COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Sancaktepe Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka sancaktepe bilgisayar servisi

Sancaktepe Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

TKA Bilişim olarak her türlü tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Her biri alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile Anadolu yakasının Sancaktepe bölgesine Sanacktepe bilgisayar servisi hizmetimiz ile, şikayetlerinize her türlü çözümü bulmak için sizlerin yanındayız.

Bilgisayar ile ilgili her alanda hizmet veren TKA Bilişim tarafından sizlere sunulmakta olan genel hizmetler şöyle:

 • VIP hizmetler
 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri

tka sancaktepe bilgisayar servisi

Bu hizmetler sayesinde TKA Bilişim bünyesinde bulunan, alanında uzmanlaşmış ekiplerimizce her türlü şikayetinize en hızlı ve güvenilir çözüm sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlandıktan çok kısa bir süre sonra da cihazınız size teslim edilmektedir.

Şikâyetiniz doğrultusunda bakımı ve onarımı yapılan cihazınızda, ilerleyen süreçte herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız adına; TKA Bilişim ekibimiz tarafından cihazınıza 12 adımdan oluşan kontroller yapılmaktadır. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşılırsa anında size bildirilir ve saptanan sorun kayıt altına alınır. Tamamen şeffaf bir şekilde ilerleyen bakım ve onarım sürecinde karşılaşılan ekstra durum oluşursa, müşterilerimiz olarak sizler ‘Bu sorunu çözmeden sizlere yardımcı olamayız’ gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Sancaktepe Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Teknolojik ürünler, zamana ve kullanıma bağlı olarak hasar görebilir ve istenilmeyen problemler çıkarabilirler. Bu durumlarda karşılaştığınızda ise firmamızın uzman ekiplerince destek almak sizin için en doğrusu olacaktır.

Her markaya ve ürüne hizmet veren TKA Bilişim kalitesiyle ürününüzün markası ve modeli ne olursa olsun her türlü teknik servis ihtiyacınızı Sancaktepe bilgisayar servisi hizmeti aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Verilen hizmetler, en kısa zamanda güvenilir ve garantili bir şekilde şikayetlerinize uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.

tka sancaktepe bilgisayar tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar ile ilgili alanlarda gerek tamir gerek bakım olarak hizmet veren TKA Bilişim ekibi olarak; her markaya ve modele uygun uzun vadeli ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Sizlere en uygun bakım ve tamir hizmeti sunan firmamız, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturuyor. Cihazların onarım süresi 1 iş günüdür. Eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız ve Anadolu yakasında bulunuyorsanız Sancaktepe bilgisayar servisi hizmetlerinden yararlanarak cihazınızı ortalama 1 iş günü gibi bir süre içerisinde rahatlıkla teslim alabilirsiniz. Eğer İstanbul dışındaysanız ve ürününüzü TKA bilişimin güvenli ekiplerine emanet ettiyseniz ekstra bir kargo süresini hesaba katarak teslim alabilirsiniz.

TKA Bilişim uzmanlarına bakımı ve onarımı için ürünlerinizi teslim ederken siz, müşterilerimize form imzalatıyoruz. Bu form sözleşme niteliğindedir ve hem sizlerin hem şirketimizin haklarını korumaktadır. Müşteriden cihazı teslim alınırken bu form müşteriye veriliyor. Müşterimiz bilgisayarını teslim alacağı zaman ürünü eksiksiz ve sağlam aldığının bir göstergesi olarak formu bizlere teslim ediyor. Müşterilerimize teslimat sırasında yapılan tüm işlemlere dair ayrıntılı rapor veriliyor. Daha sonrasında ise herhangi bir karışıklığı önlemek adına müşterilerden teslimat sırasında Cihazı sağlam aldığına dair imzası alınıyor. Böylece hem sizler için hem firmamız için en güvenilir cihaz teslimi gerçekleşiyor. Sancaktepe bilgisayar servisi hizmetiyle, sizlere TKA Bilişim güvencesini ve uzmanlığını bu şekilde sağlamış oluyor.

tka kasa tamiri

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim ailesi olarak, önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sorunlarına en hızlı ve güvenilir çözüm sunmak. Firmamız; bilgisayarınızın her türlü tamir, onarım ve bakımını belirli bir garanti çerçevesi içerisinde üstlenmektedir.

Cihazınız teslim edilirken; cihazınıza bandrol uyguluyor ve sizlere TKA Bilişim güvencesi altında bir garanti belgesi veriyor. Bu sebeple cihazınız firmamızca garanti altına alınıyor.

tka personel

Garanti kapsamında; bütün servislerimizde olduğu gibi TKA Bilişim olarak yaptığımız her türlü işçiliklerde 3 ay koşulsuz servis garantisi veriyoruz. Böylece TKA Bilişim güvencesi ile ürününüzde sonradan yaşayacağınız sorun garantimiz altında. Bununla birlikte, TKA Bilişim ekiplerimizce değiştirilen parçalarda ise 24 aya varan garanti süresini sizlere veriyoruz. Garanti kapsamındaki tüm ürünlerinizi TKA Bilişim olarak çözüme kavuşturabiliriz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön