COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bursa Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Bursa'da Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

TKA Bilişim bilgisayar servisi olarak, Bursa ilimizin her noktasına kargo gönderimi ile hizmet veriyoruz. Bize gönderdiğiniz arızalı ya da bakım zamanı gelmiş olan cihazınızın tamir ve bakımını İstanbul’daki laboratuvarımızda yapıyoruz. Ardından, cihazınızı yine kargo ile Bursa’daki adresinize gönderiyoruz. Şirketler, profesyonel anlamda işlerinin aksamaması ve bilgisayar sistemlerinden daha iyi verim alabilmek adına yıllardır bizi tercih ediyor. Profesyonel olarak sunduğumuz Bursa bilgisayar tamiri hizmetlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.

bursa bilgisayar tamiri

Bilgisayar Anakart Tamiri Bursa

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda anakartlar, zaman zaman arızalanabilir. Besleme, bios, chipset, port, soğutma sistemi ve sıvı teması gibi sorunlar arızalara yol açmaktadır. Bilgisayarın en önemli parçalarından biri olan anakartların değiştirilmesi veya tamir edilmesi, oldukça hassas bir işçilik gerektirir. Anakart arızası kesinlikle profesyonel bir servis tarafından yapılmalıdır. Bilgisayarın geç açılması, cihazdan yanık kokusu gelmesi, ekranda görüntü bozukluklarının olması gibi belirtiler anakart arızasına işarettir.

Anakart tamiri her bilgisayar markasında ve modelinde farklılık gösterir. Bursa bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında; hem masaüstü bilgisayarlarda hem de dizüstü bilgisayarlarda bozulan anakartın değişimini ve/veya tamirini yapıyoruz. Anakart tamiri 3-4 gün arasında değişmektedir. Kargo teslim süresi firmamızdan bağımsızdır. Tüm markalarla çalışıyoruz. Profesyonel tamir ekipmanlarımızı kullanarak, işlemlerimizi garanti altına alıyoruz. Böylece ileride daha büyük sorunların yaşanmasını önlüyoruz. Özellikle anakart, ekran kartı ve chipset değişimlerini BGA Rework cihazıyla gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Chipset Tamiri Bursa

Masaüstü ve notebook bilgisayarlarda ekran kartı chipseti her zaman arızalanabilir. Bu da ekrandaki görüntünün tamamen kesilmesi veya görüntüde başka sorunların yaşanması demektir. Chipset, donanımlar arasındaki bilgi akışını kontrol eder. Aynı zamanda bilgisayarın performansı ve hızını etkileyen bir bileşendir. Chipset arızası durumunda, mutlaka uzman bir teknik servise başvurulmalıdır. Günümüzde birçok teknik servis ekran kartı chipset arızasında ısıtma işlemi uyguluyor. Böyle bir durumda arızanın tekrarlaması hatta daha büyük problemlerin yaşanması kaçınılmazdır.

Bursa bilgisayar tamiri çözümlerimizde, gerekli durumlarda cihazınızı kurtarmak adına chipset değişimini başarıyla gerçekleştiriyoruz. BGA Rework cihazıyla sökülen chipsetin yerine yenisi takılmaktadır. Daha ciddi sorunlar görülüyorsa, anakartın da değişmesi gerekecektir. Deneyimli uzmanlarımız tarafından yapılan ekran kartı ve anakart chipset tamirinden sonra, bilgisayarınızı işlem garantisiyle birlikte sizlere kargoyla teslim ediyoruz.

bursa bilgisayar ekran kartı tamiri

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Bursa

Laptop ve notebook ekran tamiri konusunda da hizmet veren firmamıza başvurarak, Bursa bilgisayar tamiri laptop onarım hizmetimizi alabilirsiniz. Arıza kaydınızı telefonla bize ulaşarak açabilir ve arızalı cihazınızı İstanbul şubemize kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Hassas bir yapıya sahip olan dizüstü bilgisayarlarda oluşabilecek sorunlardan biri de ekran (monitör) sorunlarıdır. LCD veya LED ekranlı cihazların görüntü aktarma birimi olan ekranlar çalışmazsa, kullanıcı hiçbir işlem yapamayacaktır. Ekranın donması, sıvı ile teması, çizilmesi, pixel hataları gibi belli başlı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Laptop ekran tamiri konusunda uzman servisimiz, gerekli durumlarda ekran değişimi de yapmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Bursa

TKA Bilişim olarak, tüm dizüstü bilgisayar sorunlarınızda güvenilir teknik servis almanız için Bursa’daki tüm ilçelere kargoyla teslimat yapıyoruz . Laptop ve notebook tamirini gerektirecek pek çok sebep olabilir. Cihazın görüntü vermemesi, yavaşlaması, açılmaması, şarj almaması gibi sayısız durumla karşılaşabilirsiniz. Bursa bilgisayar tamiri işlemlerinde, alanında uzman ekibimizle, her marka ve model dizüstü bilgisayarı onarıyoruz. Dizüstü bilgisayar tamirinde verdiğimiz hizmetler şunlardır:

 • Laptop kasa ve menteşe tamiri
 • Laptop ekran tamiri
 • Laptop adaptör tamiri
 • Laptop klavye tamiri
 • Laptop kamera tamiri
 • Laptop şarj aleti tamiri
 • Laptop batarya tamiri
 • Laptop anakart tamiri
 • Laptop harddisk tamiri
 • Laptop çip tamiri
 • Laptop fan tamiri
 • Laptop sıvı teması tamiri
 • Laptop bakım ve performans hizmetleri

bursa bilgisayar temizliği

Bilgisayar Bakım ve Performans Hizmetleri Bursa

Bursa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz arasında onarım dışında bakım ve performans geliştirme hizmetleri de yer almaktadır. Bilgisayarların donanımı ve yazılımı ne kadar iyi bir bakıma sahipse, bilgisayarlar o kadar yüksek hızda çalışır. Bilgisayarların performansına etki eden unsurlar genellikle RAM, Grafik Kartı, İşlemci, Harddisk ve İşletim Sistemi faktörleridir. Teknik servisimiz, öncelikle bu kısımlarda bir kontrol sağlamaktadır. Daha sonra tespit ettiğimiz sorunların çözülmesi için gereken tüm işlemleri uygularız. Cihazınızın periyodik bakımını bize yaptırarak, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. İşgücü, veri ve zaman kaybına karşı tüm bilgisayarların zamanında bakım görmesi önemlidir.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Bilgisayar teknik servisi sağlayan firmamızı tercih etmeniz için birçok sebep var. İstanbul’da görev alan deneyimli ve donanımlı ekibimiz, bilgisayarlardaki her tür arızaya karşı bilgilidir. Ayrıca, Bursa’daki müşterilerimize kargo yoluyla teknik servis hizmeti veriyor ve cihazlarını güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Tüm bilgisayar markalarıyla çalışmaktayız. Marka ve modellere göre değişebilen arıza ve sorunları biliyoruz. Bursa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tamamını kapsamaktadır. Bunun dışında en sık çalıştığımız markalar şunlardır:

Bursa Acer Bilgisayar Tamiri

Bursa Acer bilgisayar tamiri konusunda, Acer markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Masaüstü bilgisayar modelleri dahil, 2’si 1 arada notebook’lar, laptop, ekran, donanım ürünleri ve yan bileşenlerinin teknik servisini sağlıyoruz. Hizmetlerimize markayla birebir uyumlu yedek parça değişimleri de dahildir. Kısa sürede, garantili servis veriyoruz.

Bursa Apple Bilgisayar Tamiri

Bursa Apple bilgisayar tamiri işlemlerinde, Apple markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. MAC serisi ve tüm Apple markalı bilgisayarların sorunlarını çözüyoruz. MacBook, Mac Mini ve iMAC cihazlarının yazılımsal ve donanımsal arızalarını gideriyor; zamanı gelen periyodik bakımlarını sağlıyoruz.

bursa bilgisayar temizliği

Bursa Asus Bilgisayar Tamiri

Bursa Asus bilgisayar tamiri konusunda, Asus markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar tamiri dışında anakart, ekran kartı ve monitörlerin değişimini ve onarımını sağlıyoruz. Kaliteli bir işçilikle beraber, hızlı ve garantili servis imkanlarımızla cihazınızın performansını arttırıyoruz.

Bursa Dell Bilgisayar Tamiri

Bursa HP bilgisayar tamiri konusunda, HP markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar tamirinde bakım, onarım ve performans geliştirme hizmetlerini, markaya en hakim uzmanlarımız vermektedir. Yine orijinal yedek parça değişimi, iç ve dış donanım tamiri ve genel bakımlarda üst düzey bir işçilik sağlıyoruz.

Bursa HP Bilgisayar Tamiri

Bursa HP bilgisayar tamiri konusunda, HP markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar tamirinde bakım, onarım ve performans geliştirme hizmetlerini, markaya en hakim uzmanlarımız vermektedir. Yine orijinal yedek parça değişimi, iç ve dış donanım tamiri ve genel bakımlarda üst düzey bir işçilik sağlıyoruz.

Bursa Lenovo Bilgisayar Tamiri

Bursa Lenovo bilgisayar tamiri konusunda, Lenovo markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Lenovo PC, laptop tamirinde yetkin servisimizle yedek parça değişimi, bakım ve performans hizmetlerini de sağlıyoruz. Kullanıcı kaynaklı, çevresel kaynaklı ya da sistemsel kaynaklı tüm arızaları kısa sürede gideriyoruz.

Bursa Casper Bilgisayar Tamiri

Bursa Casper bilgisayar tamiri işlemlerinde, Casper markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Markaya ait laptop, notebook, oyun bilgisayarı ve masaüstü pc modellerinin tamamında uzman bir servisiz. Cihazınızla ilgili en ufak bir arızada bizi arayabilirsiniz. Parça tamiri, parça değişimi, bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcuttur.

Bursa MSI Bilgisayar Tamiri

Bursa MSI bilgisayar tamiri konusunda, MSI markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. MSI notebook ve laptop modellerinin tamamında gereken bakım, onarım ve performans hizmetlerini üstleniyoruz. Aynı markalı anakart, ekran kartı, klavye, ekran ve tüm bileşenlerin orijinal yedek parça değişimini yapıyoruz.

Bursa MacBook Bilgisayar Tamiri

Bursa MacBook bilgisayar tamiri işlemlerinde, MacBook markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Apple Macbook markasıyla birebir uyumlu çalışarak, laboratuvar ortamında cihazlarınızın tüm iç ve dış donanım parçalarının değişimini sağlıyoruz. Kasa, adaptör, ekran, anakart, klavye, harddisk, fan ve diğer bileşenleri tamir ediyoruz.Bursa Packard Bell Bilgisayar Tamiri

Bursa Packard Bell Bilgisayar Tamiri

Bursa Packard Bell bilgisayar tamiri alanında, Packard Bell markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Notebook ve laptop modellerinde oluşan arızaları başarılı bir şekilde gidererek, cihazların gereken bakımını üstleniyoruz. Hızlı ve güvenilir teknik servis hizmetlerimiz arasında parça değişimi de mevcuttur.

bursa bilgisayar bakımı

Bursa Samsung Bilgisayar Tamiri

Bursa Samsung bilgisayar tamiri konusunda, Samsung markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Samsung bilgisayar modelleri sıkça arızalanabilir. Laptopun çalışmaması, yavaşlaması, ekran hatalarının olması, sıvı dökülmesi ve yanlış bios yükleme gibi pek çok sorun görülebilir. Servisimiz, tüm arızaları gidermekte ve cihaz bakımını sağlamaktadır.

Bursa Sony Vaio Bilgisayar Tamiri

Bursa Sony Vaio bilgisayar tamiri işlemlerinde, Sony Vaio markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Laptop tamiri, bakımı, yazılım güncellemesi ve kurulum gibi işlemlerde Sony markasına vakıf uzmanlarımız görev almaktadır. Bilgisayar temizliği, chip değişimi, donanım tamiri, bios işlemleri dahil çok geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Bursa Toshiba Bilgisayar Tamiri

Bursa Toshiba bilgisayar tamiri konusunda, Toshiba markasına ait her model bilgisayarın bakım ve onarımını yapıyoruz. Orijinal yedek parça temini ve değişimi ile birlikte, tüm Toshiba bilgisayar modellerinde görülen arızaları gideriyoruz. Ekran hataları, bilgisayarın yavaşlaması, üzerine sıvı dökülmesi, hatalı bios yükleme, bilgilerin kaybolması gibi pek çok arıza karşısında her zaman hazırlıklıyız.

Bursa bilgisayar tamiri ve bakımı hizmetlerimiz konusunda oldukça iddialıyız. TKA Bilişim olarak, yukarıda saydığımız markalar dışında tüm bilgisayar markaları için özgün ve kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz. İstanbul şubelerimize kargoyla gönderdiğiniz bilgisayarları kısa sürede tamir ederek, cihazınızı Bursa’daki adresinize kargoyla teslim ediyoruz.

Bursa En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bursa bilgisayar tamiri işlemlerinde 10 yılı aşkın bir süredir bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. İstanbul’da bulunan premium nitelikteki tamir laboratuvarlarımız, Avrupa standartlarına ve donanımına sahip. Bilgisayar mühendisleri ve alanında uzman teknik servis ekibimiz, bilgisayar teknik servisi konusunda oldukça başarılı. TKA Bilişim’i tercih etmeniz için birçok sebebiniz var. Kaliteli işçilikler, hızlı teslimat, garantili işlemler bu sebepler arasında gösterilebilir.

Bursa bilgisayar tamiri hizmetlerimizin tamamı İstanbul’da sağlanıyor. İstanbul şubelerimizden Bursa’nın her noktasına teslimat yaparak teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İster sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın, isterseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım. Alacağınız sonuç mükemmel olacaktır.

bursa yerinde servis

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Bursa bilgisayar tamiri işlemlerinde; tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay servis garantisi ve parça değişiminde 24 ay garanti veriyoruz. Cihaz tesliminde hem cihazın arkasına bandrol hem de garanti belgesini veriyoruz. İşlemlerden evvel müşterimizi bilgilendirerek, kendilerinden onay alıyoruz.

Bursa bilgisayar tamiri işlemlerine başlamadan önce teslim aldığımız cihazda 12 adımlı bir kontrol sağlıyoruz. Başka bir sorun görüyorsak, bu konuyla ilgili müşterimizi bilgilendiriyoruz.

Özetle; alanında yetkin bir bilgisayar servisi olarak, garantili çalışma prensiplerimizi tüm müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Bursa bilgisayar tamiri hizmeti almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize hemen ulaşabilirsiniz. Ya da sayfamızdaki arıza bildirim formunu doldurabilirsiniz. Böylece dilerseniz biz sizi ararız.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön