COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bağcılar Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka bağcılar bilgisayar servisi

Bağcılar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Donanım ve yazılım konusunda neredeyse her alanda hizmet sağlayan TKA Bilişim, İstanbul’un birçok yerinden müşterilerine ulaşıyor. Bağcılar bilgisayar servisi seçeneklerinin en başında ise TKA Bilişim gelmektedir. Peki, TKA Bilişim’in sunduğu Bağcılar bilgisayar servisi hizmetleri nelerdir? Bağcılar Güneşli bilgisayar servisi için neden TKA bilişim tercih edilmelidir?

Profesyonel hizmetler, elektronik hizmetler, VIP hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleri ve Apple ürünleri tamiri olarak sınıflandırılan TKA Bilişim hizmetleri, tüm noktalardaki bilgisayar servisi hizmetleri içerisinde de müşterilere sağlanmaktadır. Ekran kartı ve anakart tamiri konusunda da profesyonel şekilde çalışan TKA Bilişim, İstanbul’un her alanında aynı kaliteyle hizmet gösterir. Bilgisayarınızın donanımı ve yazılımı konusunda her çeşit konuda bilgisayar servisi hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

BGA Reballing, Chipset değişimi, Microsoft Surface tamiri, BIOS ve IO programlama, masaüstü bilgisayar ve laptop-notebook tamiri, MacBook tamiri, iMac tamiri, Mac Mini tamiri, render ve oyun bilgisayarı tamiri gibi daha birçok konuda, Bağcılar Güneşli bilgisayar teknik servisi notebook tamiri ve masaüstü bilgisayar tamiri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Ayrıca VIP hizmetler kategorisinde bulunan yerinde bilgisayar servisi ile de TKA Bilişim’in uzman kadrosunun bulunduğunuz konuma gelmesini isteyerek Bağcılar çevresinde ve içerisinde bulunan tüm semtler için yerinde bilgisayar servis hizmeti alabilirsiniz. Arızaya anında ve yerinde müdahale için TKA Bilişim bilgisayar servisi kadrosu, bilgisayarın bulunduğu konuma gelerek sizlere servis hizmeti sunmaktadır. Bulunduğunuz konumda cihazınızdaki mevcut arıza tespit edilir ve gerekli durumlarda cihaz, servis laboratuvarına taşınır.

Ortalama 1 gün süren onarım süresiyle hızlı ve güvenli bir şekilde cihazınızın tamirini TKA Bilişim’in bilgisayar servisi kalitesiyle gerçekleştirebilirsiniz. TKA Bilişim’e bildirmiş olduğunuz şikâyet haricinde, bilgisayar servisi kadrosunun sahip olduğu derin bilgi ve titizliği ile 12 adımlı kontrol işlemi de yapılmaktadır. Bu kontrol sürecinde bilgisayarınızın başka sorunları varsa tespit edilir ve kayıt altına alınıp sizlere bildirilir.

tka laptop ekran tamiri

Bağcılar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bağcılar bilgisayar servisi hizmetleri tüm bilgisayar markalarını kapsamaktadır. Alanında uzman kadrosuyla uzun yıllardır hizmet sağlayan TKA Bilişim, tüm markalar için aynı kalitede onarım ve bakım işlemi yapmaktadır.

Apple, Samsung, Hp, Dell, Sony, MSI, Asus, Lenovo, Toshiba, Acer ve Casper gibi daha birçok marka için TKA Bilişim’in servis noktalarından biri olan Bağcılar bilgisayar servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu markalar için anakart tamiri, ekran kartı tamiri, klavye tamiri, fan tamiri, kamera tamiri ve Hard Disk tamiri hizmeti alıp bilgisayarınızın hem donanımsal hem de yazılımsal hasarlarına çözüm bulabilirsiniz.

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

tka laptop klavye tamiri

Son derece kaliteli hizmet sunan güvenilir ve profesyonel ekibi ile müşterilerin olumlu geri dönüşlerine sahip olan TKA Bilişim, 10 yıldan fazla tecrübesiyle ve zamanla artan performansıyla hizmet göstermektedir. Onarımlarını kısa sürede gerçekleştirmesi ve müşterileriyle her konuda iletişim halinde olmasıyla alanında tanınan bir isim haline gelmiştir.

TKA Bilişim’in Bağcılar bilgisayar servisi noktası da dahil olmak üzere, tüm şubelerinde bulunan uzman ve deneyimli operasyon ekibine, derin bilgiye sahip ve titizlikle çalışan mühendislerine cihazınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Hem donanım hem de yazılım alanındaki problemlere anında çözüm üreten TKA Bilişim, çözemediği hiçbir sorun için müşterilerinden ücret talep etmemektedir.

Anakart ve ekran kartı tamiri, yeni bilgisayar kurulumu, işletim sistemi kurulumu, yerinde bilgisayar servisi, chipset değişimi ve daha fazlası için profesyonel bir çalışmayla cihazınız herhangi bir hasar verilmeden özenle sizlere teslim edilmektedir.

Ayrıca Notebook bilgisayar hizmetleri kategorisinde bulunan Laptop kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan ve kamera tamiri hizmetleriyle de laptopunuzun tüm hasarlarına TKA Bilişim güvencesiyle bir çözüm bulabilirsiniz. TKA Bilişim’in aboratuvarlarında kullanmış olduğu son teknoloji ekipmanlar sayesinde gerçekleştirilen kaliteli ve kalıcı çözümler için iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz bir şekilde davranan TKA Bilişim, müşterilerine garantili çözümler sunma konusunda büyük bir hassasiyete sahiptir. Hızlı onarım ve servis imkanlarıyla büyük zaman kayıplarının önüne geçerek müşterileri uzun bir süre bekletmeyen çalışmalarıyla müşterilerine birçok konuda garanti sunmaktadır. Peki Bağcılar bilgisayar servisi olarak hangi garantileri sunuyoruz?

 • Tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi verilir.
 • Değişen yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti süresi sağlanır.
 • Müşteriye garanti belgesi verilip cihaz arkasına bandrol konulur.
 • Bildirilen şikâyet haricinde başka sorunların tespiti için 12 adımlı bir kontrol yapılır. Sorun varsa müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır.
 • Yapılan işlemlere yönelik teslim esnasında müşteriye rapor verilir.
 • Teslimatta cihaz sağlam bir şekilde teslim alındıysa rapor, “Cihazı sağlam teslim aldım.” olarak müşteri tarafından imzalanır.

Ayrıca, müşteri cihazını bilgisayar servisi kadrosuna teslim ederken bir form imzalar ve imzaladığı form bir sözleşme niteliği taşımaktadır. İmzalanan formun biri müşteriye verilir ve bilgisayar teslimi esnasında verilen form işlemlerin bittiğini göstermek amacıyla TKA Bilişim yetkilileri tarafından müşteriden geri alınır.

TKA Bilişim’in uzun yıllardır müşterilerine sağlamış olduğu garanti koşulları ve imkanları profesyonel çalışma anlayışının önemli bir parçasıdır. TKA Bilişim bilgisayar servisi hizmetleri kapsamında sunulan garanti koşulları, müşterileri mağdur etmeden kaliteli bir çalışma anlayışı sağlıyor.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön