COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bakırköy Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka bakırköy bilgisayar servisi

Bakırköy Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Avrupa ve Anadolu yakalarında hizmet sağlayan TKA Bilişim’in servis noktalarından biri olan Bakırköy bilgisayar teknik servisi hizmetlerinde her türlü bilgisayar tamiri hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler ve bilgisayar servisi Bakırköy ilçesi mahalleleri ve civar ilçeler için özenle gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar tamiri haricindeki diğer Bakırköy bilgisayar servisi hizmetlerimiz nelerdir?

10 yılı aşkın süredir bilgisayar servisi sektöründe bulunan TKA Bilişim, gelişen teknolojiye ayak uydurup o yönde oluşabilecek tüm bilgisayar arızalarına kalıcı ve etkili çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle TKA Bilişim tüm servis noktalarında olduğu gibi bilgisayar servisi laboratuvarlarında hem donanım hem de yazılım alanında oluşabilecek tüm hasarlar için deneyimli ve uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Anakart üzerinde gerçekleşecek tüm sorunlar için TKA Bilişim, büyük titizlikle hasar onarımı yapmaktadır. BGA Reballing işlemi, Chipset değişimi ya da BIOS ve IO programlama büyük hassasiyet ve uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Yapılan en ufak dikkatsizlik bile anakart üzerinde ciddi sorunlara neden olabilir. Bu nedenle bilgisayar servisi laboratuvarlarında uzman operasyon ekiplerince kullanılan son teknoloji ekipmanlar, bu sorunların önüne geçebilmektedir.

Anakart ve anakart üzerinde gerçekleşen hasarların tamiri haricinde; ekran kartı tamiri, Microsoft Surface tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, render bilgisayar tamiri, masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri ve Apple ürünleri tamiri ya da hasar tespitleri, TKA Bilişim Bakırköy bilgisayar servisi hizmetleri kapsamında bulunmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetleri kategorisinde bulunan laptop klavyesi, fan, kamera, ekran, Hard Disk, kasa ve menteşe tamiri ile de dizüstü bilgisayarınızda oluşan tüm donanımsal hasarlara TKA Bilişim güvencesiyle, Bakırköy Osmaniye bilgisayar servisi ile çözüm bulabilirsiniz.

TKA Bilişim’in VIP hizmetler kategorisinde yer alan yerinde bilgisayar servisi hizmeti ise müşterilere büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bilgisayar servisi ekiplerimiz bulunduğunuz konuma gelerek sizlere yerinde bilgisayar servisi hizmeti sunmaktadır. Bilgisayarınız taşımak için oldukça ağırsa ya da tamir işleminiz çok acilse TKA Bilişim’in yerinde bilgisayar servisi VIP hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bakırköy Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bakırköy bilgisayar servisi hizmetlerimiz de diğer tüm servis noktalarımızda olduğu gibi tüm bilgisayar markalarını kapsamaktadır. Servis noktasına getirmiş olduğunuz tüm cihazlar için TKA Bilişim’in servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm markalar için parça değişimi, hasar tespiti, hasar onarımı ve yazılım düzeltmeleri; anakart tamiri, ekran kartı tamiri, masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri gibi daha birçok konuda bilgisayar servisi hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Samsung Bilgisayar Servisi Bakırköy

Bilgisayar konusunda son zamanlarda kullanımı oldukça artan Samsung bilgisayarlar her bilgisayarda olduğu gibi bazı arızalar gösterebilmektedir. Bu cihazların arıza tespitleri ve onarımı için TKA Bilişim’in tüm bilgisayar servisi noktalarından destek alabilirsiniz. Samsung bilgisayar servisi Bakırköy ilçesinde bulunan ya da yakın ilçelerden gelen tüm müşteriler için özenle ve titizlikle sağlanmaktadır.

tka laptop tamiri

Sony Bilgisayar Servisi Bakırköy

Sony bilgisayar servisi Bakırköy servis noktasında TKA Bilişim kalitesi ve uzman kadrosuyla özenle yapılmaktadır. Kullanım oranı oldukça fazla olan Sony bilgisayarların tüm hasar onarımı, parça değişimi ve tamir işlemleri bilgisayar servisi laboratuvarlarında özenle gerçekleşmektedir.

Toshiba Bilgisayar Servisi Bakırköy

Elektronik cihazlar konusunda adından sıkça söz ettiren Toshiba markası, bilgisayarları ile de oldukça tanınmaktadır. Toshiba bilgisayar servisi Bakırköy ve çevresinde TKA Bilişim güvencesiyle müşterilere sunulmaktadır. Bilgisayar servisi noktalarımızda Toshiba bilgisayar tamiri ve hasar tespiti yaptırabilirsiniz.

tka laptop ekran tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar servisi olarak son derece kaliteli bir hizmet sağlayan TKA Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesini Avrupa ve Anadolu yakalarında da aynı şekilde yansıtmaktadır. TKA Bilişim, profesyonel ekipmanları, laboratuvarları ve takım arkadaşlarıyla sahip olduğu misyon ve vizyonu gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Teknoloji kullanımının ve erişiminin zamanla giderek artmasıyla insanlar bu konudaki sorunlarına daha sık çözümler aramaya başladı. Bu nedenle TKA Bilişim, bilgisayarların donanım ve yazılım alanlarındaki her konuda müşterilerine kalıcı, hızlı ve etkili çözümler sunmayı hedeflemektedir. Öncelikli hedefi her zaman müşteri memnuniyeti olan TKA Bilişim, Bakırköy bilgisayar servisi bölgesinde olduğu gibi tüm servis bölgelerinde de aynı kalitede hizmet vermektedir.

Teknik alanda tüm hizmetleri sunan TKA bilişim, profesyonel servis anlayışıyla sektördeki önemli konumunu korumaya devam ediyor

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

Parça değişimleri için 24 aya varan garanti süresi ve 3 ay koşulsuz teknik servis işçilikleri için servis garantisiyle TKA Bilişim’in bilgisayar servisi noktalarında güvenilir garanti koşullarından yararlanabilirsiniz. Bilgisayar servisi hizmetleri kapsamında yaptırmış olduğunuz işlemler için cihazınıza hem bandrol hem de garanti belgesi verilmektedir. Ayrıca ortalama 1 iş günü olan onarım süresiyle de müşterilere servis hızı garantisi sunulmaktadır. Bu süre, yalnızca İstanbul’da geçerli olan kargo hizmeti yoğunluğuna göre de değişkenlik gösterebilir.

Servis noktasında müşterilere sözleşme niteliği taşıyan bir form imzalatılır ve bu form bilgisayar teslimi sırasında işin bittiğinin bir göstergesi olarak geri alınır. Ayrıca, TKA Bilişim yapılan işlemlere yönelik teslim sırasında müşterilerine rapor verir. Müşteri, teslimatta bu raporu cihazı teslim aldığının onayını vererek imzalar.

TKA Bilişim’in sunmuş olduğu tüm bu garantilerin yanı sıra bir de bildirilen şikayet haricinde, TKA Bilişim bünyesinde bulunan uzmanlarca yapılan 12 adımlı bir kontrol işlemi de bulunmaktadır. Bu kontrol işlemi kapsamında cihazda bildirilmeyen başka arızaların olup olmadığı tespiti yapılmaktadır. Eğer harici bir sorun varsa müşteriye bildirilir ve sorun kayıt altına alınır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön