COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka bayrampaşa bilgisayar servisi

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç

Ekran kartı tamiri, anakart tamiri, chipset değişimi, yerinde bilgisayar servis hizmeti, laptop klavyesi, kamera, kasa ve fan tamiri, BIOS ve IO programlama hizmeti, BGA Reballing işlemi, oyun bilgisayarı ve render bilgisayar tamiri gibi birçok alanda destek ve onarım hizmeti sağlayan TKA Bilişim, kalıcı ve güvenilir çözümleriyle müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.

Anadolu ve Avrupa yakasında sağladığı onarım ve tamir işlemleri geniş bir sahada yürütülmektedir. Avrupa yakasında Bayrampaşa ve komşu ilçelerde müşterilere kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen TKA Bilişim Bayrampaşa bilgisayar servisi, son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman kadrosuyla her türlü donanımsal ve yazılımsal hasara çözüm üretmektedir.

Bilgisayarların zamansız hasarları birçok kullanıcının en büyük şikâyeti haline gelmektedir. Acil ve kalıcı çözümler arayan her müşteri TKA Bilişim’in bilgisayar servisi hizmetlerini tercih ediyor. Bayrampaşa kapsamında bulunan mahallelere ve çevre ilçelere her türlü onarım hizmeti sağlayan TKA Bilişim, bilgisayarınızın hasarlarına etkili çözümler üretebilecek hizmetlere ve kadroya sahiptir.

Sıkça başvurulan ekran kartı tamiri ve anakart tamiri için alanında uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrodan destek alabilirsiniz. Bilgisayar servisi laboratuvarlarımızda büyük ciddiyet ve hassasiyetle çalışan operasyon ekipleri, cihazınızı hiçbir zarar vermeden kısa bir süre içerisinde size teslim etmektedir. Ayrıca, bildirilen hasar haricinde cihazınıza 12 adımdan oluşan bir kontrol işlemi uygulanmaktadır. Eğer farklı bir hasar daha tespit edilirse bu hasar müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır.

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Her müşteriye ulaşmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan bilgisayar servisi hizmetlerimiz tüm markaları kapsamaktadır. Onarım için getirdiğiniz her marka bilgisayarın işlemlerini özenle gerçekleştiren TKA Bilişim bilgisayar servisi, bu konuda deneyimli ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Hem masaüstü hem dizüstü olarak her marka cihazınızı Bayrampaşa bilgisayar servisi ekiplerine teslim edebilirsiniz.

tka mac mini onarımı

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Anadolu ve Avrupa yakasında uzun yıllardır hizmet gösteren TKA Bilişim 10 yılı aşkın süredir sektörde önemli bir konuma sahiptir. Uzun yıllar aynı sektörde çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle sahip olduğu çalışma anlayışı, TKA Bilişim’i rakiplerinden büyük ölçüde ayırmaktadır.

Bu farklılığı ve tecrübeyi olumlu yönde kullanan ve her geçen sürede kendini geliştirmeye aynı hızda devam eden TKA Bilişim, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için çok uzun yıllardır sektörde adını kalıcı hale getirmiştir. Bilgisayar tamiri ve hasar tespiti konusunda müşterilerin ilk tercihi olan TKA Bilişim, bilgisayar mühendisleri ve alanında uzman profesyonellerle çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilere her türlü etkili çözümü ve garantiyi sunan TKA Bilişim, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas bir stratejiye sahiptir. Diğer servis noktaları gibi özenle ve dikkatle hizmet sağlayan firmamız, civardaki tüm ilçelerin ve mahallelerin bilgisayar teknik servis sorunlarına hızlı servisiyle müdahale etmektedir. TKA Bilişim’in servis hizmetlerinden faydalanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim, teknik servis işçilikleri için müşterilerine 3 ay koşulsuz servis garantisi sunmaktadır. Ayrıca, değiştirilen yedek parçalar için 24 aya varan servis garantisi seçeneği de tüm servis bölgelerinde olduğu gibi Bayrampaşa bilgisayar servisi kapsamında da müşterilere sağlanmaktadır. Verilen garanti belgesi ile de TKA Bilişim ayrıcalığıyla haklarınızı belgeli bir şekilde güvence altına alabilirsiniz. Garanti belgesi haricinde cihazınızın arkasına ekiplerimizce bandrol de yerleştirilmektedir.

Garanti kapsamında cihazı teslim ederken sözleşme niteliği taşıyan formun bir tanesi müşteriye verilir ve bu form, teslim esnasında müşteriden geri alınır. Bu işlem, TKA Bilişim’in yapmış olduğu onarım işleminin bitmiş olduğunu göstermektedir. Ayrıca, teslimat sırasında müşteriler servis tarafından verilen raporu imzalayarak cihazlarını sağlam aldıkları bildirimini de yapmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön