COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Keçiören Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Keçiören Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

keçiören bilgisayar servisi

TKA Bilişim sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman teknisyen ve mühendis kadrosu ile Keçiören bilgisayar tamiri hizmetleri sunuyor. Sektöründe en çok bilinen ve en iyi bilgisayar servisleri arasında gösterilen TKA Bilişim, kendilerine ulaşan cihazların tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra cihazları özenle paketleyerek müşterilerinin adresine yolluyor.

TKA Bilişim cihazların yaşadığı problemler karşısında güvenilir, pratik ve hızlı çözümler sunuyor. Her türden bilgisayarın, marka ve modelin bakım, onarım ve tamirini yapan TKA Bilişim cihazların en kritik parçalarından olan anakartlar tamir, bakım ve onarımına ise ayrı bir hassasiyet ile yaklaşıyor. Anakart üzerinde yer alan diğer kritik parçalarından olan ekran kartı, sabit disk ve işlemciler konusunda da uzman olan TKA Bilişim, bu parçaların da bakım ve onarımını güvenli ve başarılı sonuçlar alacak şekilde gerçekleştiriyor. Bütün bilgisayarlar ve bilgisayar parçaları ile ilgili olarak tamir, bakım ve onarım hizmetleri TKA Bilişim tarafından başarı ile verilmektedir.

Anakart Tamiri

Anakartlar bünyesinde kritik parçaları barındıran çok önemli bir bilgisayar parçasıdır. Anakartlar ile ilgili yaşanan her türlü sorun uzman TKA Bilişim kadrosu tarafından çözülmekte ve bilgisayarınız eski günlerine döndürülmektedir.

keçiören bilgisayar tamiri

Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarların kullanım koşulları ve süresine bağlı olmakla beraber birçok parçasında sorunlar meydana gelir. Bu sorunlar arasında en çok karşılaşılan olarak ekran kartı sorunları gösterilebilir. Bilgisayarınızın ekran kartı ile ilgili sorunları olduğunda mutlaka fark edersiniz, zira bilgisayar ekranınızda değişik görüntüler meydana gelecektir. Bunun yanında ekran kararabilir ve birdenbire kapanabilir. TKA Bilişim, bünyesinde yer alan uzman kadrosu ile bilgisayarınızın ekran kartı sorunlarını da çözecek ve bilgisayarınızı kendine getirecektir.

Bakım ve Onarım

Yapılan bakım ve onarımlar sonucunda bilgisayarlar en yüksek performansına ulaşmaktadır. Bilgisayarlar için yapılan tamir hizmetleri dışında cihazların performansını artırmak için BIOS programlama, veri kurtarma ve periyodik bakım hizmetleri de başarı ile verilmektedir.

TKA Bilişim Notebook ve dizüstü modellerine sahip bilgisayarlar da dahil olmak üzere her türden marka masaüstü ve dizüstü bilgisayarın tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Başarılı sonuçlar alacak şekilde, en iyi ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen bu tamir ve bakımlar cihazların uzun süre ya da yanlış kullanım sonucunda oluşan deformasyonlarını gidermektedir.

TKA Bilişim tamir, bakım ve onarım hizmetleri dışında cihazların kullanım ve işlem performanslarını yükseltecek hizmetler de vermektedir. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • BIOS Programlama
 • Veri Kurtarma
 • Periyodik Bakım Hizmetleri

keçiören anakart tamiri

Keçiören Bilgisayar Tamiri

Verilen tamir, bakım ve onarım hizmetlerinin yanında, cihazların performansını yükseltmeye yönelik sunulan performans hizmetleri de tüm bilgisayar marka ve modellerini kapsamaktadır. Keçiören bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında tüm bu hizmetler TKA Bilişim tarafından sunulmaktadır. Bunun yanında TKA Bilişim’in İstanbul merkezli teknik servis laboratuvarlarında en sık çalışılan markalar, Apple, HP, Sony, Samsung, Casper ve Dell gibi dünyanın önde gelen bilgisayar markalarıdır. Tüm marka bilgisayarlar için başarı ile hizmet verilmektedir. Keçiören Bilgisayar Tamiri için TKA Bilişim’e ulaşabilirsiniz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim sektöründe 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Bunun yanında sürekli kendini geliştiren uzman teknisyen ve mühendis kadrosuna sahiptir. Güvenilir ve pratik bilgisayar hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler sayesinde uzun vadeli olarak cihazınızda yüksek performansa ulaşabilirsiniz.

bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bünyesinde yer alan tüm bilgisayar servis işçiliklerinde 3 ay garanti verilmektedir. Cihazlarda değişen parçaların ise garanti süresi 24 aydır. Tamir edilen cihazlar bandrollenmekte ve işlemlere dair garanti belgeleri cihazlarla beraber gönderilmektedir. Tamir ettiğimiz bilgisayarların arkasına bandrol veriyor ve işlemlerimize dair sizlere bir garanti belgesi gönderiyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön