COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka büyükçekmece bilgisayar servisi

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel santral

Bilgisayar servisi, tüm bilgisayarların bakım, onarım ve tamirlerinin yapıldığı servis istasyonudur. Bu servislerde elemanlar, iş planı dahilinde bilgisayarların arızalarını tespit ederek onarımlarını, periyodik bakımlarını ve kurulumlarını yapmaktadır. Birçok alanı kapsayan bilgisayar hizmetleri şu şekildedir:

VIP hizmetler, kapıda bilgisayar servisi ve bilgisayar tamiridir. VIP hizmeti ile müşterilerini özel hissettiren bu hizmet alanı servisleri, firmayı önemli ve güvenilir kılar.

Apple ürünleri tamiri yapılan bu serviste İ Mac, Macbook, Mac mini onarım ve bakımları da yapılmaktadır. Mühendis olarak çalışan elemanları ile kaliteli onarım, hızlı ve uygun bir şekilde tamir etmeyi garantileyen servis hizmeti bulunmaktadır.

Profesyonel hizmetler adı altında notebook, masaüstü (desktop), oyuncu bilgisayarı, render bilgisayarı, Microsoft Surface tamiri ile bakım ve performans hizmetleri sunar.

Elektronik hizmetler dahilinde ekran kartı tamiri, notebook anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi gibi ürünlerin onarım ve bakım çalışmalarını yapmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetleri, bilgisayar servisi kapsamında notebook kasa ve menteşe tamiri, notebook ekran tamiri, notebook klavye tamiri, notebook harddisk tamiri, notebook fan tamiri, notebook kamera tamiri, notebook bakım ve performans hizmetlerini vermektedir.

Büyükçekmece Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilgisayar servisi hizmetleri tüm markaları kapsamaktadır. Her marka bilgisayarın donanım problemlerini çözmeye ve cihazları sorunsuz bir şekilde tamir etmeyi sağlayan servislerdir. Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packerdbell, Samsung, Sony ve Toshiba gibi markaları kapsayan bu hizmet servisinin bakım, onarım, tamirleri yapılmaktadır.

tka anakart tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel kadrosuyla bilgisayar ve internet alanını kapsayan her konuya uzun vadeli ve etkili çözümler sunmayı amaçlamıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ile hızlı ve güvenilir çözümler üreten, garantili servis ve ekonomik servis fiyatları hizmetini sunmaktadır. TKA Bilişim’in servisini tercih etmenizde ki en büyük nedenlerden biri de tüm teknik servis işlerinde 3 ay boyunca koşulsuz servis garantisi vermesidir. Ayrıca TKA Bilişim’in tercih edilme nedenleri şu şekildedir:

 • Bilgisayar servisi değişen tüm yedek parçalarda 24 aya varan garanti süresi vermektedir.
 • Servis hizmeti kapsamında hem cihazın arkasına bandrol hem de garanti belgesi verilmektedir.
 • Cihazların sorunlarına göre İstanbul ve çevresinde genelde onarım süreleri 1 iş günüdür. Fakat şehir dışından gelen onarım ve bakım çalışmaları kargoya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Bilgisayar servisi cihazı alırken imzalanan form sözleşme niteliği taşımaktadır. Formun bir tanesi müşteriye verilir. İşin bittiğinin anlaşılması için bilgisayar teslimi sırasında form geri alınır.
 • Teslimat sırasında müşteriye yapılan işlemlere dair raporlar verilir. Cihazı teslim aldığına dair müşteriye imza attırılır.
 • Bilgisayar teknik servisi cihaz ile ilgili iletilen şikâyet haricinde, başka bir sorununun olup olmadığını anlamak için cihaz 12 adımlık bir kontrolden geçirilir. Eğer harici bir sorunu varsa müşteriye bu bilgi verilip kayıt altına alınır. Sorunun çözümü gerçekleşmeden de ilgili şikâyeti çözüme kavuşturmak mümkündür.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

-Bilgisayar servisleri teknik ve donanımsal olarak yaşanılan sorunlara karşı uzman personeli ve kaliteli ekipmanları ile çözüm olanakları sunmaktadır. Hızlı, güvenilir ve garanti sağlayan kurumsal bir yapıda çalışan TKA Bilişim kurumsal yapınızın gelişmesine ve güçlenmesine destek olmaktadır. Verdiği hizmetler doğrultusunda her marka ürünün tamirini gerçekleştirirken cihazlara gereken özeni gösterip müşteriye güven sağlamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile kapıda ödeme imkânı sunan hizmetten faydalanmak istiyorsanız bu bilgisayar servisi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
En Başa Dön