tkabilisim.com.tr
Yükleniyor..
HEMEN ARA
Nasıl arama yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ...

HOSTİNG VE DOMAİN HİZMETİ

Bilgisayar Mühendislerinden oluşan profesyonel kadro
Detaylar
15 Yıllık Tecrübe ve birikim ile garantili çözümler
Detaylar
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım ?
Detaylar
Cihaz Tesliminde Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Detaylar


Domain ve Hosting Satışı


Domain ve hosting satışı konusunda güvenilir hizmet veren ve şirketinizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayan TKA Bilişim, internet sitesi kurulumundaki tüm aşamalarda destek veriyor. Kurumsal müşteriler için olduğu gibi, bireysel müşteriler için de domain ve hosting satışı yaparak yeni girişimler teşvik ediyor.
 

Domain Satışı

Domain yani alan adı satışı konusunda teknik olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamakla birlikte, talebiniz doğrultusunda yönlendirme hizmeti de veriyoruz. Web siteniz için domain adresi seçimi büyük öneme sahip olduğu gibi, markalaşma açısından da domain adının kullanılabilir olması son derece önemlidir. Bu nedenle TKA Bilişim, domain satışı konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır.
 

Hosting Satışı

Domain adresine yüklenen verilerin, online olarak tüm kullanıcılara ulaşabilmesi için hostinge ihtiyaç vardır. Hosting hizmetinin sorunsuz olması, web sitesi ve kullanıcı erişimi açısından son derece önemlidir. Hosting satışı konusunda güçlü alt yapı desteği ve müşteri odaklı anlayışı ile destek veren TKA Bilişim, müşterilerinin zorluk yaşadığı her alanda hizmet sunmaktadır.
 

TKA Bilişim Domain ve Hosting Satışı

Web girişimlerinin ilk adımı olan domain ve hosting hizmetlerini güçlü alt yapısı ve teknik kadrosuyla müşterilerine sunan TKA Bilişim; şirketinizin büyümesine yardımcı olmaktadır. Teknik ve yazılımsal anlamda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara anında cevap veren ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirmeler yapan TKA Bilişim, domain ve hosting satışı hizmetleri ile gücünüze güç katıyor.