COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Fatih Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka fatih bilgisayar servisi

Fatih Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak bilgisayarlarınızın sizler için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. TKA Bilişim Fatih bölgesi adı altında yaptığımız hizmetler siz müşterilerimiz için yüksek kaliteli işçilikle gerçekleştirilmektedir.

TKA Bilişim’in Fatih bilgisayar servisi bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimiz ilk olarak cihazlarını bilgisayar servislerine bırakmaya vakti olmayan müşterilerimiz için sunduğumuz kapıda bilgisayar servisi hizmetidir.

Ayrıca, TKA Bilişim bünyesinde profesyonel ve elektronik hizmetler sunmaktayız. Notebook bilgisayarlarınız ve Apple ürünleriniz için ince işçilikle çalıştığımız teknik servis hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İlk olarak TKA Bilişim’in Fatih bölgesinde verilen profesyonel hizmetlerimiz farklı birçok bilgisayar alanında gerçekleştirilmektedir. Notebook, masaüstü, oyuncu bilgisayarı, render bilgisayarı, microsoft surface bilgisayar çeşitleri bunlardandır. Ayrıca, bilgisayarlarınıza bakım ve performans hizmeti de sunmaktayız.

TKA Bilişim’in Fatih bilgisayar servisi olarak elektronik hizmetlerimiz bilgisayarlarınızın en önemli parçalarından olan anakart ve ekran kartı tamiri hizmetleridir. Ayrıca, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Ayrıca, Apple ürünlerinizin tamiri konusunda sıkıntılar yaşadığınızı biliyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Apple ürünlerinde sunduğumuz hizmetler; iMac, MacBook ve Mac Mini Book tamiri hizmetleridir.

Tüm bunlara ek olarak, TKA Bilişim’in Fatih bilgisayar servisi bünyesindeki notebook tamir hizmetlerimiz arasında; notebook kasa ve menteşe tamiri, notebook ekran tamiri, notebook klavye tamiri, notebook bakım ve performans hizmeti, notebook harddisk tamiri, notebook fan tamiri ve notebook kamera tamiri hizmetleri bulunmaktadır.

Fatih Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimize eksiksiz ve kaliteli bir hizmet sunmak adına çok uğraşıyoruz. Sizden gelen talepler doğrultusunda kendimizi sürekli olarak iyileştiriyor, geliştiriyoruz.

TKA Bilişim’in Fatih bilgisayar servisi bünyesinde tüm markalar için hizmet verilmektedir.

tka laptop kasa tamiri

Casper Bilgisayar Servisi Fatih

Casper markalı bilgisayarınız için en uygun adres olan Casper bilgisayar servisi Fatih, sizler için burada! Casper markalı bilgisayarlarınızı getirin ve yenilenmiş bir şekilde geri teslim alın.

TKA Bilişim bünyesinde sizlere Casper bilgisayar servisi alanında en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

tka apple tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak ihtiyaçlarınızı anlıyor ve iyi analiz ediyoruz. Ürün hizmetlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizler için en ön plandadır.

Müşterilerimize özel sağladığımız imkanlarla birlikte bilgisayar servis hizmetlerinin vazgeçilmesi TKA Bilişim, bakalım neler sunuyor?

 • Cihazlarınızın onarım süresi ortalama 1 iş günüdür. Üstüne üstlük İstanbul’da yaşayan müşterilerimize en kısa zamanda cihazlarını geri teslim ediyoruz. Kargo ulaşım sürecinde değişkenlik görülebilmektedir.
 • Teslim alınan cihazlar şikayetlerinin dışında tam 12 adımlı bir kontrolden geçmektedir ve bir sorun bulunması durumunda cihazın sahibine haber verilerek tespit edilen sorunlar anlatılmaktadır. Müşterinin tespit edilen sorunlar ile ilgili işlemler yapılmasını istemesi durumunda cihazdaki sorunlar için de hizmet verilmektedir.
 • Müşterilerimizi güvence altına alabilmek ve onları memnun edebilmek bizler için ön plandadır.

Bu yüzden, müşteri ve TKA Bilişim arasında güvenilirliği ispat etmek adına, cihazları teslim alırken müşterilerimize sözleşme yerine geçebilecek bir form doldurtuyoruz. Böylece, formun birisini müşterimize vererek müşteri haklarını koruyoruz.

Cihaz teslimi yapılırken ise, müşterilerimize cihaza yapılan işlemlerle ilgili rapor veriyoruz ve cihazı teslim aldıklarına dair imza istiyoruz.

TKA Bilişim – Fatih bilgisayar servisi olarak profesyonelliği ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim bünyesinde müşterilerimize sunulan garantiler aşağıdaki gibidir:

 • Tüm yapılan teknik servis işçilik gerektiren işlemler için 3 ay koşulsuz servis garantisi verilmektedir.
 • Cihazlarınızda değiştirilen yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.
 • Son olarak, cihazlarınıza bandrol yapıştırıyoruz ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön