tkabilisim.com.tr
Yükleniyor..
HEMEN ARA
Nasıl arama yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ...

YENİ BİLGİSAYAR KURULUMU

Bilgisayar Mühendislerinden oluşan profesyonel kadro
Detaylar
15 Yıllık Tecrübe ve birikim ile garantili çözümler
Detaylar
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım ?
Detaylar
Cihaz Tesliminde Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Detaylar

Yeni Alınan Bilgisayarların Kurulumu

Yeni alınan bilgisayarların kurulumu; bilgisayarın güvenli bir şekilde kullanılması ve yazılımsal anlamda zarar görmemesi açısından olduğu gibi, performans açısından da önem taşımaktadır. Anti virüs programları, ofis programları, kullanıcı isteğine göre belirlenen ihtiyaçlar gibi yazılımsal çözümler, yeni alınan bilgisayarlar için gerekli olan çalışmaların başında gelir. Hemen her bilgisayar için gerekli olan programların doğru bir şekilde ve bilgisayarın çalışma performansını olumsuz etkilemeyecek yönde kurulması, bilgisayar kullanımında sorun yaşanmasını engelleyecektir.
 

Bilgisayar Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bilgisayar kurulumu, bu alanda minimum bilgiye sahip kişiler tarafından da sıklıkla yapılmaktadır. Ancak hem bilgisayarın performansını etkileyen hem de kullanıcıya zorluk yaşatan durumlar yaratabilen amatör çalışmalar, uzun vadede bilgisayarın zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle bilgisayar kurulumu bu alanda profesyonel olan ve bilgisayar için gerekli olan tüm programlara hakim olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Yeni alınan bilgisayar kurulumu için temel programların yanı sıra, kullanıcının ihtiyaç duyduğu programların da doğru bir şekilde entegre edilebilmesi ve garanti kapsamında çalışma yapılabilmesi için uzman şirketlerden hizmet almak gereklidir.
 

TKA Bilişim Bilgisayar Kurulumu

TKA Bilişim, internet ve bilgisayar sistemleri konusunda uzman olan ekibi ile yeni alınan bilgisayarların kurulumunu hızlı ve etkili bir şekilde yapmaktadır. Bilgisayarın çalışma performansını artırabilecek programları kullanıcı inisiyatifi doğrultusunda kurabilen TKA Bilişim, kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm programlar için etkili bir çalışma yapar. İhtiyaca göre, program kurulumu yapabilen şirketimiz; yeni alınan bilgisayarların kurulumu konusunda profesyonel ve ekonomik hizmetler vererek, kullanıcının bilgisayardan maksimum fayda sağlamasını amaçlamaktadır.