COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Mamak Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Mamak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak bünyemizde bulunan uzmanlarımız aracılığı ile siz müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını en doğru biçimde analiz ediyor ve siz müşterilerimize yüksek kaliteli bir tecrübe sunmak için çalışmaktayız. Sürekli değişen ve yenilenen teknoloji gereksinimleri ile alakalı uzmanlarımızı ve kendimizi daimi olarak yeniliyor ve sahibi olduğumuz kaliteyi gün geçtikçe bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde vermiş olduğumuz tüm hizmetler bütün bölgelerimiz için geçerlidir.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • VIP hizmetlerimiz,
 • Elektronik hizmetler,
 • Profesyonel hizmetlerimiz,
 • Notebook bilgisayar hizmetleri ve
 • Apple ürünleri hizmetleridir.

Bilgisayarlarınızın göz bebeği olmazsa olmaz parçaları ekran kartı ve anakart tamirleri de yapılmaktadır. Ayrıca, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi de yapılmaktadır.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz içerisinde notebook ve laptop bilgisayar hizmetleri, müşterilerimiz tarafından bizlere en çok hizmet talebinde bulunulan hizmetlerdir. Bunlar; kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetleridir.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz içerisinde birçok bilgisayar çeşidine hizmet verilmektedir. Bunlar; laptop ve notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri hizmetleridir. Ayrıca, tüm modellere bakım ve performans hizmeti de verilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, Apple ürünleri için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar; iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetleridir.

tka lab

Mamak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında siz müşterilerimiz için kendimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz. Değişen ve artan taleplerinize uyum sağlamak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına uzmanlarımız kendilerini sürekli olarak yenilemektedir.

Dolayısıyla, TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, siz müşterilerimizi anlıyor, değişen ve artan ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde hizmet verebilmek adına sizlere birçok alanda fırsat sunuyor.TKA Bilişim, müşterilerimizin güvenini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere en doğru, en kaliteli ve en kolay şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

 • TKA Bilişim, sizleri güvence altına alabilmek adına cihazlarınızı teslim alırken siz müşterilerimize TKA Bilişim ve sizin arasında sözleşme niyetine geçecek bir form doldurtmaktadır.
Bu form, öncelikle siz müşterilerimize veriliyor. Cihazınızda gerekli işlemler yapıldıktan sonra sizlere yapılan tüm işlemlerle ilgili raporlama yapılmaktadır. Daha sonrasında cihazınızı teslim aldığını teyit etmek adına sizden tekrardan bir imza istiyor ve formu geri alıyor.

 • Ayrıca, tarafımıza gönderilen cihazlarınız en kısa sürede tamir edilip sizlere geri gönderilmektedir. Cihazlarınızın sağlığını kontrol edebilmek adına, iletilen şikayetler dışında cihazlarınızı 12 adımlı bir kontrol yapıyoruz.
Başka bir sorun tespit edilmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendiriliyor.

Tespit edilen problemlerin çözülmesini istemeleri durumunda, tespit edilen problemler ile ilgili de yardımcı olunuyor.

tka personel santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak bilgisayarlarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bilgisayarlarınız ile ilgili endişelerinizi anlıyoruz. TKA Bilişim bünyesinde yapılan tüm işlemler ile ilgili hem sizleri hem de cihazlarınızı güvence altına almak bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle, TKA Bilişim bünyesinde yapılan tüm işlemler ile ilgili sizlere garanti sunuyoruz.

 • İlk olarak, cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.
 • Ayrıca, yapılan tüm teknik işçilikler ile ilgili sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Son olarak, değişen tüm yedek parçalarınız için de sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön