tkabilisim.com.tr
Yükleniyor..
HEMEN ARA
Nasıl arama yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ...

TONER DOLUMU

Bilgisayar Mühendislerinden oluşan profesyonel kadro
Detaylar
15 Yıllık Tecrübe ve birikim ile garantili çözümler
Detaylar
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım ?
Detaylar
Cihaz Tesliminde Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Detaylar

Ucuz Toner DolumDoğru Toner Dolumu İçin TKA Bilişim

Piyasada toner dolumu altında birçok iş yapan kişiye rastlayabilirsiniz. Ama toner dolumu konusunu fazla hafife alanlar var. Eğer tonerlerin içi açıldığında parçaların zarar görebileceği hareket ve davranışlarda bulunulursa, tonerden elde edeceğiniz baskıların hatalı olduğuna tanık olursunuz. İkinci olarak ise, temizlenmesi ve parlatılması gereken haznelerin doğru şekilde hijyenine dikkat edilmezse, buda tonerden istifadeyi azaltır. Baskı adetlerinde ve baskı kalitesinde düşmeler meydana gelir.
 

Maliyetleriniz artar…

Yanlış toner dolumu demek, basit bit baskı hatası veya baskı adedinde azalma olarak görülmemeli. Öncelikle toner dolumun da yapılan yanlışlar tonerin ömrünün kısalmasının nedeni. İkinci olarak da hatalar baskı adedinde düşmeye ve kalitesiz baskıların alınmasına neden oluyor. Bu durumların bir ek maliyetler doğurduğunun farkında olmanız gerekiyor. Yapmanız gereken toner dolumun da işi kesikle doğru kişilere bırakmak.
 

Bu ne sağlar sizlere?

Ehil kişilerin işi yapmaları, tonerinizde muhtemel problemlerin ortaya çıkmasına engel olacaktır. Aynı zamanda, baskı adedindeki düşme ve kalitesinde ki bozulmamalar da söz konusu olmayacaktır. Toner dolumun da boşaltılması gereken artıklar, temizlenmesi gereken hazneler, özel bez ve uygulamalarla daha hijyen hale getirilir ve buda tonerin kalitesinin artmasına sebep olur.
Tonerlerin orijinal tonerlerinizle aynı baskı adedi vermesi ve aynı kalitede baskı yeteneğine sahip olması, önemli bir tasarruf yöntemidir. Muadil tonerlerinizin ikinci dolumun da dikkat edilecek hususlar, tonerinizin ömrünün uzamasına ve sizin ikinci bir muadil toner satın alma gibi masraflara girmenize engel olacaktır. Bu anlamda TKA Bilişim hizmetleri, doğru toner dolum hizmetiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Kurumsal yapımız sizin için hizmetinizde…

Müşterilerinden almış olduğu güçle her geçen zaman daha da büyüyen TKA Bilişim, kurumsal bir firma olma yolunda büyük mesafeler kat etmiştir. Bünyesinde bulundurduğu deneyimli ekip elemanlarıyla bilişim alanında her türlü hizmeti dürüst bir şekilde vermeye çalışan şirket, bilişimle alakalı hizmetlerinin daha da çeşitlenmesini ve müşteri kitlesini attırmayı hedeflemektedir. Toner dolum hizmetlerinden, akıllı cihazların bakım ve tamirine kadar, deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.