COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Sarıyer Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka sarıyer bilgisayar servisi

Sarıyer Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel santral

Günümüzde hemen hemen her alanda tercih ettiğimiz ve kullandığımız bilgisayarlar, bazen birçok sebebe bağlı olarak bozulabilir. Bu durumlarla karşılaşıldığında alanında uzman ekiplerden yardım alınması en doğrusu olacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan TKA Bilişim sayesinde bilgisayarınız ile ilgili her sorunu kolayca çözüme kavuşturabileceksiniz.

İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan Sarıyer bilgisayar servisimiz, ihtiyacınıza yönelik birçok hizmeti uzman ekiplerimizce sizlere sunmaktadır. TKA Bilişim olarak sizlere;

VIP hizmetler

Apple ürünleri tamiri

Profesyonel hizmetler

Elektronik hizmetler

Notebook bilgisayar hizmetleri

sunarak ve bilgisayarınızdaki sorunu anlayarak, en iyi ve etkili çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamız ile bilgisayarınızdaki gerekli onarım, uzman ekiplerimizce ortalama 1 iş gününde halledilmektedir. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız, aynı gün içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz.

tka mac mini onarımı

Sarıyer Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA bilişim ailesi olarak; müşteri memnuniyetini esas alan, alanında uzmanlaşmış ekip üyelerimizce sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız. Tüm bilgisayar markalarına hizmet vermekteyiz. Bilgisayarınızın markası ve modeli ne olursa olsun TKA Bilişim sayesinde yazılımsal veya donanımsal her türlü soruna hızlıca çözüm getiriyoruz.

Bilgisayar ve teknolojik ürünlerin bakım ve onarımında uzmanlaşan TKA Bilişim çalışanları ile şikâyetiniz kolayca çözüme kavuşacaktır. Cihazınızın arızası ile ilgilenilirken aynı zamanda 12 adımdan oluşan, başka sorunların varlığını tetkik etmek adına ek kontroller yapılmaktadır. Ekstra bir sorun ile karşılaşılması durumunda ekibimiz, dilerseniz bu sorunu da çözüme kavuşturabilir ya da sadece mevcut arızayı giderebilir.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar kullanıcıları, cihazları ile ilgili bir arıza ile karşılaştıklarında sorunlarını güvenilir bir şekilde, uzman kişilerce çözüme kavuşturulmasını isterler. TKA Bilişim olarak; müşterilerimize en doğru tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.

Birçok kişi bilgisayarını güvenilir ellere teslim etmek ister. TKA Bilişim olarak; size en güvenilir hizmeti sunmaktayız. TKA Bilişim’i tercih eden müşterilerimiz, cihazlarını ekiplerimize teslim ederken sözleşme niteliğinde bir form imzalamaktalar. Bu form müşteride kalmaktadır. Müşterimiz cihazının bakımı ve onarımı bittikten sonra teslim almaya geldiğinde ilgili çalışanımız, yapılan işlemleri tüm ayrıntıları ile müşterimize aktarmaktadır. Sonrasında cihazını sağlam bir şekilde teslim alan müşterimiz gerekli forma imza atarak ilgili TKA Bilişim çalışanlarına teslim etmektedir. Tüm bu aşamalar sayesinde haklarınız TKA Bilişim tarafından güvenle korunmuş olur.

Bilgisayar servisi ihtiyacı duyan kişiler genellikle evlerine ofislerine yakın firmaları tercih ederler. Böylece bilgisayarlarını hem kolayca servise ulaştırmak hem de zaman kazanmak isterler. TKA Bilişim ekibi olarak, Anadolu ve Avrupa yakasındaki birçok semtte sizlere hizmet vermekteyiz. Sarıyer’e hizmet veren Sarıyer bilgisayar servisi hizmetimiz ile güvenilir ve hızlı hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet sunan TKA Bilişim, deneyimli ekiplerimizce sizlere garantili tamir ve onarım hizmeti sunmaktadır. TKA Bilişim ile cihazınız emin ellerde. Tüm bilgisayar marka ve modellerini kapsayan garantili, en üst seviyede tamir ve onarım hizmetini sizlere sunmaktayız.

TKA Bilişim ile cihazlarınız güvence altındadır. Bilgisayarınızda oluşan her arıza, deneyimli ekiplerimizce garanti kapsamı altında çözüme kavuşmaktır. Firmamız tarafından yürütülen tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi verilmektedir. Ayrıca tamir ve onarım hizmetleri sonucunda değişen yedek parçalara da 24 aya kadar garanti süresi sağlanmaktadır. Son olarak, teknik servis işlemlerinden çıkan cihazlarınız arkadan bandrollenerek garanti belgesi ile teslim edilmektedir. Yapılan tüm işlemler ise TKA Bilişim güvencesi ile yapılmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön