tkabilisim.com.tr
Yükleniyor..
HEMEN ARA
Nasıl arama yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ...

SERVER HİZMETLERİ

Bilgisayar Mühendislerinden oluşan profesyonel kadro
Detaylar
15 Yıllık Tecrübe ve birikim ile garantili çözümler
Detaylar
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım ?
Detaylar
Cihaz Tesliminde Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Detaylar

Sunucu (Server) Kurulumu

Sunucu (server) kurulumu verilerin paylaşıma açık hale getirilmesi için gerekli olan bir işlemdir. Genellikle websiteleri için kullanılan sunucular, veritabanlarının depolanması ve internet aracılığı ile ulaşılabilir hale getirilmesi için de kullanılır. Server kurulumunun başarılı bir şekilde yapılması, internet aracılığıyla erişilmesi istenen bilgilere ulaşımda sorun yaşanmaması açısından önemli olduğu gibi, verilerin güvenli bir şekilde saklanması açısından da önemlidir.
 

Server Kurulumu Nasıl Yapılır?

Server kurulumu aşamasında, genellikle server kiralama işlemi yapılabildiği gibi, server satın alınarak da kurulum yapılabilir. Ancak satın alma fiyatları çok daha pahalı olduğu ve genellikle ihtiyacın çok üstünde olduğu için, kiralama işlemi daha sık yapılmaktadır. Sunucu kurulumu, yazılım mühendisleri ya da sunucu yönetimi uzmanları tarafından yapılabilmektedir. İnternet siteleri için zorunlu bir gereksinim olan sunucu hizmeti başarılı bir şekilde verilmediğinde, hem kullanıcılar açısından hem de site sahibi açısından büyük sorunlar yaratabilmektedir.
 

TKA Bilişim Server Kurulumu

Sunucu kurulumu hizmetini tecrübeli kadrosu ve profesyonel çalışma sistemi ile sunan TKA Bilişim, gerek müşteri hizmetleri gerekse alt yapı açısından kusursuz bir hizmet sunar. Sunucu kurulumu aşamasında olduğu gibi, yönetim aşamasında da destek veren şirketimiz; veri kaybı, erişim, hız gibi alanlarda profesyonel çalışmalar yaparak, kullanıcıların en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Server kurulumu aşamasında olduğu gibi, sonrasında da hizmet veren firmamız; barındırma hizmetlerinde yaşanabilecek sorunlara karşı 7/24 hizmet vermektedir.