COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

İznik Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Teknoloji, günden güne hayatımızı kolaylaştırmak adına değişip gelişiyor ve böylece bilişim de değer kazanıyor. Bilişim teknolojisinin en önemli ürünlerinden biri olan bilgisayarlar artık hayatımızın her alanında bizimle birlikte. Ancak bazı zamanlarda, çeşitli sebeplerden dolayı bilgisayarlarımız arızalanabiliyor. Böyle durumlarda da sorunun çözülmesi için cihazı servis ekiplerine götürme ihtiyacı ortaya çıkabiliyor.

Bu süreçte, TKA Bilişim’in İznik bilgisayar tamiri hizmetleri ve diğer tüm hizmet bölgeleri sizler için devreye giriyor. Sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunarak sadece sorununuzu çözmekle kalmıyor, daha sonrasında benzer bir problem yaşamanızı da engellemiş oluyoruz.

bursa bilgisayar tamiri

İznik Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayarınız arıza yaptığında servise taşıma zahmeti çekmemek ve zamandan tasarruf etmek büyük önem taşımaktadır. Servis biriminin bulunduğunuz yere yakın olması, bununla birlikte servis ekiplerinin sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sağlaması önemli bir tercih sebebidir. İznik bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizi bilgisayar taşıma zahmetinden kurtarıp sizlere TKA Bilişim olarak kargo aracılığıyla tamir hizmetleri sunuyoruz. Aynı zamanda sorununuz, vakit kaybı yaşamadan alanında uzman ekibimiz tarafından kalıcı yöntemlerle çözülmüş oluyor.

TKA Bilişim ve deneyimli ekibi olarak her zaman cihazınız ile ilgili hem donanımsal hem de yazılımsal sorunları çözmek için yanınızdayız. Sizler için tüm marka ve modeller için servis hizmeti sağlamaktayız. Eğer halledemediğimiz bir problem olursa müşterilerimizden hiçbir şekilde ücret talep etmemekteyiz.

VIP hizmetler, Apple ürünleri tamiri, elektronik hizmetler, profesyonel hizmetler ve Notebook bilgisayar hizmetleri kategorilerinden oluşan hizmetlerimiz ile her zaman etkili ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

İznik bilgisayar tamiri kapsamında sunduğumuz elektronik hizmetlerimiz

 • Ekran kartı tamiri,
 • Anakart tamiri,
 • BIOS ve IO programlama,
 • BGA Reballing,
 • Chipset değişimi

bursa anakart tamiri

İznik bilgisayar tamiri hizmetlerimiz arasında ayrıca profesyonel hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Profesyonel hizmetlerimiz; Laptop ve Notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayar tamiri ve Microsoft Surface tamiri hizmetlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca, hizmetler kategorimize dahil olan Notebook bilgisayar hizmetlerimiz kapsamında da kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan ve kamera tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İznik Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Yaşamımızın her alanında ihtiyaçlarımız doğrultusunda farklı bilgisayarları ve markaları tercih edebiliyoruz. TKA Bilişim olarak bilgisayar markası ve modeli ayırt etmeden sizlere en iyi hizmeti sağlamak için her türlü marka ve modelin onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

bursa chipset tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayarınızdaki sorunun çözülmesi için tercih ettiğiniz teknik servis ekipleri işinde uzman ve tercih ettiği ekipmanlar ise aynı sorunu tekrar yaşamamanız için üst düzey ve son teknoloji olmalıdır. 10 yılı aşkın süredir hizmet veren TKA Bilişim olarak gerek başarılı ekibimiz, gerekse üst düzey ekipmanlarımı ile farkımızı ortaya koyuyor ve siz müşterilerimize her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için kendimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Uzman ekiplerimiz, cihazınız ile alakalı olarak hangi işlemin uygulanacağını size aktardıktan sonra yeniden benzer bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçmek için özenle çalışıyor ve TKA Bilişim olarak sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermek adına faaliyet gösteriyoruz.

bursa bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak müşterilerimize, 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Bu süreç içerisinde tüm yazılımsal ve donanımsal problemlerinizi çözmek en büyük amacımız ve misyonumuz olmuştur. Ayrıca, sizlere sağladığımız garanti ve güvenceler de bizim için oldukça değerlidir. Peki TKA Bilişim, sizlere hangi garantileri sunuyor?

Müşterilerimize sunduğumuz tüm teknik servis işçiliklerinde sağladığımız servis garantisi koşulsuz 3 ay olmaktadır. Ayrıca, değişen yedek parçalar için de garanti süremiz 24 aya kadar mümkündür. Hizmetlerimiz kapsamında cihazınızın arkasına bandrol yapıştırıp sizlere ayrıca bir garanti belgesi de vermekteyiz.

Bilgisayarınızı teslim alırken imzalamanız gereken ve sözleşme niteliği taşıyan form, cihazınızın teslimi esnasında ekiplerimiz tarafından sizlerden geri alınmaktadır.

Bilgisayarınızı teslim ederken hangi işlemler uygulandı ise yapılan işlemlere dair sizlere detaylı bir rapor vermekteyiz. Ayrıca, bilgisayarınızı tarafınıza teslim ettiğimizde de cihazınızı teslim aldığınızın bir göstergesi olarak imza atmanızı rica etmekteyiz.

TKA Bilişim olarak cihazınız için 12 adımdan oluşan bir kontrol testi de yapmaktayız. Bu kontrolde mevcut sorununuzun dışında herhangi bir sorununuz olup olmadığına bakmaktayız. Eğer bir problem tespit edilirse sorun, ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınıp anında müşteriye bildirilmektedir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön