti detaylı olarak dinlenmekte, sonrasında ise adım adım çözüm süreci başlatılmaktadır. Alanında özel eğitimli bir ekibi bulunan TKA Bilişim, kadrosunu bilgisayar mühendislerinden oluşturmuştur. Bu anlamda her zaman için profesyonel bir destek sağlar. Eğer uzun vadeli çözümler dahilinde Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız bilgisayarınızda yaşanabilecek her türlü probleme karşılık çok adımlı bir çözüm sistemi kullanmaktadır. Cihazlarda ortaya çıkan arızalar genelde anakart, chipset, ekran ya da donanımsal başka bir problem üzerine olmaktadır. TKA Bilişim bilgisayarınızda yaşadığınız tüm sorunları onarmakta ve gerekli bakımlarını yapmaktadır. Böylece sadece sizin sunduğunuz şikayet değil, cihazın geri kalan kısımlarındaki problemler de tespit edilerek derin bir analiz başlatılır. Uzman kişilerce gerçekleştirilen Yenişehir bilgisayar tamiri hizmetimiz, garanti kapsamlı bir süreçtir.

bursa anakart tamiri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak popüler markalarla birlikte bütün bilgisayar markaları için İstanbul’da onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz. Eğer elinizde bilinmeyen markalı bir cihaz varsa ve gerekli tamiratı gerçekleştiremiyorsanız, uzman ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bu anlamda en kaliteli yedek parçaları kullanmakta ve isterseniz bilgisayarınızın periyodik bakımını da sağlamaktayız. Apple, Toshiba, HP, Acer, Samsung, Packard Bell, Casper, Macbook, Dell, Asus, Lenovo ve diğer tüm markalar dahil olmak üzere kargoyla Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz.

bursa mac mini tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Uzun yıllardır verdiği kaliteli ve kurumsal hizmeti ile adını sektöre altın harflerle yazdıran TKA Bilişim, şeffaf bir hizmet politikasına sahiptir. Bu sayede müşterilerimizle dürüst bir iletişim kurmakta ve işimizi büyük bir özenle yapmaktayız. Herhangi bir sürpriz fiyatlandırmayla karşılaşmayacağınız firmamızda, müşteri memnuniyeti ilk hedef olmaktadır. Cihazların onarım ve bakımına dair sunduğumuz garanti kapsamı da iyi niyetimizin bir göstergesi haline gelmiştir.

Müşterileriyle dürüst bir alışverişi olan TKA Bilişim ile haklarınız güvence altında olacaktır. Ayrıca bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrosuyla size geçici değil, uzun vadeli sonuçlar sağlamaktadır. Böylece ileride tekrarlanabilecek arızalara karşı oluşacak maliyetlerin de önüne geçmiş olursunuz.

bursa bilgisayar teknik servis

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Müşterilerin yaşadıkları deneyimi önemseyen TKA Bilişim, cihazlarınız için pek çok garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan firmamızın kargo yoluyla verdiği, Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti dahilinde sunmuş olduğu garantiler aşağıdaki gibidir.

 • Öncelikle onarım başlangıcında, belli bir form imzalanmakta ve bu formun biri müşteriye verilmektedir. Cihaz tesliminde ise müşteriden geri alınarak iş bitimini temsil etmektedir.
 • Cihaz üzerinde uygulanan işlemlere yönelik müşteriye rapor verilmekte ve alınan imza ile cihazın sağlamlığına dair müşteriden onay alınmaktadır.
 • Değişen yedek parçalar için 24 aya kadar varabilen bir garanti kapsamı bulunmaktadır.
 • Mevcut şikayet dışında, cihaz 12 adımlık bir kontrolden geçirilmekte ve başka arıza olup olmadığı analiz edilmektedir. Bu anlamda bir sorun çıkması halinde müşteri bilgilendirilerek kayıt altına alınmaktadır. Tüm arızalar için mutlaka müşterinin talebine göre hareket edilmektedir.
 • Cihaz için bandrol ve garanti belgesi verilmektedir.
 • Gerçekleştirilen bütün işçilik için 3 ay koşulsuz servis garantisi bulunmaktadır.
 • Ortalama tamir süresi ise kargoya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön