COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çubuk Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

çubuk bilgisayar servisi

Çubuk ilçesi bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuzda sunulan hizmetler, apple ürünleri tamiri, profesyonel hizmetler, elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleri olmak üzere 4 ana kategoride ayrılmıştır.

Apple ürünleri tamirinde, iMac, Mac Book, Mac Mini ürünlerinin onarımı, bakımı ve performans hizmetleri işlemleri yapılmaktadır.

Profesyonel hizmetlerimizde, laptop tamiri - notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, render bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri ve son olarak bakım ve onarım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çubuk bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuz elektronik hizmetler de bulundurmaktadır. Sıklıkla arıza sebebi olan ekran kartı ve anakart tamiri, ince işçilik ve pek çok teknik donanım gerektiren BGA reballing ve chipset değişimi gibi. Ayrıca BIOS ve IO programlama hizmetleri de sunmaktayız.

Notebook bilgisayar hizmetlerimiz, laptop kasa ve menteşe tamiri, laptop ekran tamiri, laptop klavye tamiri, laptop harddisk tamiri, laptop fan tamiri ve laptop kamera tamiridir. Ek olarak bakım ve performans hizmetlerimizde notebook bilgisayar hizmet kataloğumuzda mevcuttur.

çubuk bilgisayar servisi

Çubuk Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz sunmak için tüm bilgisayar markalarına, bakım, onarım ve performans hizmetlerini sunuyoruz. Çokça tercih edilen:

 • Lenovo
 • HP
 • Acer
 • Asus
 • Apple

Markalarından, daha az tercih edilen:

 • Hometech
 • Huawei
 • MSI

çubuk bilgisayar tamiri

Markalarına kadar, markası farketmeksizin tüm bilgisayarlarınız TKA Bilişim Çubuk bilgisayar tamiri hizmetleri ile güvenilir ellerde.

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, sık görülen RAM, işlemci, ekran kartı ve işletim sistemi gibi performansı azaltan sorunlardan, anakart, ekran kartı ve fan gibi onarım gerektiren parçalara kadar bilgisayar bakım ve onarımının kapsadığı tüm hizmetleri vermektedir.

Arızalı cihazları teslim alırken veya işçilikleri tamamlanmış cihazları teslim ederken kargo kullanıyoruz. Onarım veya bakım süresi ortalama 1 gün sürüyor ancak kargo süreçlerinde çeşitli durum ve yoğunlukların yaşanmasından dolayı kargo süreçleri değişkenlik gösterebiliyor.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarında alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla en kaliteli onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Sektöründe lider birçok firma ile çalışmalarımız devam ediyor.

Sunduğumuz hizmetlere ek olarak cihazları teslim almadan önce 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. Bu kontrol sayesinde kullanıcının fark edemediği sorunları da belirliyoruz. Kullanıcı tarafından tespit edilememiş bu sorunları da bildiriyoruz ve tarafımızdan teslim edilen ürünlerin sorunsuz şekilde kullanıcı ile buluşmasını sağlıyoruz.

Cihazları teslim alırken sözleşme niteliği taşıyan formlar dolduruluyor ve formun bir tanesi kullanıcıya teslim ediliyor. Onarım veya bakımdan işlemleri tamamlanan cihaz kullanıcıya teslim edilirken form kullanıcıdan tarafımızca işin bittiğini göstermek amacıyla geri alınıyor.

Çubuk ilçesine sağladığımız bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında onarım veya bakım görmüş ürünlerin arkalarına bandrol basılıyor ve garanti belgesi kullanıcıya teslim ediliyor ve farklılık gösteren garanti süreleri tanımlanıyor. İşlemleri tamamlanan cihazların teslimi sırasında kullanıcıya cihazın gördüğü işlemler hakkında rapor veriliyor.

bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Çubuk bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, tüm kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri pek çok hizmet bulunmaktadır. Sorun çıkaran parçaların tamiri, bakım ve performans hizmetleri, tamir edilemeyecek durumda olan parçaların tedariği ve değişmesi gibi.

Sunduğumuz hizmetler farklılık gösteren süreler ile garanti altına alınmaktadır. Servisimizde işlem görmüş tüm bilgisayarlar koşulsuz şartsız 3 ay servis garantisi altına alınmaktadır. Buna ek olarak eğer parça değişimi yapıldıysa değişen parça için 24 aya varan garanti süresi sağlanmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön