COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gürsu Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

bursa bilgisayar tamiri bakımı

Gürsu Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

TKA Bilişim hızla genişleyen servis bölgeleri ve gelişmiş hizmetleriyle daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Ankara’da dahil olan birçok servis bölgesi ve her türlü teknik servis hizmetiyle cihazlar TKA Bilişim’e ulaşmakta ve tamir işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Bursa Gürsu bilgisayar tamiri hizmetlerini de kapsayan TKA Bilişim’in tüm servis bölgeleri için aynı kalitede bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Gürsu bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında hangi hizmetlerimiz bulunmaktadır?

TKA Bilişim’in tüm teknik servis hizmetleri, servis bölgesi ayrımı yapmadan her yerde aynı şekilde gerçekleşmektedir. VIP, profesyonel ve elektronik tamir hizmetlerinin yanı sıra Apple ürünleri tamiri ve Notebook bilgisayar hizmetleri de bu kapsamda müşterilere sunulmaktadır. Gürsu bilgisayar tamiri hizmetleri için İstanbul’da bulunan laboratuvarlarında donanımsal ve yazılımsal sorunlar için kalıcı ve etkili çözümler üretmeyi garantileyen TKA Bilişim ekibi, bilgisayarınızda oluşabilecek tüm hasarlar için aynı kalitedeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Cihazınızın ekran kartı ve anakartı üzerinde gerçekleşen tüm sorunlar için titizlikle onarım yapılmaktadır. BIOS ve IO programlama ya da BGA Reballing işlemleri için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olan donanımlı laboratuvarlarda cihazlarınız üzerinde hassas bir şekilde çalışılmaktadır. Ayrıca Chipset değişimi ile de monitörünüzde gözle görülür şekilde tespit ettiğiniz hasarların giderimi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ürününüzü yenisiyle değiştirip yüklü bir para vermektense Chipset değişimi için ekran kartınızı ve anakartınızı TKA Bilişim’in uzman kadrosuna teslim edebilirsiniz. Tüm bu elektronik hizmetler kapsamında bulunan BGA Reballing, Chipset değişimi, BIOS ve IO programlama hizmeti, ekran kartı tamiri ve anakart tamiri işlemleri gibi hassas çalışma ve uzmanlık gerektiren hizmetler için TKA Bilişim’in deneyimli ve uzman operasyon ekibini tercih edebilirsiniz.

Elektronik hizmetler haricinde profesyonel hizmetler kapsamına giren oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayar tamiri ve masaüstü bilgisayar tamiri hizmetleriyle de Gürsu bilgisayar tamiri kapsamında bilgisayarlarınızın tüm profesyonel tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu kapsamda Microsoft Surface tamiri ve bakım ya da performans hizmetlerini de alabilirsiniz. Yalnızca masaüstü bilgisayarlar için elektronik ve profesyonel hizmetler değil, hem Apple marka bilgisayarlarınız hem de Notebook’larınız için tamir hizmeti alabilirsiniz. Notebook tamir hizmetleri kategorisinde bulunan Laptop klavyesi, fan, ekran, kasa ve menteşe, kamera ve Harddisk tamiri ile tüm donanımsal hasarlara da TKA Bilişim desteği ile çözüm bulabilirsiniz.

bursa anakart tamiri

Gürsu Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak sağladığımız tüm bu hizmetler hangi markalar için geçerlidir? Gürsu bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında hangi markalara hizmet vermekteyiz? TKA Bilişim, cihazlarınızda hiçbir marka seçiciliği yapmadan tüm bilgisayar markalarına aynı hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Apple ürünleri tamiri ile iMac, MacBook ya da Mac Mini cihazlarınızın tüm hasar onarımlarını TKA Bilişim’in donanımlı laboratuvarlarında güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz. Apple ürünleri haricinde sahip olduğunuz tüm markaların bilgisayar tamirleri için TKA Bilişim’den hizmet alabilirsiniz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Oldukça profesyonel ve motivasyonu yüksek ekip arkadaşlarımız, bilgisayarlarınızla ilgili her türlü problem için her zaman sizlere destek olmayı bekliyor. İşini severek ve bilerek yapan uzman kadromuz ve bilinçli ekibimizle bildirdiğiniz tüm problemlerin çözümü için sizlerle iletişimimizi her zaman taze ve sıcak tutmaya çalışıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurup bilgisayarlarda meydana gelebilecek her türlü hasar için hala ilk günkü gibi çalışıp, teknolojiyi takip edip yeniden öğreniyoruz. Sektörde en iyisi ve en çok tercih edilen olmak için gece gündüz çalışıp yeni stratejiler belirliyor ve uyguluyoruz. TKA Bilişim, bu sektörde 10 yılı aşkın süredir var olduğu için birçok konuda deneyimli ve birikimli bir firma niteliğine sahiptir. Bu nedenle TKA Bilişim yıllarca, karşılaştığı her türlü sorundan ders çıkarıp yeni yöntemler arayışında olmuştur. Zamanla son teknoloji ekipmanlara, uzman ekip arkadaşlarına ve Türkiye’nin en donanımlı teknik servis laboratuvarlarına sahip olarak müşterilerine en etkili ve kalıcı çözümleri sunma garantisini verdik ve vermeye devam ediyoruz.

bursa bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

3 ay koşulsuz teknik servis işçilikleri garantisi ve parça değişimleri için 24 aya kadar varan garanti süresiyle TKA Bilişim’in Gürsu bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında tüm garanti koşullarından faydalanabilirsiniz. Yapılan işlemler için verilen garanti belgesi ve cihaz bandrolü ile de garantileri belgeleyip gerekli durumlarda kullanabilirsiniz. Cihazınızı teslim ettiğiniz esnada TKA Bilişim ile sözleşme niteliği taşıyan bir formu imzalamanız talep edilir. Sözleşme, cihazınız teslim alınırken işin bittiğine dair TKA Bilişim tarafından sizden geri alınır.

Ayrıca, yapılan tüm işlemler için ekiplerimiz işlem esnasında detaylı bir rapor tutar. Bu raporda cihazınıza hangi işlemlerin uygulandığını görebilirsiniz. Cihazınızı teslim alırken cihazın size sağlam teslim edildiğine dair bu rapora “Cihazı sağlam teslim aldım.” onayı veren bir imza atmanız istenir. Böylece cihazınızı sağlam teslim aldığınızın onayını vererek gerekli işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz. Tüm bu garantilerin yanı sıra uzman ekiplerce yapılan 12 adımlı bir kontrol testi de bulunmaktadır. Kontrol testinin amacı, müşterinin bildirmiş olduğu şikayet haricinde cihazda bir hata olup olmadığının tespit edilmesidir. Eğer harici bir hata tespit edilirse bu hata ya da hatalar kayıt altına alınıp müşteriye bildirilir. Tespit ettiğimiz harici sorunları çözmeden sizlere yardımcı olamayız gibi bir durum ise söz konusu değildir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön