COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Küçükçekmece Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka küçükçekmece bilgisayar servisi

Günümüzde bilişim teknolojisi geliştikçe bulunduğu profesyonel kullanım konumundan artık eğlence, eğitim, kişisel gelişim, profesyonel iş ve daha birçok alan için günlük kullanım alışkanlığa dönüşmüş bulunmakta. Hal böyle olunca baş gösterecek teknik arızalar durumunda da aslında hayatımızın mutlaka bir kısmı da aksamış olacaktır. TKA Bilişim olarak, zaruri bir ihtiyaç formuna dönüşen bilgisayar kullanma bilincini anlayarak sizlere en iyi hizmeti ya da hizmetleri sunmaktayız.

tka personel santral

Küçükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayar Servisi

TKA Bilişim olarak, önceliğimiz her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermektir. Bu nedenle bilgisayarınızın başına gelecek herhangi bir arızalanma durumunda, bilgisayarınıza en iyi çözümü bulacağımızı garanti ediyoruz. Meydana gelen arızanın kaynağını inceleyip nedenine ulaşarak sizlere bilgi aktarıp sonrasında arızayı gidermektedir.

Notebook Bilgisayar Servisi

TKA Bilişim,uzun yıllar boyunca dizüstü bilgisayarların bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamızın sahip olduğu kaliteli yedek parça sağlama imkânı neticesinde dizüstü bilgisayarlarınızın modeli ve markasına uygun parçaları kullanarak en temiz şekilde bakım ve onarımı firmamızda gerçekleştirilmektedir.

Anakart Tamiri

Anakart bir bilgisayarın hayati işlevsel parçasıdır. Yaşayacağınız küçük sorunlarda dahi farklı donanımlarında işleyişinde sıkıntılar meydana getirebilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızın anakartında meydana gelen herhangi bir elektronik arıza ya da hatayı en güvenli ve doğru yöntemlerle tespit ederek profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile bu sorunu gidermekteyiz.

Veri Kurtarma

Günümüzde fotoğraf, video, çalışma dosyaları gibi kişisel pek çok verimizi bilgisayarlarımızda depolarız. Bir nedenle kaybolan yada silinen verileri geri yüklenmesi işlemini gerçekleştirmekteyiz. TKA Bilişim, olarak hasar oranı yüksek olan cihazlarda dahi yüksek performans ile başarı sağlamaktayız.

Apple Ürünleri Tamiri

Apple tarafından üretilen bilgisayar ya da tabletler uzun süreli kullanıma, hor kullanıma ya da fabrika çıkışına dayalı olarak bazı sorunlar yaşarlar. Yaşanan bu donanımsal ya da yazılımsal sorunları, hızlı ve güvenli bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Tamiri

Herkesin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan birisi hayatımızın her alanında ihtiyacımızı karşılayan bilgisayarların arıza çıkarmasıdır. Bu nedenle bu sorun başka bir sorun olan bilgisayar tamiri sorununu da beraberinde getirir. Donanımsal ya da yazılımsal her sorunu tespit ederek en doğru yöntem ile sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarların çalışma mekanizmasını tamamen etkileyen ekran kartı sorunları, birçok kişinin başına gelen temel bilgisayar arızaların başında gelmektedir. TKA Bilişim olarak, bilgisayar sisteminizi bu denli etkileyen sorunu detaylı inceleyerek size kısa vadede onarım ve tamir hizmeti sunuyor ve bilgisayarınızın eskisi gibi kusursuz çalışması için hizmet veriyoruz.

BIOS ve IO Programlama

Anakart için son derece önemli olan BIOS ve IO programlama bir anakart bileşenidir. Birçok kullanıcının başına, BIOS ve IO programlamalarında meydana gelen problemler nedeniyle, bilgisayarlarının hata vermesi sorunu meydana gelir. Bu gibi sorunların çözümü, BIOS ve IO bileşeni programlamasıdır. Biz TKA Bilişim olarak, BIOS ve IO bileşenlerinden kaynaklı sorunları çözerek sizlere hizmet veriyoruz.

Chipset Değişimi

Grafik kartınız, bilgisayar monitörürünüze olması gerekenden farklı bir aktarım yaptığı zaman, bir problem olduğunu anlarsınız. Monitörünüzde meydana gelen, görsellerdeki bazı sıkıntılar chipset değişimini işaret ediyor olabilir. Biz TKA Bilişim olarak, bilgisayarınızdaki arızaları önce detaylı analiz edip raporlayarak bilgisayarda meydana hasarı en doğru şekilde tespit etmeyi amaçlıyoruz. Çünkü yapılan basit bir hata, bilgisayarınız için geri dönüşü olmayan problemlere sebebiyet verebilir.

BGA Reballing

BGA Reballing, çoğu zaman eski lehim toplarının gereğinden fazla ısınması ve gerilmesinden meydana gelen sorun anlamına gelir ve bu durumda, lehim toplarının değişimi gerçekleştirilmesi gerekir. Genellikle, bu işlem oldukça hassastır ve kontrol edilmelidir. Genellikle bu sorun, dizüstü bilgisayarlarda meydana gelir. TKA Bilişim olarak, hızlı ve güvenli hizmet sunarak lehim toplarında meydana gelen problemleri çözmek adına, sizlere hizmetler sunarız.

tka ekran kartı tamiri laptop

Küçükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

 • Acer Teknik Servis
 • Apple Teknik Servis
 • Asus Teknik Servis
 • Dell Teknik Servis
 • HP Teknik Servis
 • Lenovo Teknik Servis
 • Casper Teknik Servis
 • MSI Teknik Servis
 • MacBook Teknik Servis
 • Packard Bell Teknik Servis
 • Samsung Teknik Servis
 • Sony Vaio Teknik Servis
 • Toshiba Teknik Servis

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Gittik sıra küreselleşen günümüz dünyasında artık birçok iş ve yatırım web teknolojileri üzerinden yapılmakta. TKA Bilişim olarak, bunun farkındalığına sahip olarak sizlere; bilgisayar ve web teknolojileri konusunda güvenilir, hızlı, kaliteli ve hepsinden önemlisi garantili hizmet sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken de hepsinin önüne siz müşterilerimizin memnuniyetini koyuyoruz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim olarak, uyguladığımız her türlü teknik servis hizmetlerimizde 3 ay koşulsuz şartsız servis garantisi sunuyoruz. Değişilen yedek parçalarda ise 24 aya kadar varan garanti işlemi uyguluyoruz. Bunları yaparken, kesinlikle her cihazın arkasına bandrol yerleştirip garanti belgesini çıktı olarak sizlere veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön