tkabilisim.com.tr
Yükleniyor..
HEMEN ARA
Nasıl arama yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ...

VİRUS VE CASUS YAZILIMLAR

Bilgisayar Mühendislerinden oluşan profesyonel kadro
Detaylar
15 Yıllık Tecrübe ve birikim ile garantili çözümler
Detaylar
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım ?
Detaylar
Cihaz Tesliminde Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Detaylar

Virüs Taraması

Virüs ve casus yazılımların temizlenmesi, şirket bilgisayarları için büyük öneme sahip olduğu gibi, kişisel bilgisayarların kullanımı açısından da önemlidir. Bilgisayarlarda güvenlik sorununa neden olan virüsler; işletim sistemine zarar verdiği gibi, casus yazılımlar özel bilgilerin ele geçirilmesine neden olabilir. Bu nedenle başarılı bir antivirüs programı kullanılması önemli olmakla beraber, antivirüs programlarının tanımlayamadığı casus yazılımlara karşı, özel bir çalışma yapılması gereklidir.

Virüs ve Casus Yazılımların Neden Olduğu Sorunlar

Bilgisayarlarda olduğu gibi, tablet ve akıllı telefonlarda da casus yazılımlar ve virüsler önemli sorunlara yol açmaktadır. Bu nedenle, güvenli bir yazılım kurulması güvenlik sorunlarının yaşanmasını engelleyeceği gibi, bu işlemin geciktirilmeden yaptırılması oluşabilecek güvenlik problemlerini önleyecektir.
İnternetin günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmesi, kötü niyetli kişiler tarafından zarar verici sonuç oluşturabilmektedir. Bu nedenle bilhassa şirketler için virüs ve casus yazılımların temizlenmesi için çalışma yapılması şarttır. Önemli verilerin bulunduğu ya da kişisel bilgilerin yer aldığı cihazların güvenliğini sağlamak için antivirüs programları her zaman yeterli olmayacağı gibi, ele geçirilmesi durumunda tehlike yaratacak verilerin bulunduğu cihazlarda mutlaka özel yazılımların kullanılması gereklidir.

 

TKA Bilişim Virüs ve Casus Yazılımlardan Koruma Hizmeti

Virüs ve casus yazılımların temizlenmesi alanında uzman olan TKA Bilişim; gerek bireysel kullanıcılar gerekse şirketler için özel hizmetler sunmaktadır. Korunması gereken verilerin %100 güvenli hale getirilmesi için çalışmalar yapan TKA Bilişim, virüs ve casus yazılımlardan korunmanızı sağlamaktadır.