COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Esenyurt Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka esenyurt bilgisayar servisi

Esenyurt Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak tüm bölgelerimizde Esenyurt bölgesinde de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar teknik servisi bünyesinde tarafımıza iletilen tüm şikayet bildirimleriniz dünden bugüne kayıt altına alınmaktadır. Böylece sizlere her alanda hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışıyor ve gün geçtikçe kendimizi bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde birçok konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Bunlar, profesyonel hizmetler olduğu gibi kapıda bilgisayar servisi, Apple ürünlerinin tamirleri, çeşitli alanlarda elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleridir.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde size profesyonel bir hizmet sunmak adına Notebook, Masaüstü, Oyuncu Bilgisayarı, Render Bilgisayarı, Microsoft Surface ve Bakım ve Performans Hizmeti alanlarında birçok hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara yüksek kalitede işler sunabilmek için her gün çok daha fazla çalışıyoruz.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde verdiğimiz bir diğer hizmet çeşidi de farklı alanlarda verdiğimiz elektronik hizmetlerdir.

tka laptop wifi tamiri

Bunlar; zarar görmüş ekran kartlarınızın tamiri, notebook anakartlarının tamiri, diğer bilgisayar çeşitleri için anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama hizmeti, BGA Reballing hizmeti ve elbette Chipset değişimi hizmetidir.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde bir diğer hizmet verdiğimiz alan da Apple ürünlerinin tamirleridir. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi, bu alanda iMac, MacBook ve Mac Mini tamir seçenekleri sunmaktadır.

Bunlara ek olarak TKA Bilişim Esenyurt merkez bilgisayar servisi bölgemizde Notebook bilgisayarlarınıza özel birçok farklı tamir seçeneği de bulunmaktadır. Bunlar; kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, bakım ve performans hizmeti, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiridir.

Esenyurt Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim bünyesinde alınan talepler doğrultusunda sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bütün markalarla çalışıyor ve size tüm markalara dair hizmetler sunmaktayız.

TKA Bilişim’in Esenyurt bölgesinde de sizlerin talep ve şikayetlerinizi kayıt altına alıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

tka araç servis

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimizi sizden daha çok düşünmeye çalışıyor ve sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak kendimizi iyileştiriyoruz. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi olarak bilgisayarlarınızın sağlam ellerde olması ve sizlerin memnuniyeti bizim için birinci sıradadır.

TKA Bilişim Esenyurt bölgesinde, ürününüzü teslim alırken sizden bir form doldurmanız talep edilmektedir ve bu form bir sözleşme niteliğindedir. Ayrıca, bu formun bir tanesini sizlere vererek güvence sunmakta ve ürününüzü teslim ederken de formu sizden geri almaktadır. Teslim sırasında, yapılan işlemlere dair rapor veriliyor ve müşteri cihazını sağlam aldığına dair forma imza atarak tüm işlem profesyonel bir şekilde tamamlanıyor.

tka personel 33

Ürününüzü teslim aldıktan sonra sizin şikayetlerinizi ayrı tutarak cihazınızın kontrollerini yapmaktadır ve cihazınız tam 12 adımlı bir kontrol sürecinden geçmektedir. Böylelikle cihazınızda herhangi bir problem tespit edilirse sizlere bunu bildirerek problemleri kayıt altına almaktadır. Tespit edilen problemlerin düzeltilmesini talep etmeniz durumunda problemler düzeltilmektedir. Ancak, bu süreç yalnızca TKA Bilişim tarafından düzeltilmesini talep etmeniz durumunda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz için onarım süresi ortalama 1 iş günüdür. Dolayısıyla bilgisayarınız size umduğunuzdan daha da kısa bir sürede ulaşacaktır. Ancak, kargo değişkenlik gösterdiğinden dolayı belirtilen sürede bazı aksaklıklar olabilir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi adı altında sunulan garantiler:

 • Değiştirilen yedek parçaların herhangi bir olumsuz durumla karşılaşabilme ihtimalini göz önünde bulunduruyoruz ve sizlere değişen yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti sunuyoruz.
 • Esenyurt bilgisayar servisi adı altında yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi sunuyoruz.
 • Ayrıca, cihazlarınıza bandrol yapıştırılarak sizlere garanti belgesi veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön